Këngëtarja e njohur Edona Llalloshi është njëra ndër figurat më të dashura për publikun shqiptarë.

E më e dashur është edhe pëe familjen e saj, ku këta të fundit i kanë dhuruar dhurata speciale.

Përmes një fotografie të publikuar në profilin e Instagram, ajo ka paraqitur fëmijët dhe burrin e saj duke I’a uruar Ditën e Gruas,

Përpos biznesit, dhe aktiviteteve muzikore duket se Edona do t’a shijoj në maksimum ditën e saj./ORA