Këngëtarja kosovare, Argjentina Ramosaj është një nga këngëtaret më të komentuara shqiptare.

Përveç sukseseve që ka shënuar që nga debutimi i saj, ajo komentohet edhe për jetën e saj personale dhe shëtitjet që bën.

Artistja madje përmes imazheve që poston në rrjete sociale ka treguar që është e pasionuar pas turizmit malor.

Së fundmi vjen me një fotografi nga Bjeshkët e Rugovës ku duket kaq me stil në mes të borës.

Loading...