Ditët e fundit u përfol në media për një lajm se moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, është larguar nga televizioni Top Channel, duke lënë përgjysmë spektaklin që ajo drejton ,‘Dua të të bëj të lumtur’.

U tha që shkak për largimin e saj është një konfikt që ajo ka pasur me drejtorin e përgjithshëm të televizionit, Ben Blushin.

Mirëpo burime të afërta me moderatoren konfirmuan se diçka e tillë nuk është e vërtetë dhe emisioni të vazhdojë normalisht.

Arbana prej fillimeve të saj ka pozicionuar karrierën në këtë media./Indeksonline/