1 C
Skopje
Thursday, January 17, 2019
Home ShowBiz Page 3

ShowBiz

Kush ja morri zemrën me një buzëqeshje Emina Çunmulajt

Emina Çunmulaj është një nga modelet më të famshme shqiptare dhe njëkohësisht mjaft aktive në rrjetet sociale. Ajo gjithmonë ndan postime të ndryshme për publikun nga...

U bë nënë para pak ditëve, Loredana sjell këtë imazh të...

Reperi, Mozzik dhe bashkëshortja e tij, Loredana Zefi u bënë prindër për herë të parë të një vajze të quajtur, Hana, shkruan lajmi.net. E tanimë,...

2Ton duket i shtangur, athu pse?

Pasi që jemi në stinën më të ftoht të vitit, shihet që as temperaturat e ulëta nuk mungojnë. Kjo kohë ka ndikuar dukshëm edhe për...

Habit me këtë pamje Dafina Zeqiri, për ku është nisur?

Dafina Zeqiri, është njëra ndër këngëtaret që vjen gjithmonë me foto provokative dhe me stile të ndryshme. Ajo është shumë aktive në skenën muzikore dhe...

BabyGee vazhdon me pozat e ‘nxehta’ me një femër nga dhoma...

Këngëtarja BabyGee në llogarinë e saj në Instagram e ka publikuar një imazh në të cilin shihet me një mike të saj ndërsa kanë...

Don Arbas e uron motrën për ditëlindje me fjalë të veçanta

Këngëtarja Arta Bajrami sot feston ditëlindjen. Me rastin e ditëlindjes së saj, Arta Bajrami ka pranuar urime të shumta nga familjarë e miq ndërsa nuk...

Tayna pi duhanin me llullë

Jo më kot edhe mori titullin “sensacioni i vitit: pas gjitha projekteve të cilat rezultuan ndër më të suksesshmet e vitit, shkruan Kosovarja. Ajo është...

Almeda Abazi bën ndryshimin drastik në pamje

Prej kohësh bukuroshja shqiptare Almeda Abazi është një brune mjaft simpatike. Por gjatë ditës së sotme ajo i ka bërë konfuzë ndjekësit e saj në...

Fansja i drejtohet me fjalë të ëmbla këngëtarit nga Shqipëria drejtpërdrejtë...

Një moment i bukur gjatë intervistës së Redon Makashit. Redon Makashi, teksa po bënte intervistën për rubrikën 'Ciao' në emisionin 'Tour de cool', ka përjetuar...

Zanfina lavdëron kryetarin Smajl Latifi, ja pse

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zanfina Ismaili, megjithëse jo aktive në muzikë, po vazhdon të jetë mjaft e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Shpesh, ajo...

Ledri sërish bashkë me MC Kreshën dhe Lyrical Son, treshja po...

Edhe një bashkëpunim nga super-treshja PINT dhe Ledri Vula. Kënga e tyre 'Hip-Hop' ka qenë një super-hit dhe është padyshim një nga këngët më të mira...

Rihanna e zjarrtë në koleksionin më të ri të të brendshmëve

Rihanna ka prezantuar koleksion më të ri të dizajnuar nga ajo, me rroba të brendshme. Rihanna u shfaq sërish në të brendshme për të reklamuar...

Çfarë ka ndodhur me vëllain e Xhansu-së, ai ka shtuar shumë...

Leyla Tanlaar është ndër aktoret e reja turke e cila u bë shumë shpejt e njohur në rolin e Xhansu-së dhe mori zemrat e...

Top Channel apo Klan? Ku do të transmetohet emisioni i ri...

Sapo ka mbyllur siparin e sezionit të parë të një prej formateve më të komentuara televizive të vitit 2018. Por duket se pas “Hell’s Kitchen”,...

Alberie Hadërgjonaj nuk po i ndjen vitet

Alberie Hadërgjonaj ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”. Këngëtarja e njohur shqiptare shihet shumë në formë dhe seksi e veshur me...

Andrra kaq e lidhur me vjehrrën, e tregon ky imazh

Nuk ka dyshim se Andrra është ndër nuset më të komentuara dhe më të suksesshme të estradës. Me biznesin e saj ka arritur shumë dhe...

Vazhdojnë shpenzimet e “tmerrshme” të Adelina Tahirit, ja çfarë blenë këtë...

Adelina Tahiri po vazhdon të jetë njëra nga personazhet më të komentuara, sidomos tash që ka filluar me postimet e saj familjare. Së fundi, ajo...

Elvana pjesë e restorantit të Renatos, por Brunilda ka diçka për...

Elvana dhe Brunilda ishin të ftuara pasditen e sotme në “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të treguar më shumë mbi eksperiencën në...

Brenda festës së ditëlindjes të vajzës së Lyrical Son

Eva e Festimit dhe Gresës ka mbushur 3 vjet. Në familjen e reperit kosovar, Festim Arifit apo siç njihet si Lyrical Son dje ka pasur...

