Pasi që jemi në stinën më të ftoht të vitit, shihet që as temperaturat e ulëta nuk mungojnë.

Kjo kohë ka ndikuar dukshëm edhe për reperin e njohur 2Ton, shkruan Kosovarja.

Në një fotografi interesante që ka publikuar ai në rrjetin social Instagram, duket si i shtangur dhe nuk po mundet të përballoj të ftohtin e kësaj dite./Kosovarja/