2 C
Skopje
Saturday, March 23, 2019
Home ShowBiz Page 81

ShowBiz

A ju kujtohet momenti kur Enca Haxhiu u injorua keq nga...

Po bëhen gati dy vite kur Enca Haxhia provoi fatin në talent show-in “The voice of Albania” sezoni i parë. ​Atë kohë Enca ishte 16...

Anjeza Shahini ftohet nga Mbretëresha e Anglisë /FOTO

E veshur elegante dhe me klas, kështu është shfaqur Anjeza Shahini në mbrëmjen e datës 8 dhjetor 2015, në pallatin “Buckingam Palace”. Artistja ka...

Kurir: Shqiptari më i urryer Martin Shkreli paguan 2 mln USD...

Ajo konsiderohej si një nga pjesët më të rralla në historinë e muzikës, një pjesë arti ekuivalente me “skeptrin e një mbreti egjiptian”. Grupi legjendar...

Publikohet fotoja e parë e Teutës me Adonisin (Foto)

Teuta Krasniqi është duke përjetuar një romancë të vërtetë dashurie në krahët e Adonis Morinës. Fotot e publikuara shihet qartë që çifti janë tejet të...

Leonora: Konfliktet ndodhin edhe për shkak të xhelozisë

Këngëtarja Leonora Jakupi e cila njihet mjaft shumë për hitet e saja, ishte pjesë e emisionit NIN, përderisa ishte zgjedhur edhe tema e betejës...

Dy bionde, cila është Marina e cila është Luana? /FOTO

Motrat Vjollca nuk dallohen nga njëra-tjetra. Marina dhe Luana Vjollca vijnë në një fotografi, të dyjat me flokët e rregulluar njësoj dhe kanë pyetur fansat...

Të famshmet pa grim, sa të bukura aq dhe dëshpëruese! Do...

Pa dyshim se femrat janë të bukura – andaj dhe quhen, gjinia e bukur. Megjithatë, duhet pranuar se grimi i bën ato edhe më...

Miss BumBum mban premtimin, zhvishet për Sao Paulon /FOTO

Miss BumBum Brazil 2015 kishte premtuar se do të zhvishej, nëse Sapo Paulo do të triumfonte, duke u kualifikuar në turneun prestigjoz të “Copa...

Për herë të parë. Këta janë prindërit e Leonora Jakupit /FOTO

Leonora Jakupi është yll dhe kjo është e pa diskutueshme. Jeta e saj private pak përflitet, sepse ajo nuk jep shkas për këtë gjë....

Bukuroshja që po përfaqëson Kosovën në “Miss Intercontinental” (FOTO)

Nora Muja është emri i vajzës shqiptare, e cila po përfaqëson Kosovën në “Miss Intercontinental”. Nora është nga Kosova por jeton në Koln të Gjermanisë...

As vetë nuk e dinë se nga çfarë kanë frikë

Edhe pse shumica i adhurojnë shumë pulëbardhat, këngëtarja Adel nuk dëshiron një takim me këtë shpend. Ajo kurrë nuk do ta harrojë një takim...
video

“Ajo m’kalli” kenga me e re nga NRG-Band (VIDEO)

Pas bashkëpunimit me Getoar Selimit në këngën ‘Ta du majmunin’, Grupi NRG Band sapo ka publikuar projektin e ri ‘Ajo m’kalli’. Ata kanë lansuar projektin...

Edhe Rihanna thotë se Rolando është homoseksual!

Që kur mediet botërore gjatë verës kanë raportuar për lidhjen e mundshme romantike mes Rihannës, Cristiano Rolandos, këngëtarja me qëllimin që t’ju jap fund...

Anjeza Branka reklamon të pasmet me gishtin e mesit! /FOTO

Këngëtarja Anjeza Branka gjithmonë është vlerësuar për linjat e saj trupore. E përmes një fotografie të hedhur në Instagram, këngëtarja ka bërë një kombinim mes...

A po paralajmëron Blero martesën me Afronën? /FOTO

Blero edhe njëherë ka treguar shenja se ai se shpejti do të martohet me modelen Afrona Dika. Këngëtari në një postim në Instagram ka shkruar...

Mediat serbe shkruajnë për vipat tanë: Shqiptaret e zhveshura dhe të...

Fotografitë e nxehta të këngëtareve shqiptare dhe yjeve të rrjeteve sociale, kanë tërhequr vëmendjen edhe të mediave serbe. “Serbet nuk ka konkurrencë kur është fjala...

Adonis Morina bën tatoo ish-gruan e Bleros (FOTO)

Aktorja Teuta Krasniqi tashmë e dimë që ka filluar një lidhje të re me Adonis Morinën. Në një foto të fundit të publikuar nga vetë...

Marina Vjollca e fsheh Getoarin nën batanije? /FOTO

Marina Vjollca duket se po kalon kohë e vetme. Kjo pasi i dashuri i saj Getoar Selimi, i njohur ndryshe si Geti, nuk po shihet...