Mosha e vërtet e Engjellusha Salihut

Engjëllushë Salihu është artiste e re dhe mjaftë e popullarizuar. Zë ëmbël, por edhe simpatike e me linja ideale, shkruan “Kosovarja”. Engjëllush po konsiderohet si...

Miss i cilit vend ishte gruaja e Vedat Bajramit?

Allmira është nga Rahoveci dhe aktivitetin si miss e modele e nisi në qytetin e Prizrenit. Ajo, fitoj edhe çmimin e madh “The Best Model...

A e dinit që ky është djali i Selami Kolonjës?

Selami Kolonja është një prej zërave më të njohur të muzikës shqipe. Ndonëse ka shumë këngë, është i kërkuar dhe suksesi nuk i ka...

Bes Kallaku publikon foton e rrallë, kështu dukej para se ta...

Duket se Bes Kallakun e ka kapluar nostalgjia e kohës kur ishte fëmijë, andaj me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një foto të...

Elita shtatzënë, vesh fustan shumë të shkurtër

Elita Rudi tani po kalon në ditët e saj të fundit si shtatzëne, e nga fotografitë që I shohim duket se po i shijon...

Kjo grua ka fituar punën më të mirë në planet

Kur flasim për punën e ëndrrave... Pikërisht këtë punë e ka gjetur fotografja dhe adhuruesja e udhëtimeve, Sorelle Amore. Në fillim të vitit 2017, Amore shkroi një dëshirë...

Emina Çunmulaj kur don – dimrin e bën verë

Emina Çunmulaj, shquhet si një nga modelet më të famshme shqiptare, që suksesi i saj tani ka arritur edhe në aferën ndërkombëtare. Tani për tani,...

Sherr mes Babastars: I përmendi djalin Roan, Majk i kthehet keq...

Babastars ka qenë qendra e vëmendjes së mediave me deklaratat e fundit të reperëve. Fillimisht ishte Cozman ai që deklaroi largimin nga grupi e...

Nuk ka më dyshime, Fero i lidhur me modelen dhe këto...

Disa kohë më parë u fol se reperi i ri Fero është në një marrëdhënie me modelen bukuroshe Arbenita Ismajli. Ishin burime prnë cciftit por...

Trendet më ‘cool’ të ngjyrës së flokëve që do i shohim...

Në këtë pikë na mban vetëm një gjë nga ky makth I hidhur që quhet dimër: fakti që ngjyrat e gëzuara e të shndrritshme...

Ky është vendi luksoz që e ka zgjedhur Afrona për festën...

Këtë vit, këngëtari Blero do ta kurorëzoj me martesë dashurinë e tij me Afronën dhe do të ketë edhe dasmë, shkruan lajmi.net. Këtë e ka...

15 vjet me gruan: Elvis Naçi tregon sekretin e martesës së...

I ftuar në “Dritare me Rudinën” mbrëmjen e djeshme ishtë teologu i njohur Elvis Naçi për të folur mbi faktorët që çojnë në dhune...

Rita Ora realizon sërish foto lakuriq

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, nuk e ka aspak problem që të realizoj foto pa asnjë rrobë në trup, shkruan lajmi.net. Rita Ora në Instastory, mëngjesin...

Vajza e Safete Mustafës pa pikë grimi, por kopja e saj

Elsa është vajza e këngëtares shumë të kërkuar të muzikës popullore, Safete Mustafës, e cila është komentuiar shumë si kopja e mamasë së saj,...

Loredana Zefi dikur ishte pjesë e këtij klipi të Yll Limanit

Loredana Zefi ka qenë dikur pjesë e klipit të Yll Limanit dhe këtë e morëm vesh tani. Loredana Zefi sot është bërë njëra ndër emrat...

E harroi Kiarën, Butrinti kapet mat në krahët e bjondes super...

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Butrint Imeri ka qenë shumë i komentuar për jetën private prej disa muajsh. U përfol se Butrinti është...

“Xheku” publikon foton më të ëmbël të gruas dhe djalit

Naser Rafuna është një ndër aktorët më të pëlqyer të momentit nga publiku shqiptar. Edhe pse luajti në shumë seriale e filma të tjerë, zemrat...

Rita Ora lë të kuptohet se po bashkëpunon me gjigantin e...

Nëpërmjet një postimi të fundit në Instagram, këngëtarja Rita Ora ka lënë të kuptohet se po vjen në bashkëpunim me gjigantin e këpucëve “Giuseppe Zanotti”,...

A po na bëjnë sytë, apo është vërtetë kjo Teuta e...

Është gruja e këngëtarit tonë më të mirënjohur, Sinan Vllasaliut. Teuta Vllasaliu, po vazhdon të përmendet për nurin e saj të bukurisë që posedon, ani...

