“Nesër në selinë e Lëvizjes BESA në Shkup, në ora 13:30, do të realizohet një takim mes kryetarit të Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, dhe Ambasadorit të SHBA-ve në Maqedoni, ekselencën e tij, Jess Baily”, – thuhet në njoftimin e Lëvizjes BESA.
Loading...