Kandidati për president i SHBA-ve, Donald Trump njihet si një nga njerëzit më të pasur në botë, me një sens humori të tepruar, aq sa kalon në deklarata raciste. Por jo të gjithë i dinë “të fshehtat” e tij. Mirëpo, sa shumë dini rreth këtij miliarderit të famshëm? Siç duket, ai ka më shumë sekrete të çuditshme sesa ato që dimë ne:

1. Trump është germafob dhe nuk i pëlqen t’i shtrëngojë duart me njerëz

2. Donald Trump nuk pi alkool, asnjë pikë të vetme.

3. Donald ka një lojë tashmë të quajtur ‘The Game’

4. Trump e ka marrë çmimin ‘Razzie’ për aktorin më të keq mbështetës në filmin e vitit 1990 “Ghosts Can’t Do It”

5. Ai ha pica me thikë e pirun

6. Emri i vërtetë i familjes së tij është Drumpf, jo Trump

7. Trump i ka ofruar Barack Obamës të luaj golf falas për tërë jetën, nëse ai jep dorëheqjen si president

8. Donald Trump është shumë i ndjeshëm sa i përket madhësisë së duarve të tij.

Loading...