Seldi Qalliu publikon një pjesë të këngës së re, e gjithë...

Tash e një kohë, Seldi Qalliu është duke punuar në këngë të re. Këngëtari, Seldi Qalliu ka paralajmëruar këngën e re “S’ka dashni”, në bashkëpunim...

Arta Bajrami feston ditëlindjen, kaq vite mbush

Fansja i dërgoi një mesazh të veçantë këngëtares Këngëtarja e mirënjohur, Arta Bajrami qysh e re ka filluar të merret me muzikë. Arta Bajrami u...

Këto syze të Getoar Selimit kapin çmimin marramendës

Getoar Selimi bën shpenzime të mëdha. Dihet tashmë që Getoar Selimi vishet me shumë stil dhe për ta bërë këtë shpenzimet e shumta nuk mungojnë. Nëpër...

Dissi i radhës! Tayna ‘thumbon’ Rinën dhe Feron?

Beteja mes repereve të estradës vijon të mbetet ndër temat më të komentuara në faqet rozë. Tayna ka publikuar në profilin e saj, Instagram...

Stresi dhe Kejsi po martohen, nëna e reperit zbulon ‘sekretin’

  Pranë një imazhi që e fejuara e Stresit, Kejsi e ka postuar në Instagram, vjehrra e saj i ka shkruar disa fjalë zemre duke...

Filmi kosovar shfaqet në festivalin më të madh të filmit në...

Edhe një sukses i radhës për filmin 'Nëntori i ftohtë'. Filmi me regji të regjisorit kosovar, Ismet Sijarina, do të fillojë të shfaqet në festivalin...

Emrat e njohur të estradës gabuan ‘keq’ gjatë xhirimeve të ‘Mirage’,...

Në emisionin ‘Mirage’ kanë qenë të ftuar emra të shumtë të estradës shqiptare të cilët janë shumë të dashur për publikun, shkruan lajmi.net. E ne...

Stresi: Faleminderit që vargjet e mia i bëni të jetojnë përjetë

Reperi Stresi në llogarinë e tij në Instagram i ka publikuar disa imazhe të cilat ia kanë dërguar fansat e tij, shkruan lajmi.net. E veçanta...

Loredana Zefi zbulon detajin me të cilin do ua marrë zemrat...

Loredana Zefi, e dashura e reperin Mozzik, në Instagramin e saj e ka publikuar një foto në të cilën ka treguar aksesorët në qafë...

Nuk e besoni çfarë thotë Tuna kur e pyesin për familjen...

Se Tuna nuk i ka raportet e mira me familjarët e burrit të saj ka kohë që po diskutohet. Së fundmi në media kemi parë...

Lidhje me futbollistin shqiptar? Flet Kejvina, ndan edhe një sekret

Kejvina Kthella mori të gjithë vëmendjen e mediave rozë ditën e sotme pasi “Intv.al” publikoi foto të saj krah futbollistit Bekim Balaj. Ata dukeshin mjaft...

Kjo është vajza seksi e Gjyste Vulajt

Gjyste Vulaj ka ndarë me ndjekësit një imazh, në të cilin shfaq vajzën e saj, Rosanën, shkruan lajmi.net. Në atë foto, vajza e këngëtares ishte...

Yllka Kuqi ndryshon drastikisht pamjen, vështirë të njihet

Yllka Kuqi në Instagramin e saj i ka publikuar disa foto nëpërmjet të cilave ka treguar se e ka ndryshuar drastikisht pamjen, shkruan lajmi.net. Në...

Shkenda Dubova blen qafore të shtrenjtë, zhvishet për ta reklamuar

Këngëtarja kosovare, Shkenda Dubova i ka bërë një dhuratë të shtrenjtë vetës. Ajo ka blerë një qafore të shtrenjtë dhe këtë detaj e ka ndarë me...

Lyrical Son uron vajzën për ditëlindje me postimin prekës

Vajza e reperit Lyrical Son mbush sot tre vjet. Eva po rritet! Vajza e Festim Arifit, reperi i njohur për publikun si Lyrical Son, po feston...

Futbollisti me famë botërore fiksohet pas Taynës, reagon reperja

Tayna është kthyer në reperen më të suksesshme me hitet e saj si “Columbiana”, “Shqipe”,“Pow pow” dhe ndër më të komentuarat në media e...

Amerikani që po studion çiftelinë në universitet, shikoni si e luan...

Jeff Charest është një amerikan i cili ka zgjedhur të studiojë çiftelinë në Universitetin e Kardifit në Angli. Çiftelia është instrumenti më i njohur shqiptar,...

Detaji që nxori zbuluar Gent Fatalin, a është kjo e dashura...

Gent Fatali këto ditë është komentuar për një lidhje të mundshme, shkruan lajmi.net. Vajza që thuhet se është e dashura e këngëtarit quhet Rozafa, ndërsa një gjë...

