Diskoteka më e njohur, dhe më e frekuentuar në Zvicër “Rinora 4” ,tashmë e një kohë ka hapur dyert për të gjithë artistët e estradës.

Nuk janë të rradha rastet, kur shohim shumë nga fytyrat publike duke performuar, e duke krijuar atmosferë spektakulare për fansat e tyre, shkruan Kosovarja.

Padyshim, që këtu nuk përjashtohen as çifti i mirënjohur nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku të cilët janë shfaqur mbrëmjen e kaluar aty.

Ata përpos këngëve që perfomuan, midis qindra personave, ata u paraqitën kokë e këmbë të dashuruar për njëri tjetrin.

Edhe pse mund të duket e pabesueshme, por ata janë të dashuruar në çdo kohë me njëri tjetrin, e pasioni që ndjenjnë kur janë afër është e padiskutueshme.

Për këtë ne i kemi zgjedhur disa nga videot e shkrepura nga Xhensila, që të shohin të gjithë dashurinë e tyre dhe se si e kallin atmosferën, e sidomos për ata që nuk kanë pasur mundësi që asnjëherë ti shohin live. /Kosovarja/