Blero ka treguar arsyen përse kohën e fundit më shumë ka pasur bashkëpunime me disa artistë që nuk janë shumë të njohur për publikun.

Blero ishte i ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ka folur rreth suksesit të këngës së re “Falja”, të cilën e solli në duet me dy emra të rinj, Gason dhe Fisin.

Me këtë rast, Blero ka treguar edhe arsyen se përse kohën e fundit ka zgjedhur më shumë të punojë me artista të rinj.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha Blero. 

 

Loading...