3 C
Skopje
Monday, March 25, 2019
Home ShowBiz

ShowBiz

Cilët këngëtarë do të donit t’i shihnit në një bashkëpunim? Ja...

Edhe këtë javë në "VoxPop", nuk ka munguar pyetja ndaj qytetarëve. Këtë herë qytetarët janë pyetur se cilët këngëtarë dëshirojnë t’i shohin në një bashkëpunim,...

Mimoza Shkodra: Ngushllime familjes së Iliasit …

Këngëtarja shqiptare, Mimoza Shkodra ka reaguar pas vrasjes së 7-vjeçarit, Ilias Mahmuti. Përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në llogarinë e saj, Instagram, Mimoza...

Adelina Berisha zgjedh mes presidentit dhe kryeministrit të Kosovës

Adelina Berisha ka qenë protagonistja e radhës në "Kë Zgjedh". Ajo është detyruar të zgjedh në mes emrave të njohur të estradës por edhe të...

Shkurte Gashi po punon me këta artistë të njohur në këngën...

Shkurte Gashi mesa duket po punon me djemtë e "Three Dots". Këngëtarja shqiptare, Shkurte Gashi siç shihet në projektin e ri muzikor është duke punuar...

E keni parë Mihrijen me flokë shumëngjyrëshe? Do befasoheni

Këngëtarja, Mihrije Braha është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj Instagram teksa...

Mahmut Ferati flet për profesionin e mësimdhënësit, gjërat që nuk i...

Mahmut Ferati ka më shumë se tre dekada që e ushtron profesionin e mësimdhënësit në shkollën "Eqrem Qabej", në Prishtinë. Në një intervistë të dhënë...

Kritikohet për peshën trupore, ‘Heta’ tregon nëse kjo gjë i pengon

Fisnik Ademi është një nga artistët më të pëlqyer shqiptar. Aktori, Fisnik Ademi i cili për publikun u bë i njohur në disa seriale vendore...

Bebe Rexha sjell videoklipin vertikal të këngës “Last Hurrah”

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka sjell edhe klipin vertikal të këngës "Last Hurrah". Artistja shqiptare muajin e kaluar solli projektin e ri...

Lori Hoxha zbulon tortën dhe urimin emocionues për të ëmën

Presidentja e Top Medias, Vjollca Hoxha feston sot ditëlindjen. Kjo u bë e ditur nga vajza e saj, Lori Hoxha e cila ka uruar të...

Beatrix Ramosaj i nxjerr të gjitha, ky fustan…

Beatrix Ramosaj ka 'ndezur' rrjetin me fotografinë e fundit. Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj ka postuar një fotografi në Instagram teksa shfaqet me një...

Seven Saraqi feston sot ditëlindjen

Reperi shqiptar, Seven Saraqi feston sot ditëlindjen. Reperi i njohur shqiptar, Seven Saraqi feston sot ditëlindjen dhe mbushë plot 25 vite jetë, shkruan lajmi.net. Seveni, momentalisht...

Enca provokon fansat me dekoltenë e hapur

Enca Haxhia së fundmi ka performuar në Kurdistan. Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia pas performancës në Kurdistan ka vizituar edhe disa vende të tjera, shkruan lajmi.net. Kështu,...

Edhe Pajtesa shpagën si asnjë tjetër

Epo, jo më kot është cilësuar me rolin më qesharak dhe më interesant që kemi parë ndonjëherë. Është fjala për aktoren e njohur, Fiona Gllavicën,...

Ardian Bujupi në lidhje dashurie? Kjo foto ua bëri kokën lëmsh...

Ardian Bujupi është një nga emrat më aktiv të skenës muzikore shqiptare, shkruan lajmi.net. Këngëtari së fundi ka postuar një fotografi në Instagram, në të...

Kë e ka shoqe të ngushtë Ariana?

Këngëtarja e njohur, Kida dhe bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana kanë një miqësi të ngushtë. Ato të dyja përveç që i shohim vazhdimisht bashkë, shpesh...

Me kë u zhgënjye keq Ganimete Abazi-Ganja?

Ganime Abazi, e njohur si Ganja, dikur këndonte me Shemin e grupit “Ilirët”. Ajo u bë shumë e njohur në vitet e 90-ta, shkruan...

Prej tash, Learta e zbulon talentin e birit të saj

Matini që nga momenti i lindjes, vazhdimisht është emër i përmendur në faqen rozë. Pasi që është i biri i Leartës, nuk ka si të...

Ja ku e gjen Merita mbesën e saj

Amelia dhe “sherret e saj” Çdokujt prej neve mund të na ketë ndodhur që kur kem qenë të vegjël e kemi pasur një vend...

