11.8 C
Skopje
Monday, March 25, 2019
Home ShowBiz Page 79

ShowBiz

Rebelohet Ardit Gjebrea /FOTO

Artisti, prezantuesi Ardit Gjebrea është ndjerë i fyer dhe i revoltuar pas karikaturës që ka bërë Cherlie Hebdo për Alanin e vogël që e...

Armina Mevlani, një rikthim në New York-un e viteve ‘90 /FOTO

Bukuroshja Armina Mevlani vazhdon të tërheqë gjithnjë e më shumë vëmendje jo vetëm për shkak të famës së saj si Miss Albania 2009, por...

Ja pse Tuna dhe Dafina nuk janë më shoqe /FOTO

Me publikimin e bashkëpunimit të Tunës, Dafina Zeqirit dhe 2po2 “Vibe” i gjithë opinioni u njoftua jo vetëm me talentin e suksesin e këtyre...

Di Caprio flet për Putin, gjyshen ruse (Foto)

Leonardo DiCaprio ka treguar se do të dëshironte të portretizonte në film Presidentin e Rusisë Vladimir Putin. Ndërkohë derisa një rol i tillë, nuk...

Teuta Krasniqi momente romantike me të dashurin (FOTO)

Pak kohë më parë, aktorja e njohur Teuta Krasniqi bëri publike lidhjen e saj me trajnerin e fitnesit Adonis Morina. Historia që nisi me dyshime...

Tuna i blen dhuratë 15 mijë euro Cozmanit (Foto)

Tuna i ka bërë një dhuratë super luksoze të dashurit të saj. Një orë 15 mijë euroshe i është bërë dhuratë reperit Cozman nga re...

Pas burrit Celine Dion i vdes edhe vëllai

Ka ndërruar jetë vëllai i Celine Dion, Daniel, që vuante nga kanceri. TMZshkruan se Daniel, vdiq në mëngjesin e ditës së sotme në spital pas një...

Kjo është familja e Fatmir Spahiut (Foto)

Fatmir Spahiu për opinionin e gjerë njihet si Oki nga seriali vendor ‘Kafeneja Jonë’, i cili tash e një kohë ka ndërprerë transmetimin. Ai është...

Geti dhe Marina përshëndesin me dashuri nga Parisi (Foto)

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca më nuk po e fshehin lidhjen e tyre. Është vetë reperi ai i cili ka publikuar një fotografi në...

Të pasmet bombastike të Luana Vjollcës (Foto)

Luana Vjollca aktualisht është një nga femrat shqiptare më seksi. Këtë gjë ajo nuk nguron ta shfaqë edhe në publik. Së fundmi ajo ka postuar këtë...

Meda me gruan, pushim luksoz në Meksikë (Foto)

Pas një viti të mbushur me aktivitete në rrafshin profesional, pushimet në destinacione të nxehta përgjatë muajve të ftohtë evropianë janë shndërruar në trend...

Provokon Rozana Radi, shihni se si reagojnë dasmorët (Video)

Këngëtarja Rozana Radi këndon shpesh në klube apo PUB-e kundrejt një pagese të caktuar. Por në vitin 2012-të ajo këndonte edhe në dasma. Në videon...

Këngëtarja serbe Dunja: Jam bërë myslimane dhe vendosa të jetoj në...

Këtë të shtunë, ekskluzivisht për emisionin ExpressRozë flet Dunja Ilic – këngëtarja super seksi nga Serbia që ka vendosur të jetojë në Prishtinë. Ajo tregon...

Kallashi nervozon Milaim Zekën, ia dridh të pasmet për ta qetësuar...

Kallashi dhe Milaim Zeka janë takuar në emisionin n’Kosovë Show. Gjatë emisionit Milaimi është nervozuar si duket me valltaren duke zbuluar se e ka pritur...

Marina e Geti nisin bashkëjetesën (FOTO)

Pas shumë lidhjeve të dështuara edhe me femra të njohura të skenës, Geti si duket kësaj radhe e ka seriozisht lidhjen më prezantuesen Marina...

Mediat serbe: Propaganda kosovare në Hollywood

Mediat serbe nuk e kanë pritur aspak mirë lajmin se filmi kosovar “SHOK” është nominuar për OSCAR. E përditshmja beogradase, “Kurir” shkruan se filmi është...

Shikoni si ka ndryshuar Kim Kardashian për 12 vjet (Foto)

Kim Kardashian së fundi është një nga njerëzit më të kërkuar në internet dhe më e fotografuara. Ajo vazhdon të marrë gjithë vëmendjen kudo...

Avokatja që po çmend me fotot në Instagram (Foto)

Quhet Ines Helene dhe është një yll në Instagram falë miliona ndjekësve. Por foto pas fotoje ajo lufton për të drejtat njerëzore. E bukur dhe...