Super-modelja e mbajti premtimin: U zhvesh pasi Palmeiras e fitoi titullin...

 Quhet Cintia Vallentim, por është më e njohur si “Índia Fitness” dhe kishte premtuar se, nëse Palmeiras do ta fitonin Copa de Brasil, do...

Vildane Zeneli i çmend fansat me foto superhot /FOTO

Modelja kosovare Vildane Zeneli, e përfolur vazhdimisht për fotot e saj te nxehta në rrjetet sociale, duket se nuk di të ndalet. Së fundmi bukuroshja...

Shpërthen skandal i madh: Akuzohet Labi i 21’shit se është homoseksual

  Mbrëmja e së hënës ka nisur me tension dhe një atmosferë jo të këndshme sa i takon vlerësimit të jurisë për konkurentët e "Dance...

Stine flet për herë të parë publikisht sherrin me Florin: Jeta...

 Këngëtari Stine ka folur për herë të parë publikisht incidentin me këngëtarin tjetër, Florin në Kënga Magjike. Duke folur në DWM, Stine pas incidentit është...

Festë vërtet “e çmendur” të miliarderit australian / FOTO +16

Ai mban një elefant të vërtetë në parkun e tij, gratë lëvizin të zhveshura dhe nëpër pishina çfarë nuk gjen. Kjo ndodh në vilën...

Zyrtare/ Stine sonte në DWM, do të sqarojë gjithçka publikisht rreth...

Tashmë është e konfirmuar zyrtarisht: Kantautori Ernest Duka i njohur si Stine, do të perfomojë sonte në skenën e “Dance With Me”, aty ku...

Plas sherri në estradë shqiptare – Ja si e përgjak Stresi,...

Një video po qarkullon në internet si dëshmi e rrahjes së Ernes Dukës, këngëtarit të njohur me emrin Stine, nga Stresi apo Arkimed Lusha...

Pas sherrit me Florin, Stine braktis “Dance with me”

Pas përfshirjes në sherrin banal me kolegun e tij Flori Mumajesi, duket se Stine do t’i mungojë spektaklit të kërcimit në televizionin Klan. Burime për...

Pas sherrit me Florin, Stine braktis “Dance with me”

Pas përfshirjes në sherrin banal me kolegun e tij Flori Mumajesi, duket se Stine do t’i mungojë spektaklit të kërcimit në televizionin Klan. Burime për...

Inis Gjoni: “Evoluimi i femrës ka bërë që meshkujt të ndihen...

Regjisorja Inis Gjoni mendon se femrat kanë evoluuar shumë shpejt dhe tashmë i kanë lënë meshkujt pas vetes. “Vetë evoluimi i femrës ka bërë që...

Kur Aurela tregon format e saj fizike /VIDEO

Modelja Aurela Hoxha është mjaft komentuar për format e saj fizike.Aurela shfaqet gjithmonë në formë të mirë fizike duke treguar kështu se di të...

Si e kalon Loriku një ditë pushimi /FOTO

Kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana prej pak kohësh është bërë baba për herë të parë. Nga një angazhim të tjetrin, në skuadrën e Lazios...

Flasin dëshmitarët: Kështu u rrah Flori nga Stine

Dëshmitarët thonë se këngëtari Flori Mumajesi është gjetur i gjakosur dhe me një të çarë në ballë. Këngëtari Arkimed Lusha ka deklaruar se Mumajesi është...

Adelina e Zanfina Ismaili reagojnë për Flori Mumajesin dhe Aurela Gaçen...

Motrat e famshme Adelina dhe Zanfina Ismaili ka publikuar mendimin e  tyre në  rrjetin social në lidhje me atë, që ka ndodhur në “Kënga...

E dini çfarë bën Anxhela Martini në 5 të mëngjesit? /FOTO

Fundjava është momenti kur të gjithë na lejohet pak argëtim, nëpër klube dhe festa. Të shumtë janë personazhet e njohur, që vazhdimisht postojnë në...

Vajza xheloze i ndalon Noizyt duetet me femra

Noizy që nga fillimi i karrierës së tij në rep skenën tonë, ka krijuar disa bashkëpunime me femra të ndryshme, si me Rozana Radi,...

Gjebrea si Stine: Flori u vetëplagos!

Gjatë emisionit E diela shqiptare, Ardit Gjebrea ka sqaruar incidentin mes Ernest Dukës dhe Flori Mumajesit. Producenti i festivalit ka mbledhur disa nga finalistët e...

Gold AG surprizon me imitimet /VIDEO

Reperi Gold Ag ka zbuluar një tjetër talent të tij përgjatë emisionin “N’Kosovë Shoë”, ku ka marrë pjesë së fundmi. Krahas intervistës së dhënë, reperi...

Festa e çmendur e miliarderit, shpenzon plot 500 mijë euro /FOTO

Ai është një ndër miliarderët më të mëdhenj të botës, por fakti për të cilin ai është bërë akoma edhe më të famshëm janë...

