Nëse është fjala për bukuri natyrale dhe elegancë pa dyshim që mendja do të na shkojë tek Dhurata Ahmetaj.

Si të gjitha këngëtaret edhe ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi përmes një fotoje që ka postuar, Dhurata na ka prezantuar me nënën e saj që duket si një vajzë e re.

Një zonjë e vërtetë dhe me një stil unik, kjo na bënë të kuptojmë që Dhurata elegancën e ka trashëguar nga nëna e saj./Kosovarja/

 

Loading...