Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka qenë figura kryesore e revistës britanike Tirade, transmeton Koha.net.

Ylli i “Be The One” ka postuar dy foto të saj në Instagram të publikuara në këtë revistë.

“Me një bukuri mahnitëse si në modelim ashtu edhe në muzikë për të cilën tashmë po flitet. Pavarësia e tij shfaqet në muzikën e saj, pamja e saj dhe ekspresioni personal, një bukuri e re me fuqinë që të ngritët”, shkruan Tirade për Dua Lipa.

TIRADE

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

TIRADE

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on