Mimoza Mustafa sa kthehet në qendër të vëmendjes, e sa zhduket. Kështu ka ndodhur tradicionalisht me këngëtaren e hitit “Terri më kafshon”, shkruan “Kosovarja”.

Vitet e fundit e ringjalli karrierën muzikore, por nuk lansoj ndonjë këngë me videoklip, ndonëse dikur ishte shumë produktive në këtë drejtim.

Mimoza kohë pas kohe aktivizohet në Instagram me ndonjë foto, si kjo të cilën po e publikojmë, e ku këngëtarja po duket mjaftë e bukur dhe e freskët, shruan “Kosovarja”.

A e dini kush ja bëri këtë foto? As më pak e as më shumë se kolegia e saj, Ryva Kajtazi./Kosovarja/