Supermodelja që shquhet për shtatin e lartë dhe natyralitetin, vjen më atraktive se kurrë.

 

Ndryshe nga paraqitjet e saj në sfilata, Bella Hadid kësaj radhe duket mjaftë e nxehtë në bikini.

 

21 vjeçarja, ka postuar në llogarinë Instagram një fotografi ku vë në pah gjoksin fantastik, ndërsa ka provokuar duke shkruar:

 

Hej djem, po më mungoni!

 

Ndryshe Bella thuhet se është rikthyer me ish të dashurin e saj, këngëtarin The Weedknd.