20.7 C
Skopje
Monday, March 25, 2019
Home ShowBiz Page 66

ShowBiz

Nicki Minaj pa të brendshme në VMA, çmend me format bombastike...

Nicki Minaj ka ekspozuar edhe një herë trupin bombastik. Nicki Minaj dhe i dashuri i saj Meek Mill janë shfaqur duke qëndruar shumë pranë njëri-tjetrit,...

Enca provokon me pjesën e bikinit…por do të tregojë diçka tjetër...

Ajo është komentuar tërë kohës për linjat e saj madje është akuzuar shpesh edhe për përdorimin e fotoshopit në imazhet e saj. Por këtë herë...

Vëllai i Sara dhe Lori Hoxhës ka një pyetje për motrën...

Trashëgimtaret e Top Channel Sara dhe Lori Hoxha kanë një pikë të dobët, e ky është vëllai i tyre më i vogël Itan. Sara ka...

Aktorja e “O sa mirë” nuk është më single (Foto)

Aktorja Linda Jarani, e njohur për rolin e saj si shkodranja e “O sa mirë” ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj zyrtare...

Violeta Kukaj lë muzikën, kjo është arsyeja

Ditë më parë është raportuar se këngëtarja Violeta Kukaj ka lënë muzikë për shkak se i është përkushtuar fesë islame dhe është mbuluar. Por më...

Bebe Rexha e lumtur që performoi krah Britney Spears në MTV...

Mbrëmë në Los Angeles është mbajtur mbrëmja prestigjioze e ndarjes së çmimeve MTV Video Music Awards 2016. Në këtë mbrëmje ku nuk munguan yjet e njohur botërorë...

Stërmbesa e Skënderbeut nesër në Kosovë

Nesër në Kosovë do të arrijë Sofie Kastrioti, stërmbesa e heroit kombëtar, Gjergj Kastrioti – Skënderbeu, e cila përfaqëson brezin e 14 të familjes. Sofia,...

E rrallë, nënë e bijë në garë për më të bukurën...

Nënë e bijë janë rrugës për të arritur suksesin më të madh në njërën prej garave më të famshme të bukurisë në botë. Sarah Louise...

Teuta Krasniqi vendosë të lindë një javë më herët!

I ka mbetur vetëm edhe një muaj që të sjell në jetë fëmijën e dytë. E data kur Teuta Krasniqi planifikon të lindë, është...

Zbulohet një foto intime e Bleronës së RTV 21 (Foto)

Moderatorja tashmë e njohur dhe e dashur, Blerona Zeqiri, filloi karrierën në emisionin “një kafe me Labin”, tek shpejt dëshmoi, se punën e vet...

Reperi shqiptar kurorëzon dashurinë (Foto)

Granit Bajraktari, reperi shqiptar unik i njohur me nofkën Elinel pak kohë më parë kurorëzoi dashurinë me të dashurën Klementina Arifi në një ceremoni...

Kjo “selfie” kushton 300 milionë euro, ja arsyeja

Cristiano Ronaldo dje në Monako u shpall lojtari më i mirë në Evropë për sezonin që lamë pas. Në garë për këtë çmim Ronaldo mundi...

Zanfina vuan nga kjo sëmundje…

Zanfina Ismaili është rikthyer fuqishëm në skenë dhe këtë e bëri përmes këngës me titull "M", këngë kjo dedikuar nënës së saj të ndjerë,...

Rita Ora dhe Bebe Rexha bashkë në MTV VMA

Artistet shqiptare do të ngjiten në skenën e ndarjes së çmimeve Video Music Awards në Los Angeles. Të dielën mbahet ceremonia e ndarjes së çmimeve...

Rene e përmalluar për Norën, ja si vrapon pas saj (VIDEO)

Këngëtarja Nora Istrefi sapo ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar 'Majëm'. Gjithashtu Nora ka qenë e angazhuar edhe nëpër mbrëmje e...

A e keni vërejtur këtë detaj tek “sheiku” që i këndoi...

Ajo është shumë e njohur në estradën shqiptare. Përpos projekteve të shumta, ajo angazhohet edhe në ahengje të ndryshme familjare e shoqërore, ku në një...

Këngëtari shqiptar bën publike pasurinë e tij

Këngëtari nga Shqipëria është super i pasur. Bëhet fjalë për Arkimed Lushajn, i njohur edhe Stresi. Ai ka postuar në Facebook një fotografi ku tregon...

“Blow your mind” hiti i ditës në BBC Radio (Foto)

Dua Lipa vazhdon sukseset në rrugëtimin e saj Ylli shqiptar me famë botërore, Dua Lipa, ka njoftuar se Radio-ja e BBC, e ka zgjedhur këngën...

61 vjeçari i Hollywood’it kishte lidhje me aktoret më të famshme

Zakonisht meshkujt kanë frikë, se të dashurat apo gratë e tyre mund të tërhiqen pas ndonjë djaloshi të ri, dhe t’i tradhtojnë.  Askush nuk frikësohet...

