Donjeta Morina, vajza e cila habiti të gjithë në projektin e këngëtarit 2Ton, e që padyshim u përfol shumë, tashmë po sjellë projekt solo, shkruan Kosovarja.

Donjeta mori vëmendjen më të madhe me zërin karakteristik dhe me pamjen rrezatuese.

Në llogarinë e saj ka paralajmëruar se po sjellë diçka të re, kësaj here solo dhe padyshim duket mahnitëse.

Për më shumë tregojnë imazhet ku ajo ka sjellë pamjen që pritet së shpejti të shihet edhe në klip./Kosovarja/