Xhensila Myrtezaj po shoqërohej nga bashkëshorti i saj Bes Kallaku dhe këngëtari Klajdi Haruni, shkruan lajmi.net.

Çifti Besi dhe Xhensila dukeshin shumë të dashuruar, ndërsa po këndonin “Po të jemi bashkë ne të dy”.

Këtë këngë që po e këndonin të tre së bashku, e shoqëronin tingujt e kitarës dhe bashkë po kalonin për mrekulli.

Kujtojmë që Xhensila së fundi ka qenë mysafire në emisionin “Mirage”, në këtë intervistë ajo zbuloi më të rejat rreth saj. /Lajmi.net/