Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto me djalin e saj, Nurin.

Edona është shumë e përkushtuar për fëmijët e saj dhe kalon mjaftë kohë me ta, përkundër angazhimeve në muzikë./ORAinfo/