Një fotografi mes njerin prej kandidatëve republikanë në garë për president ui Shteteve të bashkuara të Amerikës, Donald Trumpit dhe këngëtares shqiptare, Bleona Qerretit, e cila ka qarkulluar së fundmi, por që është shkrepur në vitin e largët 2008, është bërë objekt bisedash nis “Zonë e Lirë” mes Arian Çanit dhe vetë këngëtares, bën të ditur SYRI.net.

“Ishim në një darkë me familjen e tij, me Gruan Melanie dhe me vajzën. Aty është bërë kjo fotografi. Mund të them për të them se është një person fantastik”, rrëfen Bleona takimin me Trump.

“Në një moment më tha tha çfarë kërkon”, vazhdoi më tej tregimin e saj Bleona.

“Ata janë mësuar se femrat e tjera ju kishin kërkuar më jep katin e sipërm të një ndërtesë në X apo Y vend”, zbulon këngëtarja shqiptare.

“Ndërsa unë i kam kërkuar që të më prezantojë me Timbaland. Dhe ai menjëherë mori në telefon David Foster, i cili më pas më çoi te Timbaland”.

Dhe pikërisht nga Donald Trump nisi karriera e suksesshme e Bleonës në Amerikë.

Loading...