Aktori i njohur shqiptar njihet për rolet e tij të shumta por edhe për jetën luksoze që ai bën, shkruan lajmi.net.

Me jetën e shtrenjtë,  Blerimi gjithmonë sigurohet të tërheqë vëmendjen sikurse edhe sot, gjersa është në Dubai.

“Mirmëngjes, Dubai”, ka shkruar ai.

Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet e ndryshme nga fansat e tij nuk kanë munguar as këtë herë. /Lajmi.net/