‘Sasa’ shumë elegante, kaq të bukur e me stil nuk e...

Adriana Matoshi është prej aktoreve më të mirë në Kosovë. U bë e njohur me rolet e saja në serialet kosovare. Përveç aktrimit, ajo shpeshherë...

A po e pranon djali i Gencit lidhjen e tij me...

Genc Prelvukaj e ka bërë publike lidhjen me këngëtaren bukuroshe Eni Koçi. Çifti u munduan ta mohojnë lidhjen e tyre, por më në fund...

Vajza e Shyhretes sapo është bërë nënë por trupi i saj...

A është e mundur që një lehonë ta kthej trupin në formë perfekte vetëm pak kohë pas lindjes? Kjo është ëndrra e mijëra e mijëra...

Ministri Venko Filipçe, në takimin e sotëm me ministrin e...

Kaltrina Mikushnica është një prej moderatoreve më të pëlqyera. Për një kohë shumë të shkurtër ajo u bë shumë e pëlqyer në publikun shqiptar. Ajo komentohet...

Me këtë pamje Lola Haradinaj ua merr anën edhe rrezeve të...

E zonja, e çiltër , e bukur dhe çdo herë elegante kjo është Lola. Ajo ndryshe njihet edhe si grua e deputetit të AAK- së,...

Nostalgjia për serialin ‘Kafeneja Jonë’

Pavarësisht që ka kaluar kohë prej kur nuk transmetohen episodet e reja të serialit shumë të ndjekur “Kafeneja jonë”, ai vazhdon të jetë pjesë...

Linda Jarani i lë anash kaçurrelat

Linda Jarani përveç si aktore është e komentuar edhe për linjat e saj. Postimet që bënë në rrjetet sociale komentohen vazhdimisht, edhe këtë herë ajo...

A i priti këto fjalë Blero nga Afrona?

Na ndajnë edhe pak muaj nga martesa e tyre dhe të gjithë po e presin me padurim që të ndodhë. Është fjala për çiftin e...

Në videon me Stresin, Keisi: Ti thjesht je bo për mu

Ajo së fundmi ka publikuar një video në Instagram teksa shfaqet pranë reperit shqiptar, Stresit, shkruan lajmi.net. “Ti thjesht je bo për mu”, është mbishkrimi...

‘Hazan’ ndryshon komplet stilin, mezi njihet tani

Deniz Baysal është një prej aktoreve më bukura të kinematografisë turke. Me rolet e saj, ajo u bë e njohur si në publikun turk ashtu...

Kur të pasmet e Taynës ndezin meshkujt në këtë mënyrë

Se është senzacioni i çdo kohë kjo nuk do diskutim. Artistja shqiptare, Tayna, po di gjithnjë e më shumë si ta mbajë famën dhe të...

Edona Llalloshi me fjalë të mëdha për këngën e Tunës dhe...

Këngëtarja shqiptare në mesin e shtatë këngëve ka realizuar edhe një duet me Armend Regjepagiqin “Harrova”, shkruan lajmi.net. E për këtë këngë, Edona Llalloshi ka...

Kujt më mirë se Ryvës i shkon ngjyra e kuqe

Përveç bukurisë natyrale që ka, Ryva Kajtazi njihet për sharmin dhe elegancën që posedon, shkruan “Kosovarja”. Këngëtarja e njohur, edhe pse me shumë angazhime, si...

Si rrallëherë, Ami bën dedikim për Ermalin!

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi gjithmonë zgjedhin që të bëjnë publike deklaratat e dashurisë ose urimet për njëri tjetrin. Sot, Ermali feston ditëlindjen dhe sigurisht...

Sa interesante edhe këto aksesorë të Rinës

Kur bëhet fjalë për reperen e njohur, Rina Balaj, menjëherë bëjmë sytë katër për të parë se çfarë ka bërë. Që nga fillimi thuajse ka...

Fiona Gllavica flet për përdorimin e gjuhës banale në seriale, shihni...

Pajtesa e “Çka ka Shpija”, ishte e ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net. Aktorja ka folur për jetën e saj...

Kjo është surpriza që Learta i bën Kushtrimit për ditëlindje

Learta Jakupi është një nga personazhet më të përfolura në shoëbizin shqiptar. Çdo lëvizje e saj mërr vëmendjen. E edhe kësaj radhe ajo ka marrur...

A i ka ngjarë vajza më shumë Edonës apo babait?

Këngëtarja Edona Llalloshi që nga fillimi i karrierës së saj ka qenë mjaft e dashur për publikun, e tillë vazhdon të mbetet edhe sot,...

Lluni vihet në siklet kur pyetet për Mc Kreshën dhe Lyrical...