Skivi thumbon kolegët: Mirëmëngjesi, repera Barbie

Ditët e fundit Skivi ka qenë mjaft aktiv me mesazhet e sjella në rrjetet sociale. Këngëtari u bë temë e medieve rozë shqiptare pas shpërthimit...

Ja me kë u takua Remzie Osmani

Remzie Osmani ka ndarë pak kohë të takohet bashkë me shoqërinë, madje ka publikuar edhe një fotografi bashkë me ta, shkruan lajmi.net. “Me shoqerine e...

John Travolta bën ndryshim drastik në pamje, nuk do ta njihniJohn...

John Travolta ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën shfaqet shumë më ndryshe prej herave tjera, shkruan lajmi.net. Kjo...

Pas Robert De Niros, aktori i njohur fyen Donald Trumpin

Donald Trump sërish është fyer edhe nga një tjetër aktor, kësaj radhe bëhet fjalë për Samuel L. Jackson, shkruan lajmi.net. Ai përmes rrjetit social Twitter, ka...

Enca: Jam krijesa më e bukur në botë

Enca Haxhia ka thënë se e sheh veten si krijesën më të bukur në botë edhe në ditët e saj më të këqija. Këngëtarja Enca...

Kaq shumë i është rritur barku nuses së Kemalit, por ja...

Fahriye Evcen është gruaja e aktorit të njohur e më të dashur për të gjithë adhuruesit e serialeve turke, Burak Ozçivit. Dyshja janë në pritje...

Fifi ka një mesazh për ata që e ofenduan!

Thirrja e Fifit kundër bulizmit Filloreta Raçi – Fifi është njëra nga rep-artistet më të njohura kosovare. Për nga natyra, Fifi duket mjaft e...

Shikoni super-veturën e re të Ermal Fejzullahut

Nuk ka dyshim se është ndër këngëtarët që bën atmosferë në shumë mbrëmje në të cilat është i kërkuar. Krahas shumë angazhimeve në karrierë dhe...

Një nuse si Luana Vjollca, i shpreh dashurinë publikisht vjehrrës

Moderatorja Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj nuk e kanë pranuar e as nuk e kanë mohuar ndonjëherë lajmin se ata janë në një lidhje....

E thumboi? Ja detaji që Noizy i rikujtoi Getoarit, por e...

Rivaliteti dhe sherri mes grupeve të famshme të hip hop-it në Shqipëri “Babastars vs OTR” prej vitesh është diskutuar në mediat rozë. Teksa “Babastars” janë...

Binjakët që kanë luajtur rolin e vogëlushit Bink

“Baby’s Day Out”,  është një film që askush nuk dëshiron ta humbasë, çdo herë që transmetohet në televizion. I publikuar në vitin 1994, ky...

Pas lajmeve për ndarjen e BabaStars, Albert Krasniqi ka disa fjalë...

Skivi, i cili ishte pjesë e këtij labeli, ka shkruar në mënyrë të detajuar një status ku sqaronte gjithçka rreth grupit, shkruan lajmi.net. Ai ka...

Me këta aktorë të njohur u takuan Marina dhe Geti në...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi së fundi u ndalën në Beverly Hills, ku u mbajt ceremonia e “Golden Globe Awards”, shkruan lajmi.net. Natyrisht, që në...

Kida hap arkivat, kështu dukej në fëmijëri

Kida është kthyer prapa në kohë, duke sjellë imazhe nga fëmijëria. Kida ka publikuar disa fotografi në rrjete sociale, përmes së cilave ndanë kujtime nga...

Pasi i shkroi publikisht Flori, Bebe Rexha flet sërish rreth statusit...

Bebe Rexha ditë më parë përmes rrjeteve sociale kishte shkruar se po kërkon të dashur. Bebe Rexha pas atij statusi natyrisht se ka pranuar shumë...

Genc Prelvukaj konfirmon bashkëpunimin me artisten e njohur shqiptare

Genc Prelvukaj së shpejti do të sjell duet me një emër të njohur të skenës muzikore shqiptare. Genc Prelvukaj këto ditë po shijon suksesin e...

Gold Ag papritmas e takon Halil Kastratin në Medine

Arian Agushi është një ndër reperët më të ndjekur në këtë zhanër muzikor shqiptar. Këngëtari që më mirë njihet si Golg Ag, gjithashtu botërisht dihet...

Big Mama fotografohet me dy meshkuj

Këngëtarja Big Mama është fotografuar në praninë e dy meshkujve. Big Mama në llogarinë e saj në Instagram e ka publikuar një fotografi ku shihet...

Gold Ag viziton Medinën, takohet edhe me Halil Kastratin

Ndryshe nga këngëtarët e tjerë, Arian Agushi ose siç publiku e njeh Gold Ag, ka vizituar Medinën pas festave të fundvitit. Artisti e dokumentoi udhëtimin...

Zbulohet se edhe pasi u martua, këngëtari i njohur s’po e...