Daçiqit nuk i ka pëlqyer kjo këngë e Era Istrefit, e...

Ministri i Jashtëm i Serbisë Ivica Daçiq, sot në mbledhjen e Këshllit të Sigurimit, ka përmendur gjendjen e Kishës e cila gjendet në objektin...

Të famshmit që nuk kursyen skenat e nxehta në këto pushime...

Publiku gjithmonë është i etur për informacion kur bëhet fjalë për të famshmit. Ku janë të pranishëm, ku kalojnë pushimet, ku dalin në kohë të...

Jennifer Lopez ndahet nga i dashuri i saj 29 vjeçar

Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez së fundmi është ndarë nga i dashuri i saj 29 vjeçar, Casper Smart. Sipas burimeve të Daily Mail, marrëdhënia e...

Tundohet Jul Deda: O goce, kujdes se e mbush shejtani (Foto)

Aktori i humorit Jul Deda vijon të publikojë foto nga pushimet e tij në Turqi. Por duket se këtë herë është gjendur në një çast...

Shpërthen Arilena…shikoni format bombastike (Foto)

Këngëtarja Arilena Ara habit çdo ditë e më tepër në profilet e saj në rrjete sociale. Publikimi i saj më i fundit është një foto...

Suksesi i radhës i Dua Lipës

Menjëherë pasi festoi ditëlindjen, ndoshta më romantike që kishte festuar ndonjëherë, në Venecia,ajo udhëtoi drejt New York-ut për realizimin e një projekti të ri. Dua...

Kjo është risia më e fundit në shtëpinë e Vali ‘King’...

Vali Corleone duket se ka vendosur të rris sigurinë personale në shtëpi. Ai ka publikuar në rrjetet sociale një fotografi të derës së re të...

Ish-portieri i Unitedit i jep fund martesës me modelen shqiptare

Portieri danez Anders Lindegaard pritet të shkurorëzohet nga modelja shqiptare Misse Beqiri pas dy vjetësh martesë. Anëtari i ekipit Preston North End ka thënë se...

A do të flinte me një femër Irina Shayk?

Trupi i përsosur i Irina Shayk është protagonisti i numrit të shtatorit të revistës “GQ”. Top-modelja ruse është intervistuar nga stilisti Riccardo Tisci, të cilit Shayk...

Kallashi i rikthehet zanatit të vjetër në Amerikë (Foto)

Valltarja Donjeta Kosumi – Kallashi e cila u largua nga Cobra City dhe morri rrugën për ShBA ka filluar si duket përsëri zanatin e...

Rona Nishliu feston ditëlindjen, ja sa vjet mbush sot (Foto)

Data e 25 gushtit për këngëtaren Rona Nishliun është mjaft e veçantë. Ajo sot po feston ditëlindjen e saj të 30-të, ndërsa po merr shumë...

Zaimina prek “zogun” (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Zaimina Vasjari, së fundmi vjen me një foto hot. Ajo në llogarinë e saj në Instagram publikon një foto duke prekur “zogun” e...

Irina Shayk çmendet pas meshkujve dhe ajvarit (Foto)

Trupi i përsosur i Irina Shayk është protagonisti i numrit të shtatorit të revistës “GQ”. Top-modelja ruse është intervistuar nga stilisti Riccardo Tisci, të cilit Shayk...

Donald Trump ishte me një femër tjetër kur filloi ta pëlqente...

Paolo Zampolli, një sipërmarrës mode dhe ish-menaxher i Melanie Trump, ka treguar historinë e njohjes së këtyre të fundit. Ai thotë se Trump e ka...

Noizy-t i çirret maska, ja videoja që reperi do donte të...

Imazhi para kamerave është mjaft i rëndësishëm dhe VIP-at tanë mundohen të nxjerrin anën më të mirë të tyren. Reperi Noizy njihet si një person...

Cilin mashkull po e puthë Iva Aliko? (Foto)

Iva Aliko është diskutuar shumë sidomos pas deklaratës se është në lidhje me një deputet kosovar. Ajo vazhdoi se ky i fundit i kishte bërë...

Bebe Rexha pozon pa sutjena (Foto)

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Beba Rexha vazhdon të jetë mëse e angazhuar për koncerte të ndryshme Me datën 9 shtator ajo do të performojë edhe...

Motrat Dreshaj në garë për gjoksin me joshës! (Foto)

Aferdita dhe Jehona Dreshja janë ndër motrat me seksi në trojet shqiptare. Të vetëdijshme për këtë ato nuk hezitojnë t’i shfaqin linjat e tyre...

“BonBon” e shtata në top listën e MTV-së

“MTV” ka radhitur “Bon Bon-in” një nga këngët më të mira të javës. Këngëtarja shqiptare tani më e njohur edhe ndërkombëtarisht, Era Istrefi, së fundmi...

Pse Kendall Jenner nuk e duan fqinjët

Ajo ka shpenzuar të hollat e saj për një rezidencë të re 6.5 milionë dollarëshe në Hollyëood Hills. Por duket se fqinjët e saj të...

Enca, deti dhe zogjtë… (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia nuk po ndalet. Në llogarinë Instagram, ajo ka bërë me dije se ka filluar xhirimet për këngën e re e cila do...

Shkurte Fejza feston 32 vjetorin e martesës (Foto)

Për Shkurte Fejzën sot është një datë mjaft e rëndësishme. Këngëtarja e njohur dhe bashkëshorti i saj, Hajrush Behluli, festojnë 32 vjetorin e martesës së tyre,...

Vali Corleone ka një thirrje për popullin e Kosovës

Vali Corleone, një nga figurat më të njohura të publikut ka postuar një status në Facebook, ku ka bërë një thirrje ndaj popullit të Kosovës. Ai...

Skandal në Hollywood: Will Smith ka paguar dy milionë dollarë për...

Një situatë që mund ta shkatërrojë martesën e Will Smith dhe të ketë ndikim edhe te fansat e tij. Këngëtari dhe aktori thuhet se...

Ish Missi i Kosovës bëhet pastruese (Foto)

Sot ka nisur pastrimi i Banjës së Istogut në kuadër të iniciativës “Ta pastrojmë Kosovën”. Pas shumë qyteteve të tjera, kjo iniciativë mbyllet në Istog...

Bebe Rexha më 9 shtator në Tiranë

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, ka njoftuar se më 9 shtator do të performojë në Tiranë. Koncerti i krijueses së hitit “No Broken Hearts”...

Linda Morina punëson “truproje”

Linda Morina po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes vazhdimisht për risitë që vetëm ajo di t’i sjellë Veç aktiviteteve të saja muzikore Linda...

Dua Lipa prezanton ballinën e albumit të parë

Këngëtarja Dua Lipa ka prezantuar ballinën e albumit të saj të parë. Në një intervistë për KTV-në Lipa javë më parë ka thënë se albumi...

Noga tregon se sa para i kushtoi dasma dhe se Kristela...

Historia me fund të hidhur e prezantueses së “Top Channel”,  Kristela Gjoka dhe reperit nga Kosova, Agon Fejzullahu (Noga) ka  tronditur publikun. Përveç faktit që...

Nora Istrefi harron t’i heq mustaqet, ja si e ngacmojnë fansat...

Pas lansimit të këngës së saj më të re ‘Majëm’, Nora Istrefi ka nisur pushimet e saj verore. Në disa fotografi të publikuara në rrjetet...

Jay Z largon me forcë fansin që donte të bënte foto...

Veçse bashkëshort ai bën edhe rolin e truprojës së saj. Këtë e tregoi mbrëmjen e djeshme producenti i famshme Jay Z teksa ai dha...

E mbani mend Coronadon e serialit ‘Për ty’, ja si duket...

Ai ka qenë ndër serialet e para dhe më popullorët në trojet shqiptare. Bëhet fjalë për serialin e dubluar në shqip “Për ty” në të...

Këngëtaret turk këndojnë këngën shqipe “Oj Kosovë oj nana ime” (Video)

Kënga “Oj Kosovë oj Nana ime” është interpretuar nga dy këngëtar të famshëm në Turqi me prejardhje shqiptare gjatë vitit 1993. Këngëtarja e mirënjohur...

Këngëtarja e njohur shqiptare kapet mat duke dalur nga burgi

Këngëtarja shqiptare Xhesika Ndoj është një nga këngëtaret më të përfoluara vitin e fundit në mediat online në trojet shqiptare. Xhesika pothaujse çdo ditë poston...

Bebe Rexha trajtohet si divë, dhe shkëlqen në performancën e saj...

Këngëtarja Bebe Rexha bëri të ditur përmes rrjeteve sociale se do të ishe e ftuar tek emisioni më i ndjekur amerikan, “The Tonight Show...

Dje e lansoi këngën e re, ja çka bëri sot Dhurata...

‘Gabim’ quhet kënga më e re e saj. Ky projekt i ri muzikor i paralajmëruar kohë më parë menjëherë pas lansimit është përfolur për faktin...

Për të parën herë, Era rrëfen momentin e jashtëzakonshëm që i...

Me një rrugëtim të jashtëzakonshëm që shënoi kthesën fantastike drejt debutimit ndërkombëtar shpejt, Era Istrefi ka shumë për të treguar. Një pjesë të eksperiencës, Era...

Çmimi shokues i orës që mban Noizy në dorë çdo ditë!

Noizy është një ndër reperat më të paguar në skenën shqiptare dhe këtë e tregon edhe stili i tij i jetesës. Në një vëzhgim të...

