Ka nisur viti i ri në mënyrën më të mundshme për mbrojtësin e Kombëtares shqiptare, Arlind Ajeti te skuadra e Frosinones në Serie A. Ajeti sot po debuton dhe shënoi gol për klubin e ri në ndeshjen kampionale kundër Sassuolos si mysafire. Ajeti e realizoi golin në minutën e 45-të të pjesës së parë duke sjell në epërsi ekipin e tij. Pjesa e parë ka përfunduar me rezultat 1-2 për Frosinonen./lajm

Loading...