Këngëtari i njohur tashmë e ka kurorëzuar dashurinë e tij me martesë, mirëpo po i shkon sërish pas ish të dashurës. Justin Bieber e ka...

BabyGee provokon me veshje sportive: Më duhet një trajner personal

Këngëtarja BabyGee ka provokuar rënd me një foto të fundit. BabyGee në Instastory e ka ndarë me ndjekësit një foto në të cilën ka treguar...

Ish i dashuri i bën publike fotot Kourtney Kardashianit, vjen reagimi...

Ish i dashuri i Kourtney Kardashian, Younes Bendjima, publikoi disa foto gjatë fundjavës në profilin e tij ‘Instagram’ për të festuar fillimin e Vitit...

Habit Granit Xhaka, kështu e quan Mc Kreshën

Granit Xhaka ka publikuar një video, ku shihet duke e dëgjuar një këngë të Mc Kreshës. Granit Xhaka po relaksohej në pushime nën tingujt e...

Dua Lipa në një moment intim me të dashurin, shikojeni çfarë...

Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit një fotografi në një moment intim me të dashurin. Dua Lipa përmes imazhit që ndau me ndjekësit, ka treguar...

Rihanna ‘ngrit’ temperaturat, pozon veç në të brendshme

Rihanna ka befasuar të gjithë me paraqitjen e fundit. Rihanna ka ndarë me ndjekësit në rrjet sociale një imazh, në të cilin shfaqet vetëm në...

Teuta Selimi gëzon këtë sukses me “Zemrën fale”

Teuta Selimi ka shënuar një sukses me këngën e re. Teuta Selimi po shijon suksesin e këngës “Zemrën fale”, të publikuar në dhjetor të vitit...

Hailey Baldwin ka habitur të gjithë me këtë deklaratë

Hailey Baldwin ka shtuar zërat për një krizë të mundshme në lidhjen me Justin Bieber. Hailey Baldwin ka befasuar të gjithë me deklaratën e fundit,...

Nora Istrefi, joshëse në imazhet e fundit

Nora Istrefi mahnit me bukuri në fotografitë e fundit. Nora Istrefi si çdo herë shfaqet me shumë stil në çdo paraqitje publike. Në disa fotografi të...

Victoria dhe David Beckham puthen në publik

Disa muaj pas thashethemeve për divorc, Beckham duket shumë i dashuruar teska po mirëprisnin të dashurën e Brooklyn. Victoria dhe David Beckham u kapën në...

Pasi i tha të gjitha të ndarjen e BabaStars, Skivi ka...

Skivi ka postuar së fundi një status në Instagram, përmes së cilit ka sqaruar gjithë atë se çfarë po ndodh në “BabaStars”. Skivi ka deklaruar...

Zgjidhet personazh i vitit, Flori Mumajesi “i’a heq” çmimin vetes: I...

Kantautori Flori Mumajesi është zgjedhur si Personazhi i Vitit nga Revista Class. Ndonëse është falenderues ndaj votuesve, Flori “ia ka hequr” vetes këtë çmim duke...

Adelina Tahiri shijon borën me bashkëshortin e saj (Foto)

Vitin e kaluar një nga personazhet më të komentuara ishte këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri. Ajo madje vitin që shkoi u bë nënë për...

U largua nga BabaStars, Cozman nxjerr listat e pagesave të grupit

Cozman u largua ditën e djeshme nga Babastars dhe mesa duket ka një arsye të fortë pas këtij vendimi Teksa thekson se Babastars do të mbetet gjithmonë në zemrën e...

Dua Lipa e bën edhe këtë gjest për të dashurin e...

Nuk na ndodh shpesh ta shohim duke gatuar këngëtaren shqiptare e famë botërore Dua Lipa. Por ditën e sotme i dashuri i këngëtares Isaac Careë,...

Çfarë thotë Edi Rama për vrasjen që përfshiu Elvana Gjatën?

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, i ftuar në “Xing me Ermalin” ka folur shumëçka rreth çështjeve politike dhe të tjera. Ndër të tjera, Ermali ia...

Rita Ora tregon djegiet e marra nga dielli gjatë pushimeve

Këngëtarja Rita Ora bashkë me motrën e saj, Elenën, dhe disa miq të tyre, vendosën ta festojnë Vitin e Ri në ishujt Maldive. Me këtë...

Vesa Luma tregon se pse ajo dhe Big Basta zgjodhën Zelandën...

Këngëtarja Vesa Luma ka disa muaj që është rikthyer në Prishtinë, pas një viti e më shumë jetese në Zelandën e Re. Në këtë vend...

Enca Haxhia: Më pëlqen kur shoh të tjerët teksa më kopjojnë

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, vazhdon të jetë një prej personazheve më të ndjekur e të komentuar në rrjetet sociale. Shpesh, ajo preferon të ndajë...