Meqë punon me këtë grup qysh nga fillimi i karrierës së tij, Lluni ka raporte mjaft të mira me Mc Kreshën dhe Lyrical Son,...

Kujt do t’i shkonte menja se Teuta Krasniqi ka marrë pjesë...

Hyri në ekran si vajzë e thjeshtë e sot vështirë ti afrohet kush për suksesin e arritur. Aktorja e dashur, Teuta Krasniqi, jo rastësisht numëron...

Ekskulzive: Gresa Behluli tregon detajet për kanagjegjin dhe dasmën e saj

Në fillimet e karrierës së saj u bë e njohur si vajza e këngëtares së njohur, Shkurte Fejzës, por falë punës ajo ka aritur...

Blerona e Arbnora në mbështetje të Kosovës

Në ethet e ndeshjes Prezantueset e njohura shqiptare, Blerona Zeqiri dhe Arbnora Ademaj kanë vendosur që për së afërmi të përcjellin Kosovën, sonte në...

Kida si lule pranvere, duket kaq e ëmbël

Orhidea Latifi e njohur si Kida, është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të suksesshme kosovare. Artistja që e nisi karrierën qysh e...

Leonora Jakupi ‘fanse’ e kësaj këngëtareje, e dëgjon edhe në makinë

Leonora Jakupi është njëra nga artistet më të dashura shqiptare. Edhe pse ka kohë që nuk ka sjell projekte të reja, Leonora nuk i harron...

Kaq e shkurtër është nusja e Shpëtimit, do të befasoheni me...

Arta është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur e tëra...

Flaka Krelani nuk i ndal provokimet

Këngëtarja Flaka Krelani është aktive në rrjete sociale e cila ndan postime me ndjekësit Në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ajo publikon foto dhe video të...

Adelina del për shëtitje me djalin, veshja e saj i ‘çuditi’...

U bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është shumë e përfolur. Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Shkupi,...

A e keni ditur këtë gjë për kryeministrin Haradinaj dhe Anitën?

Kryeministri Ramush Haradinaj është i martuar me Anitën. Çifti, që nga martesa e tyre ata kanë edhe fëmijë si dhe gëzojnë një jetë të lumtur...

Ende pa lindë, Gjira i blen rroba djalit, kaq të bukura...

Gjira është këngëtarja e njohur kosovare dhe që për një kohë ishte shumë aktive në skenën muzikore shqiptare. Ajo solli një frymë të re në...

Egzona vishet në fustan të nuseve, por ja çka mori gjithë...

Egzona Muqiqi është një ndër personazhet më të përfolura në publik e media rozë. Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e...

‘Fazileti’ me të bijat shoqe të ngushta edhe në jetën reale

‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ është një prej serialeve më të pëlqyera si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj. Personazhet e këtij...

Qëndresa del me vajzën, kaq me stil është veshur

Qëndresa Bajrami u bë e njohur si bashkëshortja e moderatorit të mirënjohur, Labinot Gashit. Ata janë martuar para pak vitesh dhe tani janë prindër të...

Dua Lipa kthehet në studio, gati për hite të reja

Ajo sot është një nga emrat më të njohur dhe më të suksesshëm në muzikën ndërkombëtare. Ylli kosovar, Dua Lipa pas angazhimeve me koncerte dhe...

Vajza e Ukshin Hotin pëson infarkt: gjendja ime po përkeqësohet akoma...

Erleta Hoti, ish-bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar, Kastro Zizo, duket se po përjeton një nga periudhat më të vështira të jetës. Erleta është nënë...

Dita e parë e pranverës, ja çka bën djali i Majlindës

Majlinda Zeka u bë e njohur si e dashura e reperit të njohur, Majk. Nga lidhja e tyre e shkurtër, ata kanë një djalë që...

I thonë se ‘Ke ikur nga trutë tash don me u...

Këngëtarja Albërie Hadergjonaj njihet për martesën e saj në moshë shumë të re. Ajo pothuajse në çdo emision që ftohet nuk shpëton pa u pyetur...

Yllka Kuqi realizon setin e ri fotografik: Erdh pranvera moj

Yllka Kuqi është njëra nga artistet më të dashura për publikun. Ajo ka hedhur një fotografi në llogarinë e saj, personale, Instagram me të cilën...

Capital T në përkrahje të fëmijëve me sindromën ‘Down’

Reperi, Capital T po i përkrahë vazhdimisht personat me sindromën 'Down'. Reperi i njohur shqiptar, Capital T para pak ditëve vizitoi qendrën e fëmijëve me...

Fotografi e rrallë e aktorëve kosovarë me Faruk Begollin

Aktori shqiptar, Shkumbin Istrefi ka publikuar një fotografi të rrallë në rrjetet sociale. Ndonëse është tejet aktiv në Facebook, ai së fundmi ka sjell një...

