Ciljeta Xhilaga seksi

Ciljeta XhilagaKëngëtarja Çiljeta Xhilaga, vetë pak ditë pasi u përzgjodh si femra më e bukur shqiptare, fitoi edhe “trofeun” e femra më seksi në Shqipërisë, nëpërmjet një sondazhi të të “Opinion”.

Bukuroshja me forma bombastike të trupit të saj sot ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të shpërndarë këtë lajm me të gjithë dhe falënderojë fansat që e votuan.

Sipas saj këtu nuk ka asgjë për t’u habitur, sepse tashmë bëhen 13 vite që ajo e mban këtë titull.

Ciljeta Xhilaga mesazhi