Ronela Hajati: Martesë me Young Zerkën?! Pse jo!

Ronela Hajati e cila sapo ka publikuar këngën e saj, “A do si kjo”, përflitet edhe për lidhjen e saj me Young Zerkën, këngëtar...

Vdes burri i Celine Dion pas një beteje të gjatë me...

René Angélil, burri i Céline Dion ka ndërruar jetë. Lajmi është konfirmuar për ‘People’. "Rene Angelil, 73 vjeçar vdiq këtë mëngjes në shtëpinë e tij...

Divorcohet çifti i famshëm britanik

Çifti i famshëm britanik, Gary dhe Danielle Lineker janë në prag të divorcit. Ish futbollisti i famshëm britanik do të divorcohet me modelen uellsiane,...

Të pasmet e Fjollës me dhe pa photoshop (Foto)

Këngëtarja Fjolla Morina konsiderohet si njëra prej femrave më seksi të estradës sonë. Ajo shpesh herë ka mahnitur fansat e saj me ekspozimin e aseteve...

Arrestohet ish-pjesëtari i “BackStreet Boys” (Foto)

Ish-pjesëtari i bandës muzikore “BackStreet Boys”, Nick Carter, është arrestuar. Sipas TMZ-së, Carter është arrestuar mbrëmjen e të mërkurës teksa dilte nga një lokal...

Ndërron jetë aktori njohur Britanik Alan Rickman

Alan Rickman ka vdekur në moshë 69 vjeç në Londër, pasi vuante nga kanceri. Vdekjen e tij e konfirmoi (sot 14 janar 2016) familja...

Njihuni me vajzën seksi të Arnold Schwarzenegger (Foto)

Ajo është vajza e madhe e yllit të Hollywood, Arnold Schwarzenegger dhe ish – bashkëshortes së tij, gazetares së famshme amerikane, Maria Shriver. 26 –...

Modelja vdes gjatë kirurgjisë estetike

Raquel Santos, modele dhe nënë e dy fëmijëve gjeti vdekjen gjatë një ndërhyrje të kirurgjisë plastike, gjatë kohës që po i bëheshin injeksione, për...

Teuta Selimi ka një këshillë për Presidenten Atifete Jahjaga (VIDEO)

Këngëtarja Teuta Selimi ka qënë e ftuara e rubrikës Kutia në emisionin NIN. Në këtë intërvistë të shkurtër ndër të tjera këngëtarja nga Kosova nuk...

Rrëfehet Selma Bajrami: Burri më rrahte, më kërkoi edhe 100 mijë...

Këngëtarja e njohur boshnjake, Selma Bajrami ka rrëfyer për jetën e saj në lidhjen martesore me Mujo Music. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka thënë...

Angela më seksi se kurrë në setin e ri (FOTO)

Modelja e njohur Angela Martini, i është drejtuar sërish studios së fotografit Fadil Berisha, ku ka relizuar një set me foto mjaft të bukura. Si...

Njihuni me babain e Getit (Foto)

Tash është bërë trend që fytyrat publike të publikojnë foto të më të afërmve të tyre. Por, është vëllai i Getit, Liberiani, ai që ka...

Femra më e bukur shqiptare në 10 foto

Ajo njihet për bukurinë e saj natyrale pa ndërhyrje kirurgjike. 22 vjeçarja nga Rrësheni që jeton në Tiranë, cilësohet si femra më e bukur shqiptare. Adrola...

Roberti tregon arsyet se pse nuk e ka puthur Norën për...

Robert Berisha ka zbuluar një gjë interesante për çiftin e famshëm. Gjatë një interviste të bërë disa kohë më parë për revestën “Kosovare” me...

Vogëlushja po shkonte vetëm në kopësht: “S’arrita ta zgjoj dot mamin”…

Një polic pa uniformë bëri një zbulim tragjik pasi mori një vajzë të vogël e cila po ecte vetëm sepse nuk donte të “zgjonte...

Puthen live Naimi dhe Mihrija (Video)

Është kjo mbrëmje në Prishtinë, tek janë mbledhur një shoqëri, në mesin e të cilëve gjenden edhe këngëtarët tanë të çmuar, e çifti më...

Kallashi e çmendur pas pistoletës, foto duke e puthur (FOTO)

Një ditë më parë ishte Genta Ismajlit, ajo që ishte shfaqur në një foto me dy pistoleta në duar. Vetëm 24 orë më pas edhe...

Liberta i propozon martesë Majkit! Ja si i përgjigjet ai (Video)

Pyetjeve të rubrikës ‘Kutia’ të Liberta Spahiut në emisionin NIN sonte iu përgjigj Majki. Këngëtari që vitin 2015 e përmbylli me dy super hite, u...

Pse ‘msiti’ i Bleros dhe Teutës nuk foli asnjëherë për ndarjen...