Këto femra të njohura janë inspirim për Rita Orën

Rita Ora para pak ditëve solli këngën e re "R.I.P", në duet me Sofia Reyes dhe Anitta. Ky projekt për një kohë të shkurtër ka...

A e pranon Learta se vjehrra e bëri të famshme?

Learta Jakupi ka nisur të këndoj që në shkollën fillore, ku ka qenë pjesë e korit të shkollës. Ajo ka treguar se ishte arsimtarja...

Adelina e kënaqur me pamjen e saj, e bën edhe këtë...

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Shkupi e që u bë e përfolur në publik që në daljen e parë. Ajo tani komentohet shumë sidomos...

Sabri Fejzullahu tregon sa paguajnë këngëtarët për klikimet në Youtube

Këngëtari i mirënjohur Sabri Fejzullahu, për emisionin #Gjesi në T7 u shpreh se dëshmia më e mirë e suksesit të tij është publiku dhe...

Në muajt e fundit të shtatzënisë, Gjira tregon sa kilogramë ka

Reperja e njohur, Gjira është në muajt e fundit të shtatzënisë. Ndërkohë që po e shijon këtë periudhë të ëmbël të jetës, artistja shqiptare nuk...

Ronela Hajati tregon fobinë e saj më të madhe

Këngëtarja Ronela Hajati vazhdon të mbetet një emër shumë i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Së fundmi, Ronela iu ka dhënë mundësinë ndjekësve të...

Genc Prelvukaj sjell këngën e re “Lule e borës”

Reperi i njohur shqiptar, Genc Prelvukaj ka lansuar me videoklip këngën e re “Lule e Borës”, shkruan lajmi.net. Tekstin dhe producimin e këngës e ka...

Kështu duket Ryva Kajtazi kur del me shoqe në pikë të...

Këngëtarja Ryva Kajtazi kërkoj që të ketë vizë në mënyrë që të ketë mundësi të hajë një drekë për qejfi në Paris, kurdo që...

Mihrije Braha vjen me foto provokuese: Moti ju kam thënë n’kukë...

Këngëtarja shqiptare deri më tani numëron një numër të madh të fansave të cilët e përkrahin edhe sot, shkruan lajmi.net. E tani, Mihrija ka postuar...

Tayna e quan vetën peshk të madh

Reperja nga Prizreni, Doruntina Shala si destinacion të pushimeve ka zgjedhur Tajlandën, shkruan lajmi.net. E sot, në InstaStory ka publikuar një video me një numër...

Keni ide se cila këngëtare e njohur është kjo?

Emër i njohur i muzikës popullore. Për dekada me radhë ajo ka shoqëruar publikun shqiptarë me këngët e saj, disa prej të cilave dëgjohen edhe...

Derisa Leonora mungon në skenën muzikore, kushëshira e saj Vjollca s’di...

Përveç që dallohen për zë kumbues, paraqitja e tyre fizike gjithmonë tërheqë vëmendje, shkruan “Kosovarja”. Leonora Jakupi dhe Vjollca Haxhiu, të dy këngëtaret e njohura...

‘Nuk je e bukur’, Arbana Osmani i kthehet ndjekësit me komentin...

Moderatorja Arbana Osmani është një nga më të dashurat e publikut. Vëmendjen kohet e fundit e morri divorci i saj nga partneri si dhe lidhja...

Gresa Behluli po bëhet nuse

Gresa po i jep fund beqarisë! Ani pse e ka mbajtur diskrete jetën e saj private, para një muaji këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Gresa Behluli...

Elita Rudi publikon foton e ëmbël të djalit: Ushqimi i shpirtit

Reperi Gjiko dhe prezantuesja, Elita Rudi u bënë prindër të një djali të cilit ia kanë vënë emrin Zëri, shkruan lajmi.net. E sot, Elita ka...

Luana Vjollca kalon natën në studio bashkë me Krenar Çoçajn

Këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca ka treguar se ka gdhirë natën në studio muzikore. Megjithatë, ajo nuk ishte e vetme pasi po shoqërohej nga...

Vajza e Lyrical Sonit argëtohet me këngën e Taynës

Eva e ëmbël Festim Arifi, i njohur si Lyrical Son dhe bashkëshortja e tij, Gresa Krasniqi – Arifi janë çifti më i dashur për...

Egzona vishet me kompletet të zeza, merr qëndrimin e një zonje...

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura në media dhe në publikun shqiptar. Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja...