I del gjoksi derisa i hodhi mbeturinat (Foto+16)

Jemma Lucy ndoshta mund t’i përdorë të ardhurat e fituara në emisionin Ex On The Beach për të blerë një palë pizhama. Ylli me shumë...

Nora Istrefi pushime të veçanta me vajzën (Foto)

Nora me vajzën në pushime Nora Istrefi sapo ka publikuar projektin e ri muzikor “Majëm”.  Menjëherë kjo video arriti të marrë pëlqimin e fansava, duke...

Kjo ishte e fejuara e parë e Bleros, që e kishte...

Blero si duket i ka dhënë fund edhe lidhjes me Afrona Dikën. Këngëtari veç martesës me Teuta Krasniqin ishte i fejuar edhe me një tjetër...

Tashmë 30 vite në skenë, por mësojeni se për çfarë realisht...

Afrim Muçiqi është një nga këngëtarët më të ndjekur shqiptar, por pak njerëz mund të kenë ditur se për çfarë ka studiuar ai. Ai muzikën...

Kur Dua Lipa aktronte te “Familja Moderne” (Video)

Këngëtarja tashmë me famë botërore kur ishte e vogël kishte marrë edhe një rol episodik në serialin e famshëm kosovarë “Familja Moderne” Dua Lipa e...

I dashuri e ‘turpëron’ Dua Lipën: Ia zbulon dallaveret!

Një urim i ditëlindjes s’do mund të quhet i plotë pa vënë në pah ndonjë moment të sikletshëm apo pak turpërues për personin që...

Rike Roçi nuk përmbahet më, ja poza shpërthyese (Foto)

Bukuroshja seksi Rike Roçi është rikthyer në Shqipëri për disa ditë relaksi, por nuk i ka lënë pozat seksi. Ajo ka postuar një foto në...

Emina Cunmulaj ndan momentin më të bukur me vajzën e saj...

Modelja bukuroshe Emina Cunmulaj ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit e saj në Instagram një nga momentet më të bukura të mëmësisë së saj,...

Aktori Eddi Murphy tregon emrin e shqiptarit që i ofroi kokainë!...

Aktori Eddie Murphy ka zbuluar se një herë refuzoi mundësinë ta shijonte kokainën kur mori pjesë me një aheng së bashku me aktorin me...

Pasi shpalli dashurinë Enca fluturon në ajër (Foto)

Pasi publikoi lidhjen e saj përmes fotove në SnapChat këngëtarja Enca Haxhia i është dedikuar gjatë ditës së sotme sporteve ekstreme. Ajo ka publikuar një...

Bleona sfidon dhe fiton bastin me Justin Bieber

Këngëtarja Bleona Qereti dëshiron të flitet për të edhe kur është me pushime. Këngëtarja Bleona Qereti dëshiron të flitet për të edhe kur është me...

Shikoni se si vaji i kanabisit i shkatërron qelizat kanceroze!

Në një raport nga Paul Armentano, punëtor në NORML, kanabionidet mund t’i japin shpresë personave me lloje të caktuara të kancerit. Ky informacion ka...

Bikini si këto të Dafinës s’besojmë që keni parë ndonjëherë (Foto)

Këngëtarja Dafina Zeqiri pas mbi një muaji në të cilin konstant ishte në koncerte, madje duke pasur ndonjëherë edhe dy brenda natës, dje mori...

Kjo është familja e MC Kreshës, që nuk e keni parë...

Mc Kresha, është një nga reperët më të dashur për publikun shqiptar. Por reperi ka arritur ta mbaj larg syrit të mediave familjen e tij,...

Detaji që s’u vu re nga pushimet e Behgjet Pacollit me...

Politikani milioner nga Kosova, Behgjet Pacolli, ka zgjedhur bregdetin shqiptar, dhe pikërisht Orikumin e Vlorës për të kaluar pushimet këtë verë. Mirëpo, në jahtin e...

Djali i Arkanit i ofron 4 milionë euro për vrasjen e...

Mihajlo Ražnatović,njëri nga djemtë e Zhelko Razhnatoviqit Arkanit, e ka postuar një status ne Facebook llogarinë e tij, në të cilin therret për vrasje...

Diellza Kolgeci sërish mahnitë në xhirimet e ‘Dashuria e Bjeshkëve të...

Ikona e bukurisë Diellza Kolgeci, pa dyshim se mes tjerash mbahet mend edhe për rolin e saj në filmin ‘Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna’. Suksesi...

Vedatin e Stupcave e “rrahë” gruaja (Video)

Vedati i grupit humoristik ‘’Stupcat’’ në skeçin në vijim rrahet nga gruaja e tij . Në momentin që hyn në shtëpi mahnitet nga të...

Befason Angelina Jolie: Në Islam kam gjetur paqen!