Plas ironia në mediat sociale: Me të rraf Stine si me...

Rrahja e Flor Mumajesit nga kolegu i tij Stine, ka krijuar edhe ironi në mediat sociale. Në një prej faqeve në fb është bërë një...

Ja pamjet e Flori Mumajesit i gjakosur nga këngëtari Stine /FOTO

Këto janë fotot e para të këngëtarit Flori Mumajesi, pasi u goditur me një send të fortë në kokë nga këngëtari tjetër, Stine. Siç duket...

Seks vetëm me meshkuj të gjatë /FOTO

​ Adriana Lima ndoshta punon për shtëpinë e modës “Victoria’s Secret”, por në realitet nuk është kurrfarë engjëlli. Këtë e dëshmon edhe deklarata e...

Bëri për spital Florin, policia shpall në kërkim këngëtarin Stine

Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim këngëtarin Stine, pasi rrahu dhe bëri për spital këngëtarin tjetër Flori Mumajesi. Në orët e mesnatës u...

Kënga Magjike, Aurela Gaçe fiton çmimin ‘interpretimi më i mirë’

Aurela Gaçe me këngën “Akoma jo” ka fituar çmimin e ‘interpretimi më i mirë’ në Këngën Magjike. Një këngë e cila ka korrur shumë sukses...

Çka po planifikon për vit të ri Kallashi?! (VIDEO)

Gati dy vite më parë Kallashi u shfaq në Prive për të treguar një tjetër realitet të vendit tonë. Që atëherë u shndrrua në senzacion...

Kida lanson klipin e “S’ki ide” (VIDEO)

Këngëtarja e pëlqyer Kida sapo ka publikuar videoklipin e këngës më të re të titulluar “Ski ide”. Kënga e fundit e saj është e punuar...

Rita ka shumë ftohtë !? (Foto)

Ajo është magjepsëse, falë edhe shijes së hollë që ka për modën. Por, Rita Ora ka befasuar të gjithë me disa foto të reja. Ajo...

Tuna pranon se ka bërë operacione plastike

Altuna Sjediu ka pranuar se ka ndërhyrë në pamjen e saj për ta përmirësuar dhe për të qenë kjo që është sot, pasi nuk...

Merr fund fejesa e Elhaida Danit me italianin, këngëtarja lë Italinë

Ajo nuk ka dashur kurrë të prononcohet për jetën e saj sentimentale, por duket se rrjetet sociale e kanë “tradhëtuar” këtë zotim të këngëtares shkodrane,...

Mediat kroate: Videoklipet kroate, as deri te gjunjtë atyre shqiptare (VIDEO)

Mediat kroate kanë shkruar për videoklipet shqiptare dhe se si ato krahasohen me videoklipet e artistëve kroatë. Ata kanë marrë shembull një nga muzikantët më...

Reagon Adelina për vrasjet në Shkup, ja çfarë thotë

Flet Adelina Tahiri: Nuk është vrarë askush për mua. Pak minuta më parë është bërë publik një lajm për vrasjen e dy shqiptarëve, që sipas...

Incident në Kënga Magjike, Flori ndërpret këngën. Ja pse!

Një incident i vogël ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në festivalin “Kënga Magjike”, që po mbahet në Pallatin e Kongreseve. Një incident,...

Modelja me të pasmet e saj seksi po mahnit të gjithë/...

Me një trup në super formë dhe për t’u patur zili kjo është modelja e cila po çmend të gjithë. Jemi mësuar që modelet të...

Andrra Destani e fal të xhumanë në xhami /FOTO

Andrra Destani tashmë bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxhës së fundmi na ka përshëndetur me një fotografi interesante. Ajo shihet brenda një xhamie e...

Meshkujt shqiptarë të çmendur pas Bidait? Ja çfarë ndodh në një...

Të çmendur pas Bidait? Që femrat shqiptare janë ndjekëse të flakta të Bidait, nuk kishte pikë dyshimi, por duket se telenovela indiane, që po...

Mediat greke xhelozojnë për spikeret shqiptare që japin lajmet topless

Pasi fama e prezantueses së parë topless e televizionit ‘Zjarr’ Enxhi Bracaj u përhap në të gjithë botën, përfshirë edhe faqet online greke, këto të...

Adelina Tahiri: Askush nuk është vrarë për mua

Pak minuta më parë është bërë publik një lajm për vrasjen e dy shqiptarëve, që sipas mediave maqedonase janë vrarë për këngëtaren, Adelina Tahiri. Në...

Dy shqiptarë vriten për këngëtaren Adelina Tahiri! (FOTO)

Sipas mediave maqedonase Zeirja Latifi Zeko është i dyshuari kryesor për vrasjen dhë vëllau i tij Abdurahim me nofkën Moni. Policia poashtu dyshon se...

Ja çfarë vlere ka shtëpia ku jeton Ermal Fejzullahu

Këngëtari simpatik Ermal Fejzullahu, i cili është bërë shumë shpesh pjesë e kronikave rozë në mediat shqiptare, ka pranuar se ka blerë një shtëpi...

