Reali i madiridt ka postuar ne faqene tioj zyrtare ne fb momentin kur Zidane takon ekipin tashme detyren e re, ate te trajnerit te ekipit.

Ne videon e postuar duket Zidane me dhomat e zhveshjeve qe i takon lojtaret nje per nje duke i pershendetur me buzeqeshje dhe lojtaret e pershendesin po ne te njeten menyre.

Zidane mori drejtimin e realin diten e djeshme pas shkarimit te Rafa Benitez.

Kliko dhe shiko Videon