“Kam filluar ta studioj seriozisht Islamin”. Angelina Jolie këto fjalë i kishte thënë pak para Ramazanit. Jolie, një ndër aktorët më të njohura dhe më...

Kur Teuta doli krejtësisht nudo (Foto+16)

Aktorja më e përfolur e shtypit rozë Teuta Krasniqi është shumë e angazhuar në seriale, teatër e televizion. Por ka shumë muaj që ka punuar...

Enca Haxhia zbulon më në fund të dashurin, momente duke u...

Këngëtarja Enca Haxhia ka zbuluar më në fund se është në një lidhje dashurie, të cilën po e shijon ehe gjatë pushimeve në jug...

SI ja shpreh dashurinë Afrona Bleros (Foto)

Padyshim që Afrona dhe Blero janë bërë top lajm. Këtë herë ata vijnë me një foto provokative. Afrona ka bërë gati gishtat e dorës dhe...

Rovena Dilo zbulon misterin e fotos topless (Foto+Sms)

Këngëtarja Rovena Dilo është komentuar shumë gjatë kësaj vere për shkak të një fotoje topless që ka postuar në rrjete sociale. Ky moment nuk ka...

Anxhela Martini vizitë të dashurit në Rumani (Foto)

Modelja me famë botërore Anxhela Martini ka zgjedhur vendlindjen e partnerit e saj, Rumaninë për të kaluar fundjavën. Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet...

Rita Ora iu prin yjeve shqiptare në Vatikan për shenjtërimin e...

Në cermoninë e shenjtërimit të Nënës Terezë me 3 shtator në Vatikan pjesëmarrëse do të jenë shumë figura të artit dhe sportit shqiptar. Artistët shqiptarë...

Blerona e 21’shit e shtrirë në shtrat, mbulon gjoksin me…(Foto)

Prezantuesja seksi e Kosovës Blerona Zeqiri ka pak kohë që është bërë bionde. Ajo këtë herë vjen e shtrirë dhe me dorë në gjoks. Duket...

Britney Spears zbulon detaje për albumin e ri

Britney Spears ka zbuluar më në fund disa detaje për albumin e saj të ardhshëm “Glory”. Albumi i ri përfshinë 17 këngë mbresëlënëse, duke përfshirë...

Edhe Ardit Gjebrea zgjedh të pushojë jashtë Shqipërisë (Foto)

Moderatori i njohur shqiptar, Ardit Gjeberea ka preferuar Turqinë për të kaluar pushimet së bashku me familjen, duke qenë kështu ndër të shumtët figura...

Valmir Hajzeri: Vajza që s’ua la Flori Mumajesit dhe Ledri Vulës...

Njihet si reklamues i orave të shtrenjta, ka pasur histori dashurie me modelen ruse Isabel, dhe adhuron kafshët. Valmir Hajzeri është 27 vjeçari nga...

Aurela Hoxha zhvishet në bjeshkë (Foto)

Aurela Hoxha po qëndron në qytezën kosovarë të Rugovës për shkak të xhirimeve të filmit “Bjeshkët e Nemuna 3”. Me këtë rast ajo ka...

Lyra e “o Sa Mirë” tregon asetet e saj bombastike (Foto)

Aktorja e serialit “o Sa Mirë”, Ema Uka, ka shfaqur linjat e bukura të saj trupore. Ajo po qëndron në pushime, prej ku nuk ka...

Çmendet Kim Kardashian bashkë me shoqet… i tregojnë të gjitha (Foto)

Kim Kardashian është në qendër të vëmendjes gjatë këtyre dy ditëve të fundit për shkak të pushimeve që po bën e vetme (pa bashkëshortin...

Bmw rinovon makinën e Elvis Presley

BMW rinovon makinën sportive BMW 507  të këngëtarit amerikan, Elvis Presley Makina sportive BMW 507 e blerë nga këngëtari amerikan, Elvis Presley, kur ai jetonte në Gjermani...

Bieber preket nga historia e të panjohurve, ja si reagoi ai

Pas një ditë të lodhshme pune kanadezi Bieber vendosi të ulej në një restorant për të drekuar, ndërkohë që atmosfera e këtij vendi ishte...

Kim Kardashian “çmend” Meksikën (Foto)

Ajo tashmë i ka rikthyer format e saj trupore pas lindjes së fëmijës së dytë. Ylli televiziv Kim Kardashian ka shfaqur trupin e saj në...

Këngëtarja shqiptare: Jam 25-vjeçe dhe s’kam pasur kurrë të dashur

Këngëtarja Adelina Berisha i ka lënë pa fjalë të gjithë ndërsa thotë se është 25-vjeçe dhe në jetën e saj nuk ka pasur asnjëherë...

Kallashi: Po më kercënon me jetë (Foto)

Donjeta Kosumi – Kallashi, e cila papritmas ndërpreu punën e saj në ‘Kobra City’,si dhe çdo kontakt në rrjete sociale, përmes një postimi të...

