Doza e dashurisë së tyre vetëm sa vie e shtohet gjithnjë e më shumë.

Ermal dhe Ariana Fejzullahu, ka 10 vite që janë të martuar, mirëpo dashuria e tyre duket të jetë ende si në ditën e parë, shkruan Kosovarja.

Kur jemi këtu, nuk janë të pakta çastet romantike dhe puthjet që dyshja ndajnë me njëri tjetrin.

Së fundmi, ishte imazhi i Ermali që qarkulloi në rrjetet sociale, teksa shihej duke e puthur në ballë, Arianën.

Përkundër kohës së gjatë së bashku, dashuria e tyre ende shembull për të tjerët. Inpisrim a? /Kosovarja/