Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka shkëlqyer në Londër gjatë një festivali.

Ajo ka tërhequr vëmendjen e mediave dhe publikut me veshjen e saj në formë kafazi dhe ka treguar trupin dhe format e saj.Mësohet se veshja ishte armani dhe e prerë me lazer.

Dua kishte me vete edhe të dashurin e saj që nuk është shqiptar por i huaj, Isaac Carewun.