Këngëtarja BabyGee në llogarinë e saj në Instagram e ka publikuar një imazh në të cilin shihet me një mike të saj ndërsa kanë marrë poza joshëse nga dhoma e gjumit
Nuk është hera e parë që ajo vjen me poza seksi nëpër rrjete sociale e fansat e shumtë të cilët i ka dhe e ndjekin sigurisht se ndihen me fat.

Foto të ngjashme me të njëjtën femër ajo ka realizuar edhe më herët.

BabyGee së fundmi ka qenë shumë e komentuar në media shkak i përleshjes fizike me një mike e më pas thuhej se është shtrirë në repartin psikiatrik por ajo e ka mohuar një gjë të tillë.