Dafina Zeqiri përmirëson raportet me Tunën

Këngëtarja Dafina Zeqiri duket se ka harruar armiqësinë e saj me Tunën Dyshja kishin përfunduar shoqërinë e tyre të ngushtë pas një debati të ashpër,...

Martohet ish-aktorja e ‘O sa mirë’?

Ema Uka, ishte një nga aktoret më të pëlqyera në “O sa mirë”. Ema Uka e cila në këtë serial u bë e njohur me...

Çfarë recete përdorin Gili dhe Iliri që nuk po plaken kurrë?

Prezenca e tyre shumë vjeçare në tregun muzikor tregon sukseset e panumërta të tyre, shkruan Kosovarja. Ku ka më mirë që të kesh burrin gjithmonë...

‘Çmenden’ fansat, Enca këndon në gjuhën kurde

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia ka kënduar në Kurdistan dhe më pas ka dhënë një intervistë për mediat atje, shkruan lajmi.net. Këngëtarja, Haxhia tregon...

Dua Lipa pjesë e albumit të reperit të njohur amerikan

Ende nuk dihet data e publikimit të reperit Kanye Reperi i njohur amerikan, Kanye West po planifikon të bashkëpunojë me këngëtaren e njohur shqiptare,...

Qëndresa e merr vajzën e del me shoqe, pamja e saj...

Qëndresa Bajrami është gruaja e prezantuesit të njohur kosovar Labinot Gashi i njohur si Labi. Para pak muajsh ata u bënë prindër të një vajze...

Nga vila super luksoze e Zaiminës, publikon këtë person të zemrës

Këngëtarja shqiptare, Zaimina Vasjari ka uruar bashkëshortin e saj për ditën dedikuar baballarëve me një video. Ajo ka hedhur një video të tij në llogarinë...

Fero dhe Arbenita puthje e përqafime në lift

Një nga çiftet më të komentuara të momentit është Fero dhe Arbenita. Ndonëse jetojnë larg njëri-tjetrit, ata shumë shpesh takohen. Reperi nuk e fsheh asnjë takim...

Luana Vjollca e tepron, shfaqet më joshëse se kurrë

Këngëtarja dhe prezantuesja nga Shqipëria, Luana Vjollca, nuk po ka të ndalur Luana ka publikuar në Instagramin e saj një video, ku shihet mjaft joshëse. Me...

Agnesa Vuthaj tregon se kur do të bëhet nuse

Agnesa Vuthaj mbrëmë te Rudina ka rrëfyer shumë të pathëna nga jeta e saj private dhe karriera profesionale. Meqë si modele shumë shpesh e kemi...

Bleona selfie duke bërë masazh, kështu e ekspozon trupin

Bleona Qereti shquhet tashmë për jetën që bën. Imazhe nga më të ndryshmet ajo nuk heziton t’i ndajë me ndjekësit e saj të shumtë. Së fundmi...

Vdes në moshën 18-vjeçare motra e këngëtarit të njohur

Felicite Tomlinson, motra e këngëtarit të One Direction, Louis Tomlinson, është ndarë nga jeta në moshën 18-vjeçare. E reja, e cila aspironte të bëhej stiliste...

Dafina Zeqiri sërish ndërron stilin e flokëve, do befasoheni

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri ka ndërruar sërish stilin e flokëve e cila vjen me flokë shumë të shkurtëra, shkruan lajmi.net. “Flokë të shkurtëra...

‘U ktheva në kuzhinë’, Mozzik vjen me foto nga studio

Reperi ferizajas këtë vit ka njoftuar fansat se vjen me album të ri për të cilin po punon mjaft shumë, shkruan lajmi.net. Kështu, ai ka...

Një bjonde joshëse si Dhurata Dora

Dhurata Dora ka ndarë me ndjekësit një imazh, në të cilin vjen tërheqëse pas ndryshimit që bëri në pamje, shkruan lajmi.net.Këngëtarja është bërë bjonde,...

Ronela Hajati me skena të ‘nxehta’ në klipin e ri

“Pa dashni”, titullohet kënga e re e Ronelës që siç ka bërë të ditur ajo do të publikohet shumë shpejtë, shkruan lajmi.net. Dhe tani, Hajati...

Kryeministri flet për punësimin e djalit të Shkurte Fejzës në Qeveri

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj në konferencën për media pas mbledhjes së ekzekutivit ka thënë se nuk e di se si është punësuar djali...

Pas këngës me Tunën, Yll Limani ka për t’i thënë disa...

Në mesin e shtatë projekteve ishte edhe bashkëpunimi i Tunës me Ylli Limanin “A don hala”, shkruan lajmi.net. E pas lansimit të kësaj video, Ylli...

