Dy sex bombat shqiptare Fjolla Morina dhe Shkënda Dubova këtë të diel (sot) është dashur të jenë mysafire në emisionin ‘’Një kafe me Mamën’’, por për shkak të përmbajtjes intervista e të dyjave nuk ishte transmetuar në orarin e planifikuar, por do të transmetohet sonte në orët e vona të natës, njofton Tetovasot.

Big Mama si moderator e emisionit përvec intervistës së nxehtë i ka shtyrë dy femrat e njohura të skenës që të puthen publikisht, dhe ato duke qenë mikesha të ngushta mes veti nuk e kanë pasur aspak problem.

Fjolla, mes të tjerave në këtë intervistë ka folur për ish të dashurin e saj tashmë babain e vajzës së dytë, për mardhënien me Tuna Sejdiun dhe shumë gjëra të tjera.

big-1_1448220759-3691829big-2_1448220764-9572346