Pak ditë pasi u nda nga bashkëshortja, Stine nis pushimet luksoze...

Këngëtari i njohur nga Shqipëria, Stine, i ka dhënë fund lidhjes së tij disa vjeçare me ish-bashkëshorten e tij. Lajmin për këtë e bëri të...

FOTO/ Klaudia Pepa e nisi 2019 me këmbë në ajër

Gjatë vitit 2018 balerina Klaudia Pepa, e cila aktualisht e vijon karrierën në Itali ka publikuar shumë foto apo video provokuese me lëvizjet e...

Menjëherë pas “Hell’s Kitchen” Renato ka gati formatin e ri televiziv

‘Hell’s Kitchen’ është një nga programet më të komentuara këtë sezon televiziv dhe në përfundim të këtij emisioni, shef Renato Mekolli, me anë të...

Deshi të bënte video duke u bërë dush në bikini, por...

Ylli i Instagramit ka gjetur veten në një situatë të palakueshme kur tentoi të realizojë një video provokuese nga tualeti, ku po pastrohej e...

Vajza e uroi në gjuhën angleze: Je heroi im

E në këtë ditë të rëndësishme Korabi ka marrë një nga urimet më të veçanta nga vajza e tij, Noa. Ai ka publikuar një video...

Joshëse dhe atraktive, Nora Istrefi vjen me stil të ri të...

Ka sjell imazhe të reja dhe mjaft të veçanta. Këngëtarja shqiptare, Nora Istrefi befason shpesh me pamjen ku çdo ditë e më shumë vjen joshëse...

Melinda me ‘armë’ e paralajmëron këngën e re

“Palo” quhet projekti i fundit deri më tani, i lansuar javë më parë. Por, reperja Melinda, siç duket nuk do të ndalet në realizimin e...

E provokojnë Noizyn, ia lëshojnë këngën e Stresit

Dikur ishin miq. Por sot, Noizy dhe Stresi llogariten si dy nga armiqët me të mëdhenj në estradë, shkruan Syri Kosova. Faqja në Instagram “Hip Hop...

E dhimbshme, Naim Abazi humb një person shumë të dashur

Këngëtari dhe prezantuesi i njohur, Naim Abazi ka humbur një person shumë të dashur. Këtë e bëri të ditur me anë të një postimi të...

E hodhi telefonin në det, Enca zhduk kujtimet e vjetra

Këngëtarja, Enca Haxhia është goxha aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ka hedhur disa postime në llogarinë e saj personale, Instagram gjersa i...

Adelina Ismaili i kushton këngë të birit dhe ka një dedikim...

Pak ditë më parë, këngëtarja e njohur Adelina Ismaili ka publikuar këngën e saj më të re “Sa 1000 ëngjuj”. Por mbrëmjen e djeshme ajo...

Liberta Spahiu feston sot ditëlindjen, kaq vjeçe u bë

Prezantuesja e njohur e emisionit “Prive”, Liberta Spahiu feston sot (e premte) ditëlindjen e saj. Për të gjithë ata që nuk e dinë ajo mbushë...

Engjëllusha vjen me një ndryshim të madh këtë vit

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli. Engjëllusha po vazhdon të ndjek rrugën e së ëmës, siç është më...

Gashi paralajmëron bashkëpunimin “My Year” me G-Eazy

Hip hop ylli shqiptar, Gashi, duket se ka vendosur që vitin 2019 ta bëjë vitin e tij në tregun muzikor amerikan. Reperi shqiptar i cili...

“Për mua lind dielli dy herë në ditë”, Xhensila përlotet kur...

Para disa muajve, Xhensila Myrtezaj u bë nënë për herë të parë. E për periudhën e shtatzënisë dhe vajzën Xhensila flet për herë të parë...

Cristiano Ronaldo, i pari në botë që arrin 150 milionë ndjekës...

Cristiano Ronaldo edhe një herë merr vëmendjen e botës. Futbollisti i Juventus edhe një herë ka dëshmuar se është futbollisti më i dashur në botë. CR7...

Dafina Zeqiri ngrit temperaturat në këto ditë të ftohta

Dafina ende me mendjen tek pushimet. Viti 2018 ishte një vit pozitiv për skenën moderne të muzikës shqiptare. Kjo pasi ylli i skenës, Dafina Zeqiri u...

Këngëtarja e njohur veshë ‘të pasme artificiale’, reagon interneti

Artistja kontraverze ka arritur edhe një herë të marrë vëmendjen. Madonna shquhet për pamjet e saj rinore kur mbi supe mban shumë vite, por mesa...

Getinjo me “Ti Ngele” u rikthye në klasifikimin e Top Awards

Gentinjo është rikthyer në klasifikimin e ”Top Awards”, pas një kohë të gjatë mungese, falë projektit muzikor “Ti Ngele”, i cili u rendit mjaft...

Luana Vjollca ia zbulon emisionin e ri Marinës dhe qenka një...

