Gresa Behluli është një ndër këngëtaret më aktive të muzikës shqiptare.

Ajo u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shkurte Fejzës, dhe tani famën e madhe po e arrin vetë si këngëtare shumë e suksesshme.

Gresa është tejet aktive në rjete sociale dhe nuk heziton të postojë foto nga jeta e saj.

Sot, ajo ka postuar një foto me të cilën uron vëllain e saj për ditëlindje, përcjell ORAinfo.