Asaj i kanë thënë se i ngjanë Elvana Gjatës.

Madje, për Jonida Vokshin në mediat shqiptare është shkruar pothuajse gjithmonë për bukurinë që e ka, shkruan Syri Kosova.

Mirëpo, aktroja dhe prezantuesja shqiptare paska edhe të pasme bombastike.

Jonida ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se ka veshur një fustan të zi, duke pozuar në profil, e duke ia kapur poza edhe të pasmet që i duken bombastike.

Edhe e veshur kokë e këmbë, edhe seksi.

© SYRI.net

Loading...