Gaga shpallet Femra e Vitit nga “Billboard’ /FOTO

Ka qenë një vit shumë i suksesshëm për këngëtarën amerikane, Lady Gaga. Revista ‘Billboard’ e ka shpallur Lady Gaga ‘Femrën e vitit’, ylli i popit...

Është shumë e bukur, por askush nuk e merr seriozisht këtë...

Kjo është Ashton Clarke, 22-vjeçarja nga Tennessee, të cilën, që prej kohës kur vendosi të bëhet si Barbie falë ndërhyrjeve estektike, askush nuk e...

Prezantueset topless në mediat e huaja

Tashmë Zjarr Tv ia ka dalë të komentohet edhe nga mediat e huaja. Mirror shkruan sot se pasi prezantuesja Enki Braca është larguar nga Zjarr...

Agnesa, nga një Miss pa përkrahje në një biznesmene të suksesshme

 Një dekadë po qëndron fuqishëm në fushën e modës si më e bukura e Kosovës. Në kokë ka disa kurora, duke filluar nga ‘’Miss Peja’’,...

Alban Skënderaj: Pa gjumë, por i lumtur

Alban Skënderaj ka ndarë me miqtë dhe ndjekësit në Instagram një foto ku shfaqet tejet i lodhur. Përgjegjësia e të qenurit prindër tashmë është edhe...

Aktorja mban premtimin, zhvishet para futbollistëve (VIDEO +18)

Maite Proenca ka tërhequr vëmendjen e të gjithë tifozëve të Botafogos në Brazil dhe jo vetëm. Aktorja 57-vjeçarja kishte premtuar se do të performonte një...

Shqiptarja Dorina Tiko synon tregun amerikan (VIDEO)

Një tjetër këngëtare shqiptare synon të bëhet pjesë e tregut më të madh në botë, atij amerikan. Bëhet fjalë për Dorina Tiko, ish-anëtaren e...

Kur gruaja e Ramush Haradinajt e kallë Vallen e Rugovës

Moderatorja e lajmeve në RTK, Anita Haradinaj njëherësh edhe bashkëshortja e liderit të AAK-së, ishte pjesë e “Ballos shqiptare” të organizuar ditë më parë...

Olivia Culpo ndahet nga futbollisti, pasi ai nuk donte të bënte...

Bukuroshja Olivia Culpo është ndarë nga i dashuri i saj, futbollisti Tim Tebow , pasi ai nuk dëshironte të bënte seks përpara se të...

Format shpërthyese të Tawny Jordan (FOTO)

Tawny Jordan ka tërbuar fansat me setin e ri të fotove. Ajo ka pozuar duke treguar asetet e saj fantastike për reklamën me të re...

Jeta e Rexhep Tayip Erdogan do të bëhet film (Video)

Jeta e presidentit aktual të Turqisë, Rexhep Tayip Erdogan do të bëhet film, duke përfshirë kështu të gjithë jetën e tij në një film. Filmi...

Zhvishen nudo 3 supermodele, por ajo që bëjnë të le pa...

Modelja e famshme e Viktoria’s Secret, Gigi Hadid, ka pozuar për fushatën e re të modës së Stuart Weitzman për sezonin pranveror 2016. 20-vjeçarja ka...

Si është një ditë e Arian Çanit? “Jeta ime në Tiranë...

Në rubrikën “Vidoeselfie” në emisionin Nd’rrimi i Natës, sonte protagonist ishte prezantuesi shqiptar, Arian Çani. Ai për shikuesit e Klan Kosovës, ndau disa momente nga...

Gjoksi i Vildane Zeneli vjen pa koment /FOTO

Nuk ndalet se surprizuari bukuroshja nga Kosova, Vildane Zeneli. Modelja e njohur ka publikuar disa fotografi provokuese, ku vë në plan të parë gjoksin...

Surpriza e bukur që Mihrije Braha i bën Naimit /VIDEO

Çifti Mihrije Braha dhe Naim Abazi njihen për dashurinë e tyre të pashterrshme ndër vite, që e shprehin haptas për njëri-tjetrin. Dje Naimi ka festuar...

Aktorja e njohur njujorkeze Drita D’Avanzo pozon me flamurin Shqiptarë /FOTO

Aktorja e njohur njujorkeze me origjinë shqiptare Drita D’Avanzo, e cila jeton në Staten Island – New York, ka pozuar me një flamur shqiptar,...

Filmi për Nënë Terezën, publikohet traileri (Video)

Në kanalin Youtube është publikuar traileri zyrtar i filmit që flet për humanisten e madhe shqiptare, Gonxhe Bojaxhiu, të njohur si Nëna Terezë. Filmi i...

Reagon modelja seksi: “Mos bëni zhurmë” (Foto)

Modelja Aurela Hoxha së fundmi ka qenë fokus i medieve rozë. E gjithë kjo për shkak të një fotografie në të cilën ajo shihet...