Të gjithë dinë për miqësinë e ministrit Memli Krasniqi dhe këngëtarit Blero. Madje sipas këngëtarit, ishte Memli ai që e njoftoj me motrën e...

Adelinës nuk i bën përshtypje të ftohtit

Jemi në mes të dimrit, mirëpo temperaturat – Gradë, nuk po i ndjen dot këngëtarja Adelina Tahiri.  Kjo të paktën po dëshmohet nga një...

Kështu dukeshin këngëtarët tanë në vitet 2000 (Foto)

Këngëtaret shqiptare kanë ndryshuar shumë në pamje që prej vitit 2000. Vitet e fundit është bërë trend që këngëtaret e edhe këngëtarë, të ndërhyjnë në...

Videoklipet shqiptare cilësohen si më të mirat në Ballkan

Veç se po dëgjohet dhe kopjohet nga këngëtarë të shumtë të Ballkanit, muzika shqiptare ka arritur të pëlqehet edhe për realizimin e anës vizuale...

Yjet e “Topit të Artë” sfilojnë si modelë… Ja si ishin...

Është mbajtur ceremonia e “Topit të Artë”, ku Lionel Messi është shpallur fitues për herë të pestë. Por, kësaj radhe kanë bërë bujë edhe veshjet...

Linda Halimi: Kam punuar si skllave për trupin

Linda Halimi nuk e ka fshehur aspak që ka një karrierë të pasur artistike në trojet shqiptare. Nëse kjo nuk është thënë në klipin...

Eli Fara tregon pse nuk martohet

Këmgëtarja e njohur shqiptare, Eli Fara ka treguar arsyet pse nuk është martuar përsëri. Në një intervistë për Kosovaren, Eli Fara ka thënë nuk...

Ekuadorasi që flet shqip merr pjesë në ‘The Voice of Albania’...

Jonathan Rodrigues është 25 vjeç nga Ekuadori, por ai është i martuar me një vajzë shqiptare nga Lezha. Ata janë njohur gjatë studimeve në Romë...

Reagimi i pahijshëm i Leonardo Di Caprios kur Lady Gaga ftohet...

Kamerat kapin reagimin e pahijshëm të Leonardo DiCaprio kur Lady Gaga u kërkua për të dal para publikut për të marr çmimin e saj...

Angela Martini dhe Bleona Qereti flasin për sekretet e tyre (VIDEO)

Modelja Angela Martini dhe këngëtarja Bleona Qereti janë dy shoqe të ngushta të cilat vijojnë karrierën në Amerikë. Dy vajzat shqiptare të njohura në skenën...

24 nënat më seksi të skenës shqiptare (FOTO)

Estrada, dhe në përgjithësi skena jonë kulturore e artistike është e mbushur me gra shumë të bukura. Mirëpo, janë disa nga to që janë më...

Artistët e mbarë botës shprehin keqardhje për vdekjen e David Bowie

Reperi i njohur, Kanye West gjithashtu ka shprehur keqardhjen e tij për humbjen e artistit të madh David Bowie. "David Bowie ishte një nga frymëzimet...

Atëherë vetëm 19-vjeçe sot kjo këngëtare është një nga zërat më...

shte viti 1999 kur këngëtarja u ngjit për herë të parë në skenën e Festivalit të RTSH dhe ku u vlerësua si zëri më...

Serbja i vjedhë këngën Leonora Jakupit

Hiti i Ana Nikoliq “Zadnji voz” (Treni i fundit) është kopje e këngës “Ti më je shumë xheloz” i këngëtares Leonora Jakupi, të cilën,...

Shkëndija i kallë flakë djemtë e Tiranës, ua dridh të pasmet...

Shkëndije Mujaj ka udhëtuar nga Zvicra për në Tiranë. Atje ka qenë e ftuar në një klub si këngëtare. Por ka ushtruar edhe rolin...

Veshjet e vitit, “Elle” përfshin Armina Mevlanin

Revista “Elle” spanjolle ka përfshirë fashionisten Armina Mevlani në një artikull të saj. Në të jepen ide sesi të kombinojmë një xhaketë duke shfaqur 47...

Quiz: Gjeni kush është Marina Vjollca dhe Anjeza Branka?!

Në një kohë kur këngëtaret i heqin gërshetat Marina Vjollca i shton. Me këtë model të ri ajo ka një ngjashmëri të madhe me këngëtaren,...

Ja arsyeja pse ndahet Blero nga Afrona Dika! /VIDEO

Blere ka zbuluar arsyen se pse ndahet nga e dashuria e tij më e fundit, modelja Afrona Dika. Në emisionin e drejtuar nga Shpetim...

Kjo është gazetarja më e “nxehtë” e sportit /FOTO

Ajo filloi të ju bie në sy njerëzve që nga viti 1992 kur u shpall si femra më ‘hot’ e të gjitha kohërave. 38-vjeçarja,...

