Milani mposhti Napolin dhe u kualifikua në gjysmëfinale të kupës së Italisë, kurse më meritori ishte përforcimi i ri Kzhishtof Pjatek, i cili me dy gola elimimoi napolitanët. Komentatori i njohur dhe tifoz i Milanit, Ticijano Krudeli, nuk e la pa e përshëndetur golat në stilin e tij të njohur.

Ndiqeni shoun e Krudelit:

Loading...