“Allahu Akbar”, kënga më e famshme për momentin në Youtube (VIDEO)

Një këngë me titullin “Allahu Akbar” është duke korrur sukses dhe po ngjit shkallët e klasifikimit në shumë vende, ndër të tjera edhe në...

Pasardhësja e Skënderbeut, yll në Australi (VIDEO)

Në shekujt e pesëmbëdhjetë dhe tetëmbëdhjetë, pas vdekjes së heroit kombëtar shqiptar Gjergj Kastrioti Skënderbeu dhe pushtimit gradual të Shqipërisë nga Perandoria Osmane, një...

Shikojeni ‘koktejin’ e 37 këngëve më të mira të këtij viti!...

Në kanalin “Isosine” në YouTube, tashmë disa vite me radhë paraqiten kompilime të këngëve të cilat e kanë shënuar vitin. Dhe këtë herë asgjë nuk...

Një tjetër shqiptare në Hollywood (Video)

Alma SaraciAlma Saraçi është një aktore e re në Hollywood, e cila i ka hyrë me pasion rrugës së filmit. Ajo ka luajtur rol kryesor...

Kylie si Kim K, “thyen” internetin me të pasme /FOTO

Kylie Jenner, motra e vogël e Kim Kardashian, është e vendosur të “thyejë” internetin me setin e fundit fotografik. 19-vjeçarja ka pozuar për numrin...

Çiljeta publikon për herë të parë foton e babait të Fernandos...

Në ditën e lindjes së partnerit të saj, Çiljeta Xhilaga ka vendosur ta urojë duke publikuar një foto të tij nga fëmijëria krahas fotos...

Rita Ora flirton me striptistin

25-vjetori i lindjes e gjeti Rita Ora-n të angazhuar me punën e saj si anëtare jurie në një spektakël muzikor britanik. E duke dashur që...

Ndahet nga jeta bashkëshortja e Stefi Priftit

Ndahet nga jeta në moshë shumë të re Marina, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Stefi Prifti dhe nëna e dy vajzave të mrekullueshme. Lajmin e...

Pamjet e para të Andrra Destanit, gruaja e Sinan Hoxhës shtatzënë...

Këngëtari Sinan Hoxha këtë vit ishte shumë aktiv nëpër mediat rozë. Edhe pse solli disa këngë, më shumë u komentua dasma e tij madhështore...

Lori Hoxha tregon se çfarë nuk do të bënte kurrë

Jemi mësuar ta shohim shpesh të ndryshojë ngjyrën e modelin e flokëve, veshjet dhe kombinimet në jetën e saj të përditshme, por ka diçka...

Angela nuk e keni parë kurrë në një pozicion kaq provokues...

Modelja më origjinë shqiptare Angela Martini e cila prej vitesh ka ndertuar karrierën e saj në Amerikë, duket se nuk resht së provokuari. Në postimin...

Si u bë e pasur Shkëndije Mujaj?

 Disa herë është thënë se Shkëndije Mujaj bën jetë luksoze. Çfarë thotë Shkëndija dhe rreth këtyre fjalëve, a bën ajo vërtet jetë luksoze dhe nga...

Marina Vjollca fton të dashurin në emisionin sportiv /FOTO

Marina Vjollca ka ftuar të dashurin e saj në emisionin që drejton. Marina dhe Getoar Selimi kanë pozuar para një pasqyre, në fotografinë e tyre...

Videomesazhi i “nxehtë” i Grida Dumës versioni Portokalli

Portokallia kishte rezervuar një surprizë të këndshme në puntatën e radhës. Spektakli i humorit nisi me një videomesazh “hot” nga Grida Duma, deputetja e...

Andrra i bën dedikim dashurie Sinanit në Instagram (FOTO)

Andrra Destani, bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, ka treguar gjithmonë për dashurinë që ndjenë për bashkëshortin saj. Tashmë ajo vjen me një dedikim mjaft special...

20 mijë euro për prezantuesen e “Kënga Magjike”? Reagon Ardit Gjebrea

Prezantuesi i “Kënga Magjike” Ardit Gjebrea, reagon ndaj shkrimeve në media të ndryshme, për një çmim të majmë me të cilin thuhet se është...

“Kësulkuqja” Luana Vjollca kërkon princin e kaltër! /VIDEO

 Prezantuesja Luana Vjollca është në kërkim të princit të saj të kaltër. Ajo është filmuar në aksion në prapaskenat e emisionit “E diel” dhe...

Aktori i famshëm amerikan: Gëzuar Pavarësinë Shqipëri (FOTO)

Këto ditë festash nuk është habi që personazhe të njohur shqiptarë të urojnë nëpërmjet rrjeteve të tyre sociale, Festën e Pavarësisë. Por ajo që ka...

Rrëfehet Ingrit Gjoni

Ajo është një nga femrat që gjithmonë i ka rezistuar kohës që nga daljet e para. Një këngëtare me fat dhe një femër që...

Aksidentohet Blero!