Si arrin Gjysteja të këtë gjoks kaq seksi (FOTO)

Këngëtarja Gjyste Vulja vazhdon që të befasojë të gjithë me asetet e saj E derisa ajo është duke shkuar drejt të 50’ve, por ajo gjithmonë...

Kourtney Kardashian shfaqet e zhveshur nga vaska, akuzohet për fotoshop-in më...

Kjo foto e Kourtney Kardashian po bën xhiron e botës. Kourtney, motra më e madhe në familjen e famshme Kardashian ka ardhur me një gafë...

Ariana ndryshon ngjyrën e flokëve, kështu po duket tani

Ariana Fejzullahu, gruaja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu, është njëra ndër personat më aktiv në rrjetet sociale. Ajo njihet për look-un e saj të...

Nuk do ju besoni syve! Valbona Selimllari me flokë të prera

Mjafton ky postim që edhe njëherë një nga më të bukurat e Shqipërisë të tregojë se vitet me të bëjnë më të mirën. Valbona Selimllari,...

Fotografi ‘përvëluese’ të vajzës së Lutfi Hazirit

Kënga Haziri, vajza e kryetarit të Komunës së Gjilanit, është njëra nga femrat më të komentuara në mediat rozë. Ajo është shumë aktive në rrjetet...

10 vite pa babain, Labinot Gashi i kushton fjalë prekëse

Labinot Gashi e ka kujtuar babain e ndjerë përmes fjalëve prekëse, shkruan lajmi.net. “Sot 10 vjet me pare mbetet dita ma e veshtire e jetes...

Morena Taraku vështirë të njihet në foton e pasaportës

Morena Taraku përmes një postimi në Instagram, ka treguar fotografinë e pasaportës së saj, shkruan lajmi.net. Në këtë imazh, këngëtarja duket shumë më ndryshe prej...

Mimoza, më e bukura në xhaminë e bukur në Abu Dhabi

Përkundër angazhimeve të shumta, këto ditë këngëtarja e njohur po e relakson vetën në vendin më madhështor, shkruan “Kosovarja”. Si destinacion, Mimoza Shkodra për pushime...

Ermal Mamaqi ka dy fjalë për këngën e re të Elvana...

Ermal Mamaqi ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në të cilën shkruan disa fjalë për këngën e re të Elvanës, shkruan lajmi.net. Këngën...

Luana reagon pas shkrimit në mediumin serb ku theksohet urrejtja e...

Gazeta serbe “Espreso” i ka kushtuar një artikull moderatores Luana Vjollca, shkruan lajmi.net. Theks të veçantë në këtë artikull i jepet postimeve me motive patriotike...

Qëndresa e emocionuar, merr dhuratën më të veҫantë për vajzën e...

Qëndresa Bajrami është gruaja e prezantuesit të njohur kosovar Labinot Gashi i njohur si Labi. Para pak muajsh ata u bënë prindër të një vajze...

Rita Ora “çmend” Kinën

Rita Ora nga Tokio ka kaluar në Kinë ku pritet që turneun e saj Phoenix ta vazhdon në Kinë, konkretisht në Taiwan Ajo është njëra...

Edhe Patrisi në videoklipet e Tunës, kjo është kënga në të...

Tuna ka befasuar fansat duke publikuar me videoklipe të gjitha këngët e albumit ‘Fortuna’. Gjatë mbrëmjes së djeshme Tuna ka publikuar në Youtube shtatë videoklipe...

Sot femrat ‘çmenden’ pas tij, por ja si dukej Endriti kur...

Ai duket se edhe sot i ka tiparet e asaj kohe. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është i martuar me Lumnije Thaçin, me të cilën...

Burri i Zaiminës ka dy vajza, këngëtarja tregon pse nuk flet...

Lidhja disavjeçare me Klodin ka aq shumë për të treguar, saqë Zaimina mund të ulet me net dimri, por ka zgjedhur një mënyrë tjetër...

Fifi mbulon shtyllën kurrizore me tatuazh domethënës

Filloreta Raçi është një nga këngëtaret më të mira në vend. Ajo kohën e fundit është përfolur shumë për jetën e saj private. E duket...

Elita Rudi fillon ditën me një imazh të ëmbël bashkë me...

Elita Rudi e nisi ditën e sotme me një fotografi bashkë me djalin. Elita Rudi dhe Gjiko një muaj më parë u bënë prindër për...

A ndihet si nuse shqiptare, gruaja e Lorik Canës befason me...

Monika së fundi i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve në Instagram. Bashkëshortja e Lorik Canës ka befasuar me përgjigjen kur u pyet se a e...

Nusja e Sinanit ndryshon pamje, kaq ndryshe po duket nuk do...