Ka kohë që nuk e kemi parë aktive në ekranin televiziv. Që nga janari i vitit të kaluar Marina Vjollca nuk ka qenë e angazhuar...

Si dy pika uji, Eva Murati na prezanton mamanë (FOTO)

Eva Murati është një nga moderatoret më të pëlqyera për publikun shqiptar. Ajo numëron mijëra ndjekës në rrjette sociale ku është edhe shumë aktive. Eva ka rënë në...

Mbrëmë festoi ditëlindjen, kjo ishte surpriza e veçantë që iu bë...

Gjiko mbrëmë ka festuar ditëlindjen. Reperi i njohur shqiptar, Gjiko dje ka festuar ditëlindjen e tij të 26-të me ç’rast nuk munguan as urimet nga...

Bebe kërkoi burrë, Flori i thotë t’ia hap derën: Jam un...

Bebe Rexha është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjete sociale. E dje ajo befasoi ndjekësit e saj teksa tha se është e...

Bebe Rexha dhe Elvana Gjata bëjnë xing me të njëjtën veshje

Në natën e ndërrimit të moteve, Bebe Rexha ka performuar në New York, duke pritur vitin 2019 bashkë me një numër të madh të...

Noizy me orë me vlerë 49 mijë euro në dorë

Noizy sërish merr vëmendjen me një orë super të shtrenjtë. Së fundmi, ai ka publikuar një fotografi mjaft atraktive, ku shfaqet plot me stil ndërsa...

Marilyn Monroe dhe të tjerat, si do të dukeshin me botoks...

Artistja londineze, Mat Maitland, ka përshtatur pamjen e njerëzve të famshëm me diktatet e bukurisë, ndërhyrë nga kirurgu estetik. Marilyn Monroe Çfarë pamje do të kishin...

Capital T publikon video duke gatuar me të ëmën në kuzhinë,...

Reperi Capital T është një prej reperëve më të ndjekur në rrjetet sociale. Shpesh ai ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta...

Adelina Ismaili tregon se kujt i dedikohet kënga e saj e...

Më një janar të këtij viti, Adelina Ismaili publikoi projektin e ri muzikor. “Sa 1000 engjuj”, mban titullin kënga e re e Adelinës e finalizuar...

Enca sapo e publikoj këtë foto nga banjo, nuk bën ta...

Enca Haxhia e ka publikuar një foto nga banjo duke u relaksuar. Këngëtarja Enca Haxhia ka provokuar sërish keq nga vaska, me një postim ku...

Emina u ikë temperaturave minus, ka zgjedhur këtë vend të nxehtë...

Emina Cunmulaj ka zgjedhur një vend përrallor për të pushuar. Modelja shqiptare me famë botërore, Emina Cunmulaj ka zgjedhur që ë shkojë në Bahamas për...

Bebe Rexha, burrit të ardhshëm: Eja dhe më gjej sa më...

Këngëtarja Bebe Rexha po kërkon të martohet. Bebe Rexha nëpërmjet një postimi të fundit në llogarinë e saj në Twitter ka lënë të kuptohet se...

Mariza Ikonomi nis karrierën si aktore në Karaibe

Mariza Ikonomi është ndër të paktat këngëtare, që ka arritur të fitojë vëmendjen e publikut jo me skandale dhe foto provokuese, por me talentin...

Reperja e njohur i nxjerrë të gjitha duke bërë ‘twerk’, lë...

Cardi B është detyruar që të ndalte koncertin e saj në festivalin Bay Dreams në Zelandën e Re pas një incidenti me veshjen. Incidenti ndodhi...

Me këto fjalë Adelina Thaçi e uron bashkëshortin për ditëlindje

Bardhyl Meta sot feston ditëlindjen dhe gruaja e tij Adelina ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për ta uruar. Në familjen e deputetit Bardhyl Meta...

Kaltrina shtatzënë, publikon foton më të ëmbël me burrin

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të suksesshme dhe më të pëlqyera shqiptare. Ajo me thjeshtësinë dhe pamjen e saj u bë shumë e...

Me këtë imazh Shyhreti iu bën konkurencë vajzave të reja (Foto)

Është këngëtarja më e njohur në skenën muzikore, e cila tashmë e disa vite kultivon zhanrin popullor. Shyhrete Behluli, pati një vit mjaft të angazhuar...

Adelina u rikthehet sherreve të vjetra: Mos më bëni t’ju rikujtoj...

Adelina Ismaili e nis në mënyrën më të mirë të mundshme vitin e ri kalendarik. Ajo publikoi një këngë të re të titulluar “1000 engjëj”,...

Getinjo flet për ndjenjën që përjetoi që u bë xhaxha: E...

Siç duket Getinjo është gëzuar njëjtë si prindërit e ri. Muajin e kaluar Loredana dhe Mozzik janë bërë prindër të një vajze të cilës ia...