Blero është aksidentuar me veturën e tij Cadillak, javën që shkoi në Prishtinë Bashkë me të në veturë ka qenë edhe producenti i tij Prygo. Si...

Kamioni pa shofer në autostradat europiane

Këngëtari Blero ka zgjedhur që për Ditën e Pavarësisë së Shqipërisë të këndojë dhe të punoj. Ai pritet që të mban një koncert në Londër,...

Ky është fustani që do ta veshë Leonora Jakupi për 28...

Këngëtarja me prejardhje nga Drenica, Leonora Jakupi, tashmë ka zgjedhur fustanin që do e veshë nesër, me rastin e festës së 28 Nëntorit. Si çdo...

“Xhamadani Vija-Vija”, historia e vërtetë e krijimit të një hiti (Video)

Këndohet si asnjë këngë tjetër në stadiume kur luan Kombëtarja, nuk mund të mungojë në çdo festë kombëtare, është pa asnjë diskutim hiti dhe...

Enca humb betejën me kilet e tepërta (FOTO)

Fotot në rrjetet sociale janë mjaft të pëlqyera dhe të komentuara pozitivisht, pasi këngëtarja Enca Haxhia, shfaqet mjaft bombastike në postimet e saj. Por...

Kallashi nxjerr gjoksin, selfie provokuese! /FOTO

Kërcimtarja e  njohur Kallashi sërish ka provokuar. Në fotot që po qarkullojnë në rrjetet sociale, Kallashi po tregohet befasuese. Gjoksi i saj për pak sa nuk është...

Këto janë 11 fotot eksploduese të Abigail /FOTO +16

Paralajmërimi për të pasur kujdes ka lidhje me ata njerëz të cilët mund të jenë shumë të ndjeshëm kundrejt pamjeve tejet provokuese, si këto...

Aurela Gaçe: Kam rrahur dikë për motrën time (Foto)

  Pasi postoi këtë foto në Instagram, Aurela na sqaroi të gjithëve se për motrën e saj Blertën, ajo bën gjithçka. Diferenca prej 11 vitesh...

Mediat e huaja shkruajnë për klipin e Ronela Hajatit “me ISIS”...

Këngëtarja shqiptare shkaktoi panik në mesin e vendasve të cilët u frikësuan nga valltarët në videoklipin e saj, në të cilin “militantë të ISIS-it...

Ju puthë Vildane Zeneli

Ajo njihet për format perfekte të trupit. Vildane Zeneli është padyshim shqiptarja më seksi në Amerikë. Fotot që zakonisht poston ajo gjithmonë kanë për të...

Bleona shanë me libër shpie të gjithë ata që shajnë familjen...

Kohet e fundit këngëtarja  Bleona Qereti ka qenë mjaft aktive në rrjetet e saj sociale me statuse video dhe foto. Vetëm pak ditë më parë...

Kroatja martohet me serbin, motra bojkoton dasmën për hir të dëshmorëve...

Një këngëtare kroate me emrin Severina është martuar me një serb në Beograd, gjë që ka bë bujë të madhe më mediumet serbe. Mirëpo...

Kush janë 10 zonjat e para më të bukura në botë...

 Zonjat e Para të të gjitha vendeve mund të duken sikur nuk kanë punë tjetër pos të duken bukur nëpër ceremonitë ku marrin pjesë,...

“Vipat e Bllokut” masakrojnë Shkëndije Mujajn, ja gjithë operacionet plastike të...

Edhe pse jo me intensitetit e fillimit, “Vipat e Bllokut” vazhdojnë të demaskojnë një e nga një shumë nga personazhet e famshëm shqiptarë, të...

Kallashi ka nevojë për peshqir, kush do ta mbulojë /FOTO

Donjeta Kosumi e njohur ndryshe si Kallashi ka goditur sërish në rrjetet sociale, këtë herë ajo ka publikuar një  foto në instagram duke bërë...

Shqipëria me përfaqësuese të re në “Miss World” (FOTO)

Dy muaj më parë, Shqipëria zgjodhi përfaqësueset e saj për dy gara të rëndësishme bukurie, siç është ai i Miss Universe dhe Miss World. Por teksa,...

Teuta e dashuruar kokë e këmbë (FOTO)

Nuk e themi ne, por e thotë vetë aktorja përmes një postimi në llogarinë personale në Instagram. Bëhet fjala për Teuta Krasniqin, e cila duket...

14 beqaret më seksi të showbiz-it shqiptarë /FOTO

Këto femra padyshim janë më të komentuart për paraqitjen e tyre gjithmonë në formë dhe të bukur, por si duket këta tashmë formojnë edhe...

Angela Martini me porosi për femrat k…

Modelja shqiptare ka lënë një porosi për femrat k…në Instagram “Ta shpif kur je një kurvë e pashpirtë dhe sensitive në të njëjtën kohë”,...

Olti Curri ironizon Olta Gixharin, për shfaqjen e saj pa mbathje...

