Edona Llalloshi ka ndarë me ndjekësit disa fotografi në rrjete sociale.
Edona Llalloshi përmes dy fotografive uroi fansat e saj për fundjavë të mirë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte veshur një pallto të gjatë ngjyrë gri, të cilën e kishte kombinuar me çizme të gjata e të zeza dhe një çantë po ashtu të zezë.

“Përshëndetje të dashur miq! Ju uroj një vikend te mirë🥰”, ka shkruar Edoona.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Edona Llalloshi është “Nuk harrohet”, në duet me Milot Llalloshin.

Loading...