Bleona Qereti i shkruan Jennifer Lopez-it për Linda Halimin (FOTO)

Bleona Qereti ka ndarë në Instagram një mesazh për Linda Halimin, dhe jo vetëm. ‘Bravo Lindita’ , ka shkruar ajo, ‘Jam kaq shumë krenare...

Arsyeja e vërtetë pse u mbyll sërish emisioni i Aida Shtinos

“Për ju” ishte një format i ri televiziv, i cili e pati fatin shumë të shkurtër, vetëm një puntatë. Emisioni më i ri i...

Marina me stil të ri flokësh që Geti i quan ‘perde’...

Disa fotografi të reja të Marina Vjollcës në rrjetet sociale, e shfaqin atë me një stil ndryshe të flokëve. Ajo ka sjellë disa imazhe nga...

Aborton këngëtarja Ryva Kajtazi (FOTO)

Pak javë më parë Ryva Kajtazi dha lajmin se është shtatzënë. Fëmija i parë si fryt i dashurisë së këngëtares me bashkëshortin Fidanin, pritej...

Foto/ Majlinda Bregu kujton gazetarinë. A është mërzitur nga politika?!

Deputetja e Partisë Demokratike Majlinda Bregu është bërë nostalgjike duke u kthyer pas në kohë.Ajo ka postuar në profilin e saj në Instagram një...

Mos besoni gjithçka që dëgjoni sepse e vërteta është më keq...

Modelja Angela Martini ditët e fundit ka qënë mjaft e komentuar në mediat rozë, për qëndrimin e saj në Dubai, si dhe takimet e...

Aida Shtinos i ndërpritet emisioni pas puntatës së parë: “Do ta...

Rikthimi i saj në ekran pas një mungese të gjatë u fol gjatë në median e shkruar. Pasi njoftoi vetë publikun për projektin e...

Bekim Balaj, një Don Zhuan alla Lorik Cana?! /FOTO

Nëse ka një emër që kohët e fundit po përmendet më shumë në showbiz se në profesionin e tij si futbollist, ai është Bekim...

Djali kosovar që Linda Halimi e la për amerikanin me ngjyrë...

 U kthye në vëmendjen e opinionit pas suksesit që tregoi në “American Idol”. Këngëtarja kosovare po kërkon famën në SHBA, tash kur ka nisur një...

Rovena Stefa me taka në fitnes (FOTO)

Rovena Stefa është parë në një foto nga fitnesi. Megjithëse këngëtarja ka treguar trupin para pasqyrës dhe format që janë rezultat i ushtrimeve të shumta,...

Andrra Destani vjen me një foto të re (Foto)

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Sinan Hoxha, tashmë është e njohur për publikun. Çifti në fjalë, dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë muaj me...

Pushimet superluksoze të Capital T (Foto)

Reperi i njohur kosovar, Kushtrim Ademi i njohur me nofkën Capital T po bën pushime luksoze në Tajlandë. I vetë quajturi “TrueKapo” po shijon bukuritë...

Rikthehet “The Voice of Albania” (Video)

“The Voice of Albania” rikthehet nga nesër mbrëma (e premte) në kërkim të zërit më të mirë, këtë vit në edicionin e tij të...

Dikush i dedikoi tatuazh 2po2 (Foto)

Është 2po2, ai që për të cilin tashmë dikush ka vendosur të i dedikojë disa thënje edhe të krijoj tatuazh për të madje. Kështu të...

Çmend Luana, do t’i pëlcasë gjoksi në palestër (Foto)

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca duket se shkon në palestër vetëm për foto. Ajo në një postim në Instagram (të zakonshëm nga palestra), sërish ka...

Çiljeta e shanë me fjalë të pista rëndë një fanse (Foto)

Këngëtarja, Çiljeta Xhilaga e ka humbur durimin së fundmi me një fanse të saj. Është faqja Vipat e Bllokut e cila po shkakton debat me...

Donald Trump, gruaja e miliarderit rrëfen të fshehtat e lidhjes së...

Donald Trump ishte në lidhje me një femër tjetër kur u njoh me Melania Trump, e cila tani është gruaja e tij. Ajo ka treguar...

Motrat Kardashian akuzohen nga nëna e tyre për “vjedhje” (FOTO)

Motrat Kim Kardashian dhe Kylie Jenner gjithmonë marrin vëmendjen në paraqitjet e tyre. Ndërkohë nëna e tyre 60-vjeçare, Kris Jenner, duke bërë shaka ka thënë...

Sabri Fejzullahu me një duet të ri ?!(Foto)

Këngëtari i njohur Sabri Fejzullahi së fundmi u pa me shumë projekte të tij të cilat i realizoj për festat e fundvitit. Ishte dueti me...