Pas shfaqjes së aktores Olta Gixharit në spektaklin “Në 1 javë”, në TCH, e cila bëri bujë në mediat rozë, pasi gjatë spektaklit fustani...

Kur zhvishet një kolumbiane superseksi! /FOTO

Daniela Lopesz Osorio është padyshim modelja më seksi kolumbiane. Bukuroshja Daniela ka kryer një set fotografish ku ekspozon të pasmet e saj bombastike.

Çfarë bën Kallashi kur nuk e zë gjumi /FOTO

Valltarja Donjeta Kosumi- Kallashi çdo natë rri deri vonë pa gjumë. Në rastet kur nuk e zë gjumi ajo poston ndonjë foto në Instagram...

“Ramushi”, ai që e bën publikun të qajë /VIDEO

I ftuar në emisionin ‘N’Kosovë Show” ishte i ftuar aktori, Kreshnik Ibrahimi, i njohur më mirë në Shqipëri si “Ramush Haradinaj” i Portokallisë. Përveç se kanë sjellë shumë batuta,...

Olta Gixhari jep provat që nuk mban mbathje /FOTO

Olta Gixhari nëpërmjet një psotimi në rrjetet sociale ka falendruar fansat “me zemer per gjithe fjalet e mira❤”. Dhe përmes një fotoje ka dëshmuar atë...

“Shqipja në valle”, hiti i ri i Gold AG në prag...

 Këngëtar i njohur Gold AG ka sjellë sot këngën e tij më të re “Shqipja në valle”. Kjo kënga është një bashkëpunim me këngëtarin më...

‘Miss Univers Albania 2012’ zhvishet me mikeshat në saunë (Foto)

Ajo e ka për profesion që të reklamoj trupin dhe gjësendet e ndryshme. Por, nuk priton që edhe në jetën private të zhvishet, madje që...

Ilda Bejleri ikën nga Super-Sport

Ikona e Super Sport-it, Ilda Bejleri ka vendosur ta braktisë platformën ku u bë e njohur. Ilda Bejleri sëshpejti do te kalojë nga sporti...

Në vitin 2014 ishte mashkulli më seksi në botë, shiheni tani…(FOTO)

Vështirë për t’u besuar, por në vitin 2014 ky aktor ishte zgjedhur si njeriu më seksi në planet nga revista ‘People’. Por në këtë foto...

Cili është biznesi i ri i Blerim Destanit? (Foto)

Aktori i mirënjohur shqiptar, Blerim Destani ka hapur “Qunto Watches” një dyqan të ri të orave njëherazi ky është biznesi i ri i tij,...

Big Mama detyron Fjollën dhe Shkendën të puthen në emision!

Dy sex bombat shqiptare Fjolla Morina dhe Shkënda Dubova këtë të diel (sot) është dashur të jenë mysafire në emisionin ‘’Një kafe me Mamën’’,...

Si ja uroi Shyhretja ditëlindjen Shkurtes? (Foto)

Kohë më parë është folur se këngëtaret Shyhrete Behluli dhe Shkurte Fejza kanë prishur muhabetet. Asnjëra as nuk e kishte pohuar as mohur këtë gjë. Por...

Bëri klip me uniformat e ISIS, policia padit këngëtaren Ronela Hajati

Policia nis procedim penal me dy akuza ndaj këngëtares Ronela Hajati, për xhirimet e klipit të ri të saj. Imazhet e realizimit të klipit...

Shkëndije Mujaj flet për të dashurit

Pse pjesa dërmues e femrave dhe meshkujve shqiptarë nuk e flasin, nuk e tregojnë të vërtetën kur ia fillojnë një lidhjeje dhe e fshehin...

Zeka: Dua të bëj seks me Rita Orën dhe Madonnën

  Dëshirës së Ritës i është bashkuar edhe gazetari Milaim Zeka. Ai ka thënë se do bënte seks me të dy këngëtaret dhe këtu nuk ka...

‘Reja’ e Berishës: Dua familje të madhe me shumë fëmijë

Armina Mevlani, e dashura Shkëlzen Berishës – djalit të ish-kryeministrit shqiptar, ka treguar se tashmë ka biseduar me partnerin e saj për martesën e...

Të veshur si “xhihadistë”, Ronela Hajati bën publike pamje të videoklipit...

Klipi i ri i këngës së Ronela Hajatit shkaktoi panik dhe trembi shumë njerëz sot, duke vënë në lëvizje edhe policinë. Dhjetëra persona të...

Floriana në një tjetër lidhje. “Shpërthen” motra e ish-të fejuarit /FOTO

Një ‘adhurues anonim’ i moderators së emisionit “Jo Vetëm Modë”, ka përfituar nga statusi ‘single’ i vajzës së ekranit dhe nuk ka nguruar të...

Përse rrihen aktoret porno me njëra-tjetrën? /VIDEO

Dy aktore porno janë zënë me njëra-tjetrën gjatë xhirimeve të një filmi. Vajzat, njëra bionde dhe tjetra brune fillimisht tregohen duke debatuar me zë...

