Duket se moderatorja Arbana Osmani është e njohur dhe pelqën të mësojë rreth karakteristikave të shenjës së saj të horoskopit.

Arbana është e shenjës së demit dhe gjatë ditës së sotme ka publikuar një foto në rrjete sociale ku tregohet një grafik se për cfarë shpezon më shumë një person i shenjës së demit.

LEXO EDHE:

Klea Huta nis emisionin e ri me VIP-a dhe zbulon detaje nga emisioni

Për ushqimit ishte konluzioni dhe mesa duket Arbana është tërësisht dakord me të. Së shpejti ajo pritet të nisë sezonin e ri të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”.

Image