Reperët shqiptarë, Besniku apo siç njihet me emrin artistik 2po2 dhe Capital T po sjellin duetin e radhës, shkruan lajmi.net.

Kjo u bë e ditur përmes një postimi që Besniku e ndau me ndjekësit në llogarinë e tij personale, Instagram.

“Mezi po presim të ndajmë me juve”, ka shkruar 2po2 teksa tregon se emri i këngës është “Borëbardha”.

“As Gucci as Louis”, “Posh”, “Ulu”, “Facedown”, janë disa nga bashkëpunimet e tyre më të pëlqyera. /Lajmi.net/