E në atë, Instagram ka ndarë me ndjekësit një foto të fundit në të cilën shfaqet tejet ndryshe, shkruan lajmi.net.

Ky imazh i Tarakut tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, ku pamja e saj ju lë pa fjalë dhe duket mjaft e ‘frikshme’.

Siç shihet as operacionet plastike nuk po i ‘kryejnë punë’, ku tanimë dihet se ka realizuar disa në fytyrën e saj.

“Koha për shoun tim”, ka shkruar ajo.

Morena aktualisht është në Turqi e cila ka paralajmëruar se së shpejti do jetë pjesë e një seriali turk. /Lajmi.net/