A është Ganiu ende i dashuruar në Bleona Qeretin? /FOTO

Që nga koha kur ka shkuar në Amerikë, Bleona Qereti filloi të ketë sukses. Mirëpo, krahas sukseseve, ajo ka pasur edhe dështime, siç është një...

Vogëlushja sot është modelja më seksi e Shqipërisë /FOTO

Kjo vogëlushe që shihni në foto është në ditët tona një nga modelet më simpatike dhe ekzotike që ka tërhequr vëmendjen dhe simpatinë e...

Modelja serbe i vjedh fustanin Kim Kardashianit! (FOTO)

Modelja e njohur serbe, Stanija Dobrojeviç po e krahason veten me Kim Kardashian. Por ky krahasim është rikthyer në një çështje humori në rrjetet...

Ja prostituat seksi që mori në qafë Berluskonin

Prostitua seksi Zahia Dehar, e cila u bë e famshme mbas daljes së lajmit se ka fjetur me ish-kryeministrin Italian, Silvio Berluskoni, këtë herë...

Lyrical Son vjen me një baladë dashurie (Video)

Lyrical Son ka publikuar projektin e tij më të ri. “Hey hey hey” titullohet kënga, e cila erdhi e realizuar me videoklip. Kënga është një baladë...

Gruaja e Abramoviçit blen 5 milion paund punën e shqiptarit. Ja...

Tashmë mund të thuhet pa droje se shqiptari Gëzim Hidri është autor i të parit mozaik të lëvizshëm të realizuar me 120 mijë copëza...

Mihrija e tregon moshën

Këngëtarja nga Kosova Mihrije Braha ka folur për herë të parë publikisht për moshën e saj. Ajo ka lindur në nëntor të 1967 dhe duket...

Zbërthehet Angela Martini, rrëfim në 360° nga moda te seksi /FOTO

Intervista që do të vijojë është realizuar në mbrëmjen e ndërrimit të viteve… Nuk e kisha parashikuar ta kaloja ditën e fundit të vitit...

Florit s’i hiqet plaga e shkaktuar nga Stine (FOTO)

Megjithëse nuk dihet verzioni zyrtar i ngjarjes, ajo që dihet është se mes Florit dhe Stines kishte një zënkë. Edhe pas një muaji nga incidenti...

25 femrat e veshura më mirë për 2015-ën (FOTO)

Pasi i kemi parë përgjatë një viti në tapetin e kuq, lind pyetja se cila prej yjeve botërorë është veshur më mirë në evenimente...

Enca flet për aksidentin e mbrëmjes së djeshme

Këngëtarja Enca Haxhia gjatë mbrëmjes së djeshme është aksidentuar me makinen e saj, teksa kthehej nga Kumanova. Por sot më anë të një statusi...

Enca aksidentohet me makinë /FOTO

Këngëtarja Enca Haxhia ka pësuar aksident. Ajo përmes rrjetit SnapChat ku edhe i ka postuar disa fotografi me sfond të zi ka thënë se...

Ceca me seks skandal, i publikohen fotot (FOTO+18)

Këngëtarja e njohur Svetlana “Ceca” Raznatovic pas vdekjes së burrit Arkan-it asnjë lidhje nuk e ka bërë publike dhe thotë se asnjehrë nuk e...

Adelina me profil të ri në Facebook (FOTO)

Adelina Ismajli e ka ndërruar profilin e saj në Facebook. Ajo ka postuar një foto ku shihet me një stil mjaft të veçantë. Pak e...

Ja sa herë ka bërë seks Marina Vjollca dhe kush janë...

Moderatoret, këngëtaret dhe modelet seksi kanë qenë të ftuarat kryesore në intervistën 60 sekondëshe në Prive. E ftuara e radhës ka qenë moderatorja seksi...

Rita sërish në qendër të vëmendjes (FOTO)

Rita Ora vazhdon pushimet e saj në Miami. Me këtë rast, këngëtarja me origjinë shqiptare ka treguar edhe një herë format e saj seksi. ...

Geti dhe Marina, të dashuruar si kurrë më parë (Foto)

Reperi Getoar Selimi dhe Marina Vjollca e kanë marrë seriozisht lidhjen e tyre Ata nuk janë më veç një çift sa për sy e faqe...

Djali i Madonnës ka fshirë nënën e tij nga Instagrami

Marrëdhënia e Madonnës më djalin e saj, Rocco Ritchie po bëhet gjithmonë e më e vështirë. Kohët e fundit i biri e ka fshirë...

ISIS synon Justin Bieber

I ashtuquajturi Shteti Islamik i ka dhënë një hije të keqe fesë Islame dhe të gjithë myslimanëve, duke kryer akte terroriste në pothuajse tërë...

Blero i thotë Afronës: Dua të plakem me ty (Foto)

Blero Muharremi vazhdon të mos i kursejë fjalët kur flet për Afrona Dikën. Këngëtari ka publikuar një fotografi me të dashurën e tij duke e...

Stupcat paguhen 476.000 mijë euro për dy vjet nga PTK

Stupcat, të cilët ditëve të fundit janë vënë në qendër të vëmendjes të pothuajse të gjithë shoqërisë kosovare për shkak të një skeçi ku...

Publikohen mesazhet private të Ronaldos me bukuroshen seksi të Rusisë (Foto-Video)

Që nga ndarja me modelen Ruse, Irina Shayk, Cristiano Ronaldo ka qenë i lidhur me shumë femra sipas mediave botërore, teksa tani një tjetër...

Bekim Bala kapet mat me të dashurën kosovare (FOTO)

Fjalët se prezantuesja dhe modelja kosovare, Elita Rudi, është në lidhje me futbollistin e Kombëtares së Shqipërisë, Bekim Balaj dolën të sakta. Këto janë disa...

Vildania e nis 2016 me gjoksin jashtë /FOTO

Modelja e njohur shqiptare Vildane Zeneli edhe në këtë vit të ri 2016 vazhdon të provokoj me foto të nxehta. Në një publikim të fundit...

Gruaja e Lutfi Hazirit me operacione plastike?

Duket se edhe bashkëshortet e politikanëve janë të implikuara në operacionet plastike. Një fotografi e cila po qarkullon në rrjetet sociale, e ku shihet...

Klipi i “Nana Dimri”, Kallashi “godet” me gjoksin/ VIDEO

Kallashi ka goditur me klipin më të ri që ka sjell “Nana Dimri”, ajo ka bërë një hyrje mëse spektakolare, për më tepër shikoni...

Ledion Liço fejohet me trashëgimtaren e Top Channel (FOTO)

Ledion Liço dhe Sara Hoxha janë fejuar. Viti i Ri 2016 ka ardhur gjithë surpriza për trashëgimtaren e Top Channel, vajzën e dytë të Dritan...

Viti 2015 – Viti i mjekrave (FOTO)

Disa nga reperët më të famshëm në vendin tonë vitin që tashmë e lam pas, lansuan hite të mëdha për publikun shqiptar. Hite si “Sjena...

Luana Vjollca me djalin e Ardit Gjebresë?!

Pas sjelljes së shumë tufave me lule në adresë të Luana Vjollcës, tashmë duket se një pretendent i ri është shfaqur në jetën e saj. Joni...

Vip femrat më seksi shqiptare të vitit 2015! (Foto)+16

Sigurisht se skena e shoubizit vendor ishte e karakterizuar si kurrë më parë këtë vit me femra që zhvishen, e shumë prej tyre që...

Si e festuan të famshmit Vitin e Ri /FOTO

Bota e të famshmëve padyshim se janë të parët që këtë natë duan ta kalojnë sa më bukur. Këtu janë disa nga yjet – Gëzuar...

Këngët më të dëgjuara gjatë vitit 2015/ VIDEO

 2015-ta ka qenë i pasur me muzikë të mirë dhe hite të padiskutueshme në muzikën shqiptare. Shumë prej tyre janë kthyer në lajtmotiv dashurie,...

Adelina dhe Shpati e nisin vitin me puthje /FOTO

 Ky Vit i Ri ka bërë bashkë dy këngëtarët, Shpat Kasapi dhe Adelina Tahiri. Dyshja vijnë me një foto mjaft të veçantë të cilën Adelina...

Zaimina me veshjen më provokuese se asnjëherë

Zajmina ka veshur një fustan super të vogël. Këngëtarja Zaimina Vasjari shumë pak material në fustanin që ka veshur së fundmi.Ajo ka zbuluar gjithë shpinën,...

Stupcat godasin UÇK-në: “me shkollë fillore e që e vrasin njëri...

Stupcat e kanë goditur UÇK-në. Në humorin në të cilin UÇK-në e prezantojnë si një organizim të përbërë me njerëz që nuk kanë shkollë...

Bleona performon me gjoksin jashtë /FOTO

Bleona  është shumë e angazhuar duke performuar në klubet e ndryshme. Gjatë këtyre netëve Bleona nuk ka hezituar të dhurojë performanca elektrizuese me veshje dhe...

Adelina uron Vitin e Ri, foto me të dashurin

Këngëtarja Adelina Ismaili ka zgjedhur që këtë vit urojë çift. Në postimin e saj në Facebook, Adelina shfaqet së bashku më të dashurin e saj,...

Sa paguhen këngëtarët e estradës për një performancë?

Thashethemet rreth pagesave në natën e Vitit të Ri, festa, dasma e klube nate Shumica e presin festën e fundvitit për të vjelë sa më...

Suksese, dështime dhe heshtje në vitin 2015

Ka mënyra të ndryshme që të matet suksesi i një kënge, apo edhe këngëtari në përgjithësi, e sidomos sot kur teknologjia ka avancuar. Ky vite...

Divorcet që tronditën showbizin shqiptar gjatë vitit 2015

Kemi patur kater divorce shumë të fuqishme këtë vit. Në fillim u përfol martesa shumëvjeçare e Aurela Hoxhës. Ka qenë bashkëshorti i saj Admir...

Dasmat më të komentuara të showbiz-it shqiptar për vitin 2015

Sinan Hoxha Martesa e këngëtarit Sinan Hoxha u kthye në një nga eventet më të komentuara në rrjete sociale, kjo jo vetëm për faktin e...

Yje të pashuara që ndërruan jetë në 2015

Këtë vit ka pasur mjaft yje të cilët fatkeqësisht tashmë nuk janë me ne, ata nuk arritën të kalojnë edhe këtë sfidë për të...

Disa nga skandalet e vitit

Edhe viti që sapo lamë pasë ishte i mbushur me ngjarje nga më të ndryshmet. Natyrisht nuk munguan as skandale të cilat ishin kryetituj...

Yjet më të zhveshura të 2015-s në tapetin e kuq, një...

Miley Cyrus, Beyonce, Jennifer Lopez, Kim Kardashian. Këto janë disa nga emrat më të njohur që bënë bujë këtë vit duke kaluar tapetin e...

Kallashi bën kërcënimin e fundit erotik për vitin 2015 (VIDEO)

Donjeta Kosumi e njohur gjerësisht si Kallashi, ka bërë edhe kërcimin e fundit erotik për vitin 2015. Ajo ka qenë e ftuar në emisionin...

Ja si iu përgjigjet Geti pyetjeve të parashtruar për Marinën

Getoar Selimi është i ftuar bashkë me Majk në emisionin Top Show Magazine. Në Top Channel po zhvillohet emisioni i fundvitit Top Show, ku është...

Pse Nurgül Yesilçay është ndër aktoret më të përfolura në Turqi?

Aktorja turke Nurgül Yesilçay, e cila u bë e famshme në shumë vende të botës me serialin “Fate të kryqëzuara”, është një ndër aktoret...

Kjo është kënga më e re e Shkurte Gashit (Video)

Këngëtarja, Shkurte Gashi, tashmë ka publikuar këngën e saj më të re. Ajo kishte paralajmëruar se kënga më e re e saj do të...

Gjini video-selfie nga avioni: Dil he burrë se na plase (VIDEO)

Aktori i humorit Bes Kallaku duket se është nisur për jashtë vendit për të kaluar festat e fundvitit. Ai ka bërë një video-selfie duke qenë në...

“Çmenden” lokalet e Tiranës, 5 mijë euro për një tavolinë Nata...

Data 31 dhjetor është konsideruar si nata e dueleve të mëdha jo vetëm nga prezenca e këngëtarëve si Elvana Gjata, Flori Mumajesi, Dafina Zeqiri,...

Mihrije Braha, një babagjyshe seksi (FOTO)

Këngëtarja Mihrije Braha ka surprizuar me pozën e saj të fundit. Me rastin e festave të fundvitit këngëtarja është veshur si një babagjyshe, ku veç...

Vesa fsheh barkun shtatzënë (FOTO)

Këngëtarja Vesa Luma së fundmi ka publikuar një fotografi në të cilën është shfaqur me një fustan bardh e zi të ngjitur për trupi....

Era publikon klipin e ri “Bonbon” (VIDEO)

Pas hitit “Shumë pis”, këngëtarja e njohur kosovare Era Istrefi ka bërë “goditjen” e saj të radhës. “Bonbon” titullohet kënga e saj e re për...

Elita Rudi në një lidhje me Bekim Balajn /FOTO

Prezantuesja dhe modelja kosovare, Elita Rudi, ka më shumë se pesë muaj që është në lidhje me sulmuesin e Kombëtares shqiptare, Bekim Balaj. Thashethemet për...

Dafina në fustan të bardhë (FOTO)

Këngëtarja Dafina Zeqiri na vjen e tëra e veshur në të bardha. Në një foto që ka postuar në Instagram, shihet Dafina e veshur me...

Shkurtja publikon sot ‘Nuk ta fal’

Këngëtarja e njohur Shkurte Gashi do të përmbyll këtë vit me këngën e re që do të publikojë sonte. Kënga titullohet ‘Nuk ta fal’ dhe...

Ja si duke ish-Miss Venezuela 42 vjeç /FOTO

Bukuroshja nga seriali i Venezuelës “Lovizna” quhet Skarlet Ortiz, e lindur më 12 mars 1974, në Karakas të Venezuelës dhe krahas aktrimit merret edhe...

“Gjurmët” reagojnë për këngën e MC Kreshës

Reperi i njohur Mc Kresha duke u frymëzuar në këngën “Era” të grupit Gjurmët ka sjellë një këngë të re një ditë më parë. Por,...

