Është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.
Këngëtarja, Besa Kokëdhima numëron mbi 150 mijë ndjekës në llogarinë e saj personale, Instagram, shkruan lajmi.net.

E për këta fansa, Kokëdhima nuk ngurron të shfaqet provokuese në paraqitjet e saj, siç është rasti me këto të fundit.

Ajo solli një set të ri dhe tejet të veçantë, ku vjen sensuale dhe joshëse teksa ka vënë në pah linjat trupore.

Duhet theksuar se, Besa gjatë vitit të kaluar u rikthye me projekt të ri muzikor që titullohet “Amor”(Dejame). /Lajmi.net/