Çifti i dashur i publikut kanë zgjedhur Korçën në këto ditë të ftohta dimri, ku qytetin e serenatave e ka pushtuar bora.

Bes Kalalku dhe Xhensila gjenden atje më të dashuaruar se kurrë më parë.

Ka qenë vetë këngëtarja ajo që ka publikuar disa foto mjaft të mëbla për fansat e saj në rrjetet sociale.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/besi-dhe-xhensila-ndajne-foto-plot-pasion-nga-614681/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright