Kjo është Julia Liers e cila është përfshirë në një lloj të ri lufte bandash.

Sipas profilit të Julia Liers në IG, ajo është një kapitene policie, por duhet thënë se është tejet e bukuroshe dhe e nxehtë.

MediaTakeOut ka shkruar për të se: “Një oficere policie tejet tëreheqëse e Policisë Ushtarake të Rio de Zhaneiros e quajtur Julia Liers ka arrestuar kohët e fundit liderin e një prej bandave më famëkeqe në Brazil”.

Tani, pesë foto të saj nudo po qarkullojnë kudo nëpër internet falë anëtarëve të bandës të cilët janë të xhindosur që ajo iu ka arrestuar shefin.