Gruaja e Sinan Hoxhës ka bërë këtë ndryshim në pamje. Andrra Destani, bashkëshortja e këngëtarit të njohur të muzikës popullore, Sinan Hoxhës është shumë e...

Mimoza po shijon pushimet në Dubai. Me kë?

Që nga ndarja me Seldin, çdo lëvizje e saj shëndrrohet në lajm, shkruan “Kosovarja”. Po ashtu, Mimoza Shkodra është mjaft aktive me projekte muzikore. E veçmas...

Emocionohet Xhensila Myrtezaj: Ju me jepni emocion, ju më mbushni me...

Xhensila Myrtezaj pas një pauze që bërë që nga lindja e vajzës Ajka është rikthyer fuqishëm. Ditë më parë ajo ka publikuar projektin e ri...

Nuk e keni parë kaq joshëse Vesa Lumën

Këngëtarja Vesa Luma ka ditur që të tregojë se kur dëshiron ajo di të jetë edhe hot Ajo për momentin është në Berlin, ku nuk...

Blero dhe Afrona nisin përgatitjet për dasmë

Blero dhe Afrona së shpejti kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë. Blero dhe Afrona planifikojnë të martohen në shtator të këtij viti, ndërsa përgatitjet për...

Brenda shtëpisë së Mozzik dhe Loredanës, detaji që të bie në...

Mozzik dhe Loredana kanë zbuluar një kënd të shtëpisë së tyre. Mozzik dhe Loredana mëngjesin e sotëm e nisën pranë vogëlushes së tyre, Hanës. Ata kanë...

‘Xhesika’ vishet me komplete të bardha, mahnitë me pamjen

Arta Nitaj u bë e njohur në serialin “O Sa Mire” me rolin e saj si ‘Xhesika’. Ajo përveq talentit të aktrimit komentohet mjaft shumë...

Edhe pse nënë, Egzona nuk heziton ti tregojë linjat e trupit

Lidhja me këngëtarine njohur, Albatrit Muqiqin, e bëri të njohur në publik e media Egzonën. Ajo është tani shumë e përfolur në publik dhe çdo...

Një bionde me plotë stil, kjo është gruaja e Mahirit në...

Seriali Më Fal, po vazhdon të shfaqet në televizionet tona. Aktori Turk, Onder Atakanlı, i cili i dha jetë rolit të “Mahirit” në serialin “Më...

Pas një pauze, Adelina Tahiri i kthehet…

Adelina Tahiri pas lindjes së djalit ka arritur t’i rikthejë format e mëparshme trupore, shkruan lajmi.net. Por, për të arritur linjat e dëshirueshme trupore, këngëtarja...

Samanta Karavella në veshje sportive, veç më atraktive

Samanta Karavella është një nga femrat shqiptare që shquhet për stil. Këngëtarja që vazhdon të jetë e pëlqyer nga audienca, së fundmi vjen me një...

Arbana Osmani elegante dhe provokuese

Arbana Osmani ditëve të fundit ka qenë më se e përfolur në mediat rozë. Prezantuesja e suksesshme shqiptare thuhet se ka nisur një lidhje dashurie...

Djali i Adelinës zgjohet nga gjumi befasohet me atë qe i...

U bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është shumë e përfolur. Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Shkupi,...

Është rritur aq shumë, Andrra publikon foto më të ëmbël të...

Jeta e tyre është gjithmonë në vëmendje. Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë pjesë e mediave rozë. Çifti në vitin 2016 janë bërë prindër të...

Ami dhe Ermali organizojnë festë për ditëlindjen e parë të vajzës

Vajza e Ermal Mamaqit dhe Amarda Toskës feston ditëlindjen e parë. Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska dje kishin një arsye më shumë për të festuar. Vajza...

Skivi flet për herë të parë, befason me fjalët për Babastars...

Fjalët e Skivit për Babastars. Label profesional si Babastars nuk ka pasur asnjëherë dhe nuk ka për momentin. Këto janë fjalët e Skivit për lablelin pjesë...

Getoar Selimi uron vëllain për ditëlindje

Getoar Selimi përmes një postimi në Instagram, ka uruar vëllain. Getoar Selimi përmes një fotografie, uroi vëllain e tij Liberianin me rastin e ditëlindjes. “Shume urime...

Dua Lipa, atraktive në fustanin e bardhë

Dua Lipa është shfaqur joshëse në paraqitjen e fundit. Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të reja në Instagram, në të cilën u...

Alban Skënderaj publikon këngën kushtuar nënës

“U bënë gati 2 vite që unë kam humbur nënën…” Kantautori i njohur shqiptar, Alban Skënderaj ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga titullohet “Plage...

Bashkëpunoi me Lyrical Son për projektin e ri, Elvana ka disa...

