Ish-Miss Shqipëria, Agnesa Vuthajka bërë një rrëfim 360 gradë, që nga fakti se është beqare e deri të fakti se fle zhveshur.

Në rubrikën “Kutia” të emisionit “Nd’rrimi i Natës – NIN” në Klan Kosova, sonte pyetjeve të Libertës nga ekrani i është përgjigjur bukuroshja Agnesa Vuthaj.

Gjatë përgjigjeve të saja të shkurtra ndër të tjera ajo ka deklaruar se nuk ka të dashur dhe se jeton vetëm, e që në disa raste edhe fle lakuriq.

Po ashtu Agnesa edhe e ka pranuar se ka më shumë jetë virtuale se sa reale, dhe i ka zbathur këpucët gjatë intervistës. Për ta kuptuar arsyen e këtij veprimi, shikojeni videon e mëposhtme.