Këngëtarja e njohur, Adelina Berisha ka festuar sot (e hënë) ditëlindjen e saj.

Me këtë rast, ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj.

E njëjta ndau me ndjekësit një fotografi në InstaStory, ku ishte e shkruar “Shumë urime ditëlindjen për mua”.

Loading...