Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura nga publiku dhe mediat.

Ajo dhe këngëtari i njohur Albatrit Muqiqi janë martuar para pak vitesh dhe martesa e tyre bëri bujë të madhe, përcjell ORAinfo.

Ata tani janë prindër të një vajze që e kan quajtuar Amelia dhe janë në pritje për tu bërë prindër për herë të dytë.

Egzona është tejet aktive edhe në rrjete sociale, me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka postuar një fotografi ku shihet se shtatzënia e ka zbukuruar aq shumë sa duket si asnjëherë më parë./ORAinfo/