Dafina Zeqiri ka një mesazh për Tunën, nëpërmjët Cozman-it… (FOTO)

Ato të dyja dikur ishin mike, madje edhe bashkëpunonin siç është ai me 2PO2 në këngën “Vibe”, por shumë shpejt u kthyen në rivale. Edhe...

A është ky trupi i 24 vjeçares më seksi që...

Vera po shkon drejt fundit, por kjo nuk do thotë se pushimet mbaruan për Holly Hagan. Ajo është fotografuar në Ibiza. 24-vjeçarja ka një trup plazhi...

Postimi i çuditshëm i Elvanës

Këngëtarja e suksesshme Elvana Gjata, këtë verë ka zgjedhur të pushojë duke anuluar të gjitha koncertet. Madje, Elvana është shumë pak aktive edhe në rrjetet...

Marina Fara “ndan” botën me gjoks

Bukuroshja Marina Fara vijon të tundojë me fotot e postuara në rrjete sociale. Këtë herë ajo ka mahnitur me bikinit e reja që ka ekspozuar,...

Mihrije Braha çmend një “sheik” me muzikë tallava (Video)

Këngëtarja Mihrije Braha, i ka hyrë fuqishëm muzikës tallava. Ajo këto ditë bashkë me moren e saj Lorin, kanë qenë mjaftë të angazhuara në dasma...

Modelja shqiptare imazhi i së bukurës në Zvicër

Heidi Lushtaku është një prej shqiptareve më të bukura me famë ndërkombëtare në industrinë e modës. Pas pjesëmarrjes në “Miss Zvicra 2013”, modelja është përzgjedhur...

Lori në lidhje dashurie

Në kuadër të emisionit “21 Gradë“, të ftuar ishin Lori dhe Sead Muça. Mysafirët treguan se këtë verë kanë qenë shumë të angazhuar në dasma...

21-vjeçarja sensuale që nxjerr gjoksin nëpër ballina të revistave

Modelja suedezo-australiane, Kelly Gale u bë e dyta që del në kopertinën e revistës Playboy pasi ata shpallën se nuk do nxjerrin më femra...

Rozana Radi ekspozon gjoksin dhe…të pasmet e patonifikuara (Foto)

Këngëtarja Rozana Radi vijon sezonin e saj të pushimeve. Ajo publikon herë pas here foto me bikini ku shfaqet mjaft sensuale. Por këtë herë  diçka...

Të premten vjen komedia e zezë për Gërdecin, flet autori i...

  Autori i librit “Armët dhe çunat”, Guy Lawson, ka folur rreth filmit për Gërdecin që do të dalë nesër (e enjte) në SHBA. “Libri im...

Rihanna shkëlqen në të verdha (Foto)

Ka përfunduar një turne të lodhshëm, ku udhëtoi nga Amerika e Veriut, Evropë e Azi dhe tashmë pushimet për Rihannan janë mese të merituara. 28-vjeçarja...

Shikoni të pasmet e fitueses serbe të medaljes së bronztë në...

Ivana Španović është fituesja e medaljes së bronztë në kërcim në largësi në Lojërat Olimpike. Mediat në serbi nuk kanë të ndalur duke shkruar për...

Çmendet Beyonce, hidhet nga 10 metra lartësi (Foto)

Pas këtij veprimi nuk mund ta quajmë vetëm të guximshme por edhe të çmendur. Beyonce është hedhur nga kati i sipërm i jahtit ku po...

Martohet Blasta (foto)

Reperi Lorik Shaqiri apo ndryshe siç njihet nga publiku Blasta me sa dukët i ka dhënë fund beqarisë. E vajza fatlume është Albina Tërstena me...

Zbulohet i dashuri i ri i Tunës?! (Foto)

Këngëtarja shkupjane Tuna, pak kohë më parë ka përfunduar lidhjen e shumë përfolur me Cozman. Kohët e fundit ajo është parë shumë në shoqëri të...

Valeri i bën një urim të veçantë bashkëshortes (Foto)

Ish banori i Big Brother Valer Kolnikaj feston 5 vjetorin e martesës së tij. Me këtë rast ai ka postuar një foto me bashkëshorten dhe...

Këto janë fjalët prekëse që Adelina ia dedikon Zanfinës, për këngën...

Këngëtarja Zanfina Ismaili ka publikuar mbrëmë këngën e saj më të re “M”, e cila menjëherë pas daljes ka marrë pëlqyeshmërinë e të gjithëve,...

INTERVISTA/ Armina Mevlani: Nuk përlyhem me politikë

“Askush nuk është aq i pasur, sa të mund të blejë të kaluarën e vet”, – ka thënë dikur Oscar Wilde. Ajo nuk mund...

Zanfina publikon këngën e re kushtuar nënës së ndjerë (Video)

Pas humbjes së nënës, Zanfina kaloi një periudhë të vështirë në jetë. Zani është rikthyer në muzikë pas një pauze, me një këngë dedikim për...

