Arlind Ajeti thotë se bashkëshortja ia di paswordin e “Facebook”-ut, ndërkohë që këngëtarja e preferuar është Rita Ora.

Arlind-Ajeti-me-fanellen-kuqeziNë një intervistë ndryshe në “Fun Zone” në Digitalb, mbrojtësi kuqezi deklaron se gjuha më e vështirë për të është arabishtja.

Cilën skuadër zgjidhni kur luani play station?

Barcelonën.

Çfarë ke dashur gjithmonë e ke arritur?

Po, është një familje. Kam dashur të krjoja një familje të shëndoshë.

E di tabelën e shumzimit?

Jo.

Nëse do të kishe flokë çfaarë modeli do t’i mbaje?

Kam pasur dikur dhe i kam mbajtur në gjithfarë formash… (qesh).

Cili është kombinimi i ushqimit, por që ty të pëlqen shumë?

Pica me keçap.

Si e thërret me përkëdheli djalin tënd?

Zemra e babit.

A e di bashkëshortja juaj pasuordin e “Facebokut”?

Po, po e di.

Shkon me vonesë në takime?

Asnjëherë.

Cila ëhstë gjuha më e vështirë në botë?

Arabishtja.

A të zgjon ndonjëherë djali nga gjumi?

Po, po ndonjëherë.

A fle shumë?

Më parë po, ndërsa tani më pak.

Profesioni që nuk do bëje dot kurrë?

Një profesion që nuk mudn të lëviz.

Cili është miku juaj në Kombëtare?

I kam të gjithë miq, asnjë preferencë…

Këngëtarja e preferuar?

Rita Ora.