Futbollisti me përvojë të madhe, Bunjamin Asani pritet të jetë emër i ri në radhët e Pobedës së Prilepit.

Ai është pëlqyer nga trajneri Jane Nikolovski dhe mbetet vetëm të bëhet firmosja e konratës për të zyrtarizuar transferin.

Mbrojtësi 30 vjecar gjatë karrierës së tij ka luajtur për Shkupin, Rabotnickin, Skopje, Kapaz, Uta dhe së fundmi ishte në Ferizaj.

Loading...