Teuta Sadiku bie pre e një mashtruesi (Foto)

A u kujtohet aktorja Teuta Sadiku? Ajo dikur ishte tejet aktuale në video projekte humoristike, por edhe shfaqje teatrale, shkruan "Kosovarja". Aktorja ende është beqare....

Reperi Tyga sulmohet nga dy femra (VIDEO)

Tyga ia ka shitur shpirtin djallit… Dhe kjo sipas dy femrave, të cilat mendonin se duhet të shpëtonin shpirtin e tij dhe u konfrontuan me...

Teuta Selimi befason me pamjen dhe cigaren në gojë (Foto)

Ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim, Teuta Selimi ka befasuar me imazhin e postuar së fund Këngëtara ka realizuar një selfie me cigare në...

DJ i famshëm botëror zgjedh këngën “Kuq e zi je ti”...

Qysh prej publikimit të këngës "Kuq e zi je ti" të Elvanës dhe Florit më 19 mars të vitit të kaluar, kjo këngë u...

Ylli rikthehet te Tuna, por këngëtarja e quan tradhtar!

Muajve të fundit vluan në portale pikëpyetjet e hipotezat për një relacion që tejkalon miqësitë mes Tuna Sejdi dhe Yll Limanit. Megjithatë, edhe pse të...

Genc Prelvukaj kap për së gjalli një gjarpër! (Video)

Genc Prelvukaj i ka ndarë pak kohë vetes për pushime. Por, reperi shqiptar nuk ka lënë anash të informojë edhe fansat rreth këtij pushimi të...

Rita Ora shijon qëndrimin në New York, mahnit me stilin e...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, po vazhdon të shijojë qëndrimin në qytetin e New Yorkut, ku po qëndron për shkak të xhirimeve...

Gjithçka gati për ‘M’ e Zanfinës! (Video)

Siç edhe iu kemi paralajmëruar kohë më parë, këngëtarja Zanfina Ismaili muajve të fundit ka punuar në atë që e kanë kërkuar fansat e...

Marina kujdes, Afërdita i është “kapur” Getit (Foto)

Këngëtarja shqiptare nga Mali i Zi, Afërdita Dreshaj shpesh është pjesë e mediave për shkak të lidhjeve dhe shoqërisë së saj me meshkujt e...

Ja kush janë këngëtarët që kanë ndihmuar Labin me para në...

Përmes një videoje në rrjetet sociale, Labinot Tahiri ka zbuluar se është afër përfundimit të aksionit për ndihmë Shkupit, duke treguar se deri më...

Ish e fejuara e Getit, zbulon sekretin e fshehur me vite!...

Kritikohen shumë në rrjete sociale por motrat Kardashian/Jenner janë shndërruar në pikë reference. Tendenca vërehet edhe tek fytyrat tona publike që ndjekin trendet në grim,...

Janë vetëm 19-vjeçare, por e gjithë bota çmendet pas tyre

Të dyja kanë vetëm nga 19 vjeç, por janë modelet më të kërkuara të momentit. Bëhet fjalë për Hailey Baldwin dhe Bella Hadid, të cilat...

Kylie Jenner magjepse në bikini të zeza

Mjafton që ajo të publikojë një fotot në rrjetet sociale dhe menjëherë vëmendja është mbi të, por kur Kylie Jenner ndodhet me pushime të...

Derisa një palë atlete të Morenës kushtojnë mbi 1 mijë euro,...

Përveç se një bukuroshe, Morena Taraku ka një imazh të një vajze milionere. Veturat, veshja e shtëpia nga e cila ajo publikon shpesh fotografi, jep...

Iu dha lamtumira e fundit shahirit Osman Sefë Mleqani (Foto)

Rapsodi i këngëve folklorike, Osman Sefë Mleqani, pas një përballje me kancerin ka ndërruar jetë ditën e djeshme në moshën 70 vjeçare. Lamtumira e fundit...

​39 vjetori i vdekjës së Elvis Presley-t

Elvis Presley ka lindur më 8 janar 1935 në Tupleo, dhe ka vdekur në ditën e sotme më 1977 në Memphis. Kur ka vdekur,...

A e keni ditur se ky prezentues i lajmeve është vëllau...

Prezentuesin e lajmeve Kushtrim Reshitaj e shohim çdo ditë në ekranin e Klan Kosovës. Ai ka disa muaj që është pjesë e emisionit informativ të...

Adele refuzon ftesën e Super Bowl

Këngëtarja e çmimeve Grammy Award, Adele ka refuzuar ftesën për të  performuar në vitin 2017 në Super Bowl. Këngëtarja britanike përgjatë koncertit të saj...

Zbulojeni se çfarë studion Enca Haxhia

nca është një nga këngëtaret më të përfolura të momentit, si për format trupore ashtu edhe për këngët e saj. Kësaj here me Encën ishin...