Aurela shkakton kaos në trafik (FOTO)

Aurela Hoxha ka postuar disa foto në të cilat evidenton format e saj perfekte. Të pasme të kolme dhe një trup perfekt ka treguar fustani...

Modelja Emine Çunmulaj sfidon shtatzaninë, foto me shishe Tequila

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj ka publikuar një foto nën shoqërinë e supermodeles amerikane Cindy Crawford. Modelja shtatzënë e ka shpërndarë foton në llogarinë e saj...

Kim ka marrë 150 dhurata vetëm nga Kanye

Është zyrtare: Kim Kardashian ka marrë më shumë dhurata Krishtlindjesh se çdokush tjetër këtë vit – dhe të gjitha ishin nga bashkëshorti i saj...

Mediat serbe çmenden pas Ritës: Kështu duket femra më seksi në...

Revista “Zoo” e shpalli si femrën më të bukur në planet dhe po të shohim fotografitë e publikuara nga plazhet e bukura të Miamit,...

Kompozitorë myslimanë?! Vajza e Feim Ibrahimit indinjohet me Pandi Laçon: Mendjelehtësi,...

Eneda Tarifa me këngën e saj “Përrallë” ” ” u shpall fituese e Festivalit të 54-­rt të Këngës në Radiotelevizionin Publik Shqiptar, nga një...

Getoari, një thes me dhurata për Marinën (FOTO)

Pasi tashmë edhe zyrtarisht po dalin së bashku, reperi ka menduar edhe për një befasi për të dashurën më të fundit të tij. Getoar Selimi,...

50 dëshirat e “çmendura” të Genc Prelvukajt për 2016

Si çdo kush tjetër ashtu edhe reperi Genc Prelvukaj ka dëshirat e tij që do të donte t’i plotësoheshin në vitin 2016-të. Por reperi ka...

Marina dhe Geti nisin bashkëjetesën në Tiranë

Në fillim e ruajtën lidhjen të fshehtë deri sa të bindeshin se marrëdhënia e tyre po shkonte në shinat e duhura, më pas vazhduan...

Xhuli Nura pushime me Adnan Januzajn në Dubai (FOTO)

Modelja shqiptare Xhuli Nura ka zgjedhur Dubain për të kaluar disa ditë pushime së bashku më fotbollistin Adnan Januzaj. Xhuli ka publikuar disa fotografi ku...

Tani dhe ish e dashura e Getit e bën publike lidhjen...

Ishte përfolur se ish e fejuara e Getit, Florenta Islami ishte në lidhje dashurie me lojtarin e klubit basketbollistik të Prishtinës, Dardan Berishën,por që...

Pasurinë të cilën e posedon këngetari i mirënjohur nga Kosova Meda...

Këngëtari i njohur i estradës shqiptare, i njohur me emrin ‘Meda’, jo vetëm gëzon një famë të konsiderushme te mbarë shqiptarët, por ka edhe...

Dështon koncerti i Albëries, shqiptarët në Suedi të painteresuar për të?

Albërie Hadërgjonaj është shokuar me numrin e vogël të publikut që u mblodhën për të. Këngëtarja ka udhëtuar për në Stokholm të Suedisë për të...

Homoseksualët kundër fitores së Eneda Tarifës, Pinderi: Është homofobe, ja çfarë...

Fitoren e Eneda Tarifës në festivalin e Radio Televizionit Shqiptar, duket se nuk e kanë përjetuar mirë anëtarët e komunitetit LGBT. Përfaqësuesi i tyre,...

Flet aktori: Fenomene si Seriali duhen dëbuar me shkelma nga skenat,...

Cili ishte qëllimi i vërtetë i pjesëmarrjes së Serialit në Festivalin e 54-t të Këngës në RTSH? Kreshnik Ibrahimi është djali që imitoi aq mirë...

Pronari i “Albis Party”, Naser Nika, ka ngritë padi ndaj këngëtarit...

Pronari i “Albis Party”, Naser Nika, ka ngritë padi ndaj këngëtarit të njohur, Sabri Fejzullahut në gjykatën e emigracionit në SHBA. Arsyeja e kësaj padie,...

Sherr mes motrave Kokëdhima? (FOTO)

Vajzat e deputetit socialist Koço Kokëdhimes kanë marrë rrugën e artit dhe njiheshin para se babai i tyre t`i futej politikës. Besa prej vitesh është...

Lëvizjet provokuese të Marinës ndaj Getoarit / FOTO

Pas fotografive së bashku të postuara në rrjetet sociale, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanë dalë të dy në një emision, ku kanë qenë...

Një babagjyshe seksi si Kallashi /FOTO

Se cila është Kallashi, e dini të gjithë. Vajza e cila provokon me fotot e saj, nuk mund të mos ishte seksi edhe në...

OPINIONE