Këngëtarit Alban Mehmeti i ka ndodhur diçka shumë emocionuese.

Këngëtari Alban Mehmeti dhe bashkëshortja e tij Fjolla Svirca Mehmeti janë prindër të dy fëmijëve, djem.

Albani së fundmi e ka përjetuar edhe një moment tejet emocional, atë kur djali i tij i ka marrë hapat e parë i vetëm. Momentin e ka ndarë me ndjekësit në Instastory,  shkruan lajmi.net.

“Dub dub hapat e parë të torushit tonë”, ka shkruar ai pranë postimit.