Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të përfolura.

Ajo tashmë është bërë nënë dhe po del të jetë shumë e përfolur.

Adelina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën e veshur goxha joshëse. Ajo nuk ka hezituar të zbulojë edhe pak nga gjoksi i saj. /ORAinfo/