16 të dashurit e Rita Orës (VIDEO)

Jeta e Rita Orës ka qenë vazhdimisht në fokus të mediave ndërkombëtare. Që nga fillimi i karrierës, këngëtarja shqiptare është përfolur për lidhjet e saj...

Shkurte Fejza dekorohet nga kryetari i qytetit të Bronx-it (Foto)

Shkurte Fejza ka marrë një dekoratë speciale nga Nju Jorku përkatësisht nga kryetari i qytetit të Bronx-it, z. Ruben Diaz. Këngëtarja ka shkruar në facebook se...

Ja si këndon Adem Grabovci në dasmën e nipit (Video)

Adem Grabovci e ka përmbyllur në mënyrën më të mirë dasmën e nipit që e kishte mbrëmë në Pejë. Pasi ka pritë dhe përcjellë mysafirë...

Dafina Kastrati ylli shkëlqyes që po synon majat e skenës me...

Pas dy viteve të qeta sa i përket muzikës, këngëtarja e re Dafina Kastrati, ka publikuar singëlin më të ri të titulluar “Shot Calling”. Këngëtarja...

Blerim Destani reklamon orën e re, çmimi i saj do t’ju...

Blerim Destani është një nga ata njerëz që ka fatin t’i ketë të gjitha. Është i bukur, i talentuar dhe fatmirësisht edhe i pasur. Aktori i...

Rike Roci: Ja si i siguroj paratë

Gjatë këtij Kampionati Europian fitove titullin “Tifozja më seksi”. Sa kohë ke që ndjek futboll? Kam që fëmijë që ndjek futboll, pasi jam tifoze...

Kjo është dhurata që Mehmet Kosova i bëri bashkëshortes për ditëlindje...

Bashkëshortja e aktorit të famshëm turk Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal festoi dje 29 vjetorin e lindjes së saj, shkruan Syri.net Këtë ditëlindje aktorja dhe modelja...

Dua Lipa akuzohet për vjedhje, Instagram i fshin Videon

Dua Lipa ka postuar në Instagram një video nga koncerti i saj në Tiranë por rrjeti social e ka fshirë atë. Ajo ka vendosur...

Ceca me seks skandal, i publikohen fotot (+18)

Këngëtarja e njohur Svetlana “Ceca” Raznatovic pas vdekjes së burrit Arkan-it asnjë lidhje nuk e ka bërë publike dhe thotë se asnjehrë nuk e...

FOTO/ Lori dhe Sara Hoxha në Las Vegas për një arsye...

Dy nga vajzat e familjes Hoxha, Sara dhe Lori kanë vendosur që një pjesë të këtyre pushimeve verore t’i kalojnë në Amerikë. Fillimisht ka qenë...

Një kujtim nga Geti për Jetnisin, shokun i cili vdiq tragjikisht

Superylli shqiptar, Getoar Selimi, është pikëlluar shumë së fundmi. Lideri i Babastars është prekur nga vdekja tragjike e Jetnis Dollapit, një prej shokëve të tij...

Yll Limani “tradhton” Tunën (Foto)

Jo shumë kohë me parë u flit gjatë për një lidhje të mundshme ndërmjet këngëtarëve Altuna Sejdiu dhe Yll Limani. Pas ndarjës nga reperi i...

Dafina i shkruan Zanfinës, ja si ia kthen ajo!

Ishte fillimi i vitit 2010 kur nga xhirimet e programeve të Vitit të Ri, dy prej këngëtareve më të pëlqyera, Dafina Zeqiri dhe Zanfina...

Gazetari shqiptar kapet me Encën, ja çfarë i thotë publikisht (Foto)

Gazetari nga Shqipëria Flavio Qarri së fundmi është bërë pjesë e revistës Who me rubrikën e tij “Kolona e zezë” ku në çdo numër...

Fotot nudo të Rita Orës, që nuk i keni parë (+16/...

Rita Ora është një prej artisteve më të njohura nga Kosova. Por ajo jo rrallë herë ka ditur se si të tërheqë vëmendjen me fotot...

Motra e Rita Orës aksidentalisht zbulon pjesë intime (FOTO)

Rita Ora njihet për trupin seksi që ka dhe herë pas here publikon fotografi provokuese në rrjetet sociale. Por, kësaj radhe protagoniste e një imazhi...

3 yje të konfirmuar në “Dance With Me Albania 3”

Renato mekolli, shefi i kuzhinës, është një nga personazhet që i është përgjigjur me “PO” ftesës së producentes Vera Grabocka për tu bërë pjesë...

Armina Mevlani: Me Shkëlzen Berishën jemi të fejuar

Modelja Armina Mevlani ka komentuar fjalët e thëna nga Sadije Berisha për ndarjen nga Shkëlzen Berisha. Në një intervistë për abc news, Mevlani tha...

OPINIONE