10 aktoret më seksi gjatë vitit 2015 /FOTO

Një gjë që Hollywoodi çdoherë u ofron njerëzve, janë femrat e bukura. Në këtë pikë industria hollivudiane nuk njeh dështim, sepse, çdo vit, shumë...

Ja fotoja që dëshmon se Shyhretja e Shkurtja janë shoqe të...

 Kohë më parë është folur se këngëtaret Shyhrete Behluli dhe Shkurte Fejza kanë prishur muhabetet. Asnjëra as nuk e kishte pohuar as mohur këtë gjë. Por...

Rovena dhe Shpati bashkë

Bashkëpunimi i ri mes këngëtarëve Rovena Stefa dhe Shpat Kasapi pas kaq vitesh, si dhe sjellja mes tyre hedh dyshimet të reja për një...

Rita shokon! Ja me cilën këngëtare dëshiron marrëdhënie seksuale /FOTO

Këngëtarja me origjinë shqiptare e cila po korr suksese ne tregun e muzikës botërore, Rita Ora, ka shokuar në deklertatën e saj mbrëmjen e...

Armina Mevlani, fytyra e modës shqiptare /FOTO

Ish-Miss Shqipëria, Armina Mevlani, është shumë e njohur si një fashioniste e suksesshme dhe në sajë të mënyrës së saj të veshjes ndikon te...

Enca Haxhia: Ma kanë lypur 850 mijë vetë

 Arian Çani ka çarmatosur totalisht Enca Haxhia, këngëtaren e re dhe te suksesshme shqiptare e cila ka bërë vërtetë një rrëfim 360 gratë në...

Çiljeta: Më ka ardhur në majë të hundës të jem femra...

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga, vetë pak ditë pasi u përzgjodh si femra më e bukur shqiptare, fitoi edhe “trofeun” e femra më seksi në Shqipërisë,...

Luana tregon muskujt e saj në palester /FOTO

Luana Vjollca ka treguar gjithmonë se di të kujdeset për format e saj, jo vetëm përmes regjimeve ushqimore por edhe për mes aktiviteteve sportive. Të...

Bebe Rexha sfidon edhe Kallashin në kercim (VIDEO)

Këngëtarja më origjinë shqiptare Bebe Rexha duket se di ti bëjë të gjitha. Përveç se është një këngëtare e suksesshme Bebe ka treguar se ka...

Ç’bën Gjyste Vulaj, kur del nga binarët … /FOTO

 A janë provokuese për publikun lëvizjet e saj skenike, Gjyste Vulaj e shpjegon kështu: “Në skenë nuk bëj asgjë për ta provokuar dikë. Asgjë nuk...

Nënë e bijë në garë për operacionet plastike /FOTO

Bëhet fjalë pikërisht për këngëtaren seksi Alberie Hadërgjonaj dhe vajzën vajzën e saj Anxhelinën. Sigurisht Alberia nihet për ndërhyrjet e saj plastike , por si...

Blero fton në darkë Hashim Thaçin dhe Albin Kurtin

Ai në këtë emision ka folur për projektin e fundit dhe për planet e së ardhmes në karrierë. Por, ndër tjera, Blero ka fol edhe...

Martohet Azem Bejta, jo me Shote Galicën, por Albulenën

Mbrojtësi i majtë i Drenicës nga Skenderaj, Azem Bejta, feston tremujorin e martesës. Ai po ndihet shumë komod, por edhe ka një përgjegjësi më...

Albani dhe Miriam më të lumtur se kurrë /FOTO

Edhe pse per një periudhë kohe çifti simpatik Miriam Cani dhe Alban Skënderaj qëndruan larg njëri tjetrit, ata tashmë janë bashkë. Pas aksidentit të vëllait...

Amarda Toska: Në ‘DWS’ djehem si zonjë shtëpie, e shijoj çdo...

Është e pamundur që kudo shfaqet mos të rrezatojë pak nga mirësia e saj. Kështu ka bërë edhe në intervistën dhënë për “Bluetooth”. Mikpritësja...
video

Ja si e këndon “Xhamadani vija vija” stërmbesa e Skënderbeut /VIDEO

Sophie Castriota, stërmbesa e Skënderbeut, këndon në këngën “Xhamadani vija vija” me një zë mjaft të ëmbël . Crastiota është brezi i 14¬të i heroit...

Stërmbesa e Skënderbeut këndon “Xhamadani vija-vija” /VIDEO

 Sophie Castriota është brezi i 14-të i heroit tonë kombëtar, Gjergj Kastriot Skënderbeu. Vajza e re në moshë me origjinë shqiptare, që ka lindur në...

Adi Krasta ikën në SHBA

Rishfaqet Adi Krasta… Pas mbylljes së televizionit “Agon Channel”, prezantuesi i famshëm shqiptar, ka vendosur të kalojë disa ditë pushimi në SHBA. Mikesha e tij,...

OPINIONE