Elvana Gjata mbrëmë publikoi projektin e ri me titull “Pa Dashuri”. Elvana Gjata ka lansuar këngën “Pa Dashuri”, e cila njëherësh është kolonë zanore e...

Edona në shëtitje me fëmijët, kaq bukur po duken ata

Edona Llalloshi është këngëtarja që për shumë vite ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare. Ajo dhe vëllai i saj Miloti janë dy...

Ghetto Geasy dhe Majk në studio muzikore, diçka e re po...

Majk dhe Getoar Selimi po përgatisin projektin e ri. Getoar Selimi përmes disa imazheve në rrjete sociale, është shfaqur në studio muzikore. Geti ishte bashkë me...

Qëndresa veshi një fustan madhështor, vëmendjen merr pamja e saj

U bë e njohur si bashkëshortja e moderatorit të mirënjohur, Labinot Gashit. Qëndresa Bajrami është tani shumë e përfolur në publik e në media. Ajo dhe...

Shpëtimi ka ditëlindjen, nusja e tij ia bën surprizën më të...

U bë i njohur si aktor dhe tani, Shpëtim Desku është moderator shumë i suksesshëm. Ai është shumë i pëlqyer dhe i përfolur në publik...

Njomza ftoi edhe Ramushin e Anitën, shikoni çfarë dhurate i kanë...

Njomza Salihu Martinaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit. Ajo është edhe e njohur si grimere shumë e suksesshme. Para pak ditësh ajo organizoi...

Elvana Gjata kalon vikendin me personin me të dashur për të

Këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar një foto të nënës së saj. Në llogarinë ‘Instagram‘, ajo ka ndarë me ndjekësit foton. Elvana, nuk i ka venë ndonjë...

Rita Ora pa të brendshme në palestër?

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, ku provokon nga palestra. Rita Ora ka postuar një fotografi të re në...

Befason Lola Haradinaj ekspozon gjoksin

Lola Haradinaj ka ndarë një imazh në ‘Instagram‘. E veshur si çdoherë bukur, ajo ka marrë komente të shumta nga ndjekësit. Lola, ka vendosur edhe një...

Adelina me veshje sportive del me veturë, por ky detaj mori...

U bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është shumë e përfolur. Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Shkupi,...

Kështu fillon dita për Mozzik, publikon video të ëmbël të vajzës!

Mozzik që nga koha kur u bë baba ka treguar se është një prind mjaft i përkushtuar. Kohën e tij të lirë ai çdo herë...

Ariana Fejzullahu si çdo herë, e bukur dhe me stil!

Ariana Fejzullahu po vazhdon të jetë në fokus të mediave rozë. Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahu njihet si një femër me shumë stil...

Me flokët rrëmuje dhe veshje sportive, Alketa Vejsiu befason me dukjen!

Moderatoren e njohur, Alketa Vejsiu jemi mësuar ta shohim çdo herë të kuruar dhe elegante. Por, në një ditë vikendi ajo ka ardhur e thjeshtë,...

A e keni ditur se çfarë raportesh kanë Sasa dhe Qëndresa?

Roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ishte ai që e bëri edhe më të njohur aktoren Adriana Matoshi. Ajo ishte pëlqyer qysh në...

Këndoi sa këndoi, Engjellusha kështu përfundoi pas mbrëmjeve të shumta muzikore

Engjëllusha Salihu po vazhdon të mbetet në fokus të mediave rozë, shkruan Kosovarja. Ajo është mjaft e kërkuar nga publiku kosovar, këtë e dëshmon prezenca...

Dua poston foto nga shtrati, ja çka i thotë i dashuri

Dua Lipa ka postuar një fotografi atraktive në krevat, në të cilën nuk mungoi as komenti i Isaac Carew. Dua Lipa po qëndron në Los...

Video që nuk duhet ta humbisni nga pushimet e Luana Vjollcës

Nga atje, ajo ka publikuar fotografi dhe video të llojllojshme duke mos i munguar edhe pozat provokuese, shkruan lajmi.net. Megjithatë, Luana ka vendosur që t’i...

Adelina Tahiri e apasionuar pas luksit, ja fotoja që ka postuar

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, shkruan...

Mozzik mendon se kjo këngë e tij do të jetë hit...

Mozzik është shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht sjell imazhe të reja, shkruan lajmi.net.Reperi, së fundi ka postuar një video, në...

2po2 dhe Capital T sjellin “Borëbardhën”

2po2 dhe Capital T sapo kanë publikuar këngën me titull “Borëbardha”, të cilës ia shoqëruan edhe videoklipin, shkruan lajmi.net. Tekstin e këngës e kanë shkruar...

OPINIONE