Ndryshimi i Naim Abazit pasi mbolli flokët (foto)

Këngëtari dhe moderatori i një emisioni televiziv, Naim Abazi ka vendosur të ndryshojë dukjen e tij. Të paktën kështu vërehet nga mbjellja e flokëve...

Çiljeta paska një talent të “rrezikshëm” që askush nuk e dinte...

Është padyshim një artiste mjaft e pëlqyer në tregun shqiptar, por duket se këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka edhe një tjetër pasion dhe njëkohësisht talent...

Xhensila pranon këtë dhuratë nga ‘Mirage’

Xhensila Myrtezaj- Kallaku gjatë intervistës e ka pranuar një dhuratë nga emisioni 'Mirage'. Këngëtarja Xhensila Myrtezaj së fundmi ishte mysafire në emisionin festiv të ‘Mirage’...

Brenda shtëpisë së Rezarta Shkurtës për festa, ‘gjyshi Lilo i lexon...

Ky fundvit dhe vit i ri e ka gjetur më të lumtur se kurrë këngëtaren Rezarta Shkurta, sepse e ka kaluar më të gjithë...

Afrona Dika i bën ftesën e dasmës Teuta Krasniqit në emisionin...

E fejuara e Bleros, gjatë një interviste për ‘Mirage’ ka treguar se do t’ia bëjë ftesën e dasmës Teuta Krasniqit. Në kuadër të emisionit festiv...

‘Daja Skender’ prezanton gruan dhe fëmijët (foto)

Nëpërmjet një fotografie të publikuar së fundmi, 'Daja Skender' i ka prezantuar gruan e tij dhe fëmijët. Aktori Luan Jaha, i cili u bë shumë...

Dafina Zeqiri ‘dridh’ klubin duke bërë ‘tweerk’, publikohet video

Këngëtarja Dafina Zeqiri mbrëmë e ka ndezur atmosferën në njërin prej klubeve të natës ku ka performuar. Dafina Zeqiri si gjithmonë edhe mbrëmë ka mbledhur...

Kim Kardashian në pritje të fëmijës së katërt

Vetëm 11 muaj pas ardhjes në jetë të vogëlushes Chicago, Kim Kardashian dhe Kanye West janë në pritje të fëmijës së tyre të katërt. Burime...

Elita Rudi me urim të veçantë për Gjikon: Do ta jap...

Gjiko sot feston ditëlindjen dhe ka pranuar urimin më të mirë nga gruaja e tij Elita. Reperi Gjiko sot feston ditëlindjen e tij të 26-të...

Publikohen audio-inçizimet në të cilat S4MM dëgjohet duke folur keq për...

Reperit S4MM së fundmi i janë publikuar disa audio-inçizime në të cilat dëgjohet duke folur keq për kolegët. Zëri i reperit S4MM është dëgjuar në...

Reperi Gjiko sot feston ditëlindjen, kaq vite mbush ai

Reperi Gjiko sot feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic.Ai ka mbushur 26 vite jetë ndërsa sa i përket atyre që i ka kaluar në skenë...

Publikohet videoja, Noizy përleshet fizikisht me disa persona në Itali

Faqja Hip Hop Shqip ka publikuar një video të Noizyt teksa përleshet me disa persona. Kjo faqe e reperëve solli një video në Instagram në...

Kur lumturia mban emrin “Lian”, Vesa Luma: Jam e lumtur dhe...

Ajo është një prej artisteve më të dashura të skenës, e cila është veçuar gjithmonë për vokalin dhe atributet e veçanta që ka. Vesa...

Nikkës për pak sa nuk i dalin të brendshmet në paraqitjen...

Nikka ishte njëra nga reperet më të komentuara gjatë vitit që e lamë pas. Edhe këtë vit duket se reperja do të jetë aktive në...

Vajza e Lutfi Hazirit e dashura e djalit të Hashim Thaçit

Vajza e kryetarit të Gjilanit Lotina Haziri ka shkruar në rrjetet sociale se ajo ende është një beqare Lotina, e cila para disa dite ishte...

Xhensila emocionohet kur flet për herë të parë për vajzën

Xhensila Myrtezaj kaplohet nga emocionet kur flet për here të pare në ‘Mirage’ për vajzën e saj Ajkën. Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka folur si rrallë...

Krusita e këndon në mënyrë të përkryer njërin prej hiteve të...

Krusita e ka shfaqur edhe njëherë talentin e saj në muzikë. Këngëtarja Krusita kësaj here e ka shfaqur talentin e saj në muzikë duke treguar...

Tuna i bie ‘vizë’ Robertit një herë e përgjithmonë në emisionin...

Përfundoi edhe viti 2018, vit gjatë të cilit ndodhën shumë të papritura. Shoubizi është njëra prej fushave, që ka qenë shumë e komentuar gjatë vitit...

OPINIONE