Dafina Zeqiri i ka dedikuar një postim fansave të saj.

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar një imazh nga videoklipi i projektit të fundit.

Ajo fotos i ka bashkëngjitur një falënderim në drejtim të fansave për mbështetjen që i ofrojnë asaj.

‘Faleminderit te gjitheve per dashurine dhe mbeshtetjen qe ma dhuroni cdo moment’ ka shkruar Dafina në foton e mëposhtme.

Ky videoklip e ka sjellë Dafinën bionde dhe shumë tërheqëse, ndërsa kënga është pritur shumë mirë.

Edhe komentet në fotografinë ku shihet e mbuluar vetëm në petale kanë qenë të shumta nga fansat dhe nga më të ndryshmet.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/dafina-falenderon-fansat-me-foto-komplet-e-zhveshur-633137/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright