Egzona Muqiqi po vazhdon të jetë një ndër nuset më të përfolura nga publiku shqiptar.

U bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, e tani Egzona famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Para pak javësh ajo lindi binjakë, dhe menjëherë pas lindjes u kthye në formën e saj më të mirë trupore.

Egzona menjëherë ka filluar punën e saj, dhe së fundi asaj I kanë dërguar ëmbëlsirë në dyqan e nga gëzimi e ka postuar në Instastory.

Loading...