Michelle Lewin po kalonte pushimet në plazhin e Bahamas, kur derri e ndoqi pas dhe e kafshoi në të pasme, transmeton lajmi.net.

Modelja venezueliane ishte duke ecur përgjatë rërës duke u xhiruar, kur derri nisi sulmin e saj.

Ndërsa ajo u kthye në plazh, grupi prej katër derrash shkoi pas saj.

Ndiqeni videon për ta parë momentin. /Lajmi.net/

Loading...