Fahriye Evcen dhe Burak Ozcivit do bëhen prindër për herë të parë rreth 2 muaj më vonë.

Gjithë periudha e shtatzënisë ka qenë me ulje ngritje, të cilat çifti shpesh herë kanë vendosur t’i ndajnë me fansat.

Megjithatë, vendimi i fundit i ka habitur të gjithë. Më përpara, dy aktorët kanë thënë se fotot e djalit të tyre nuk do ia shesin asnjë reviste.

Ndërkohë, po vetë ata, i kanë hapur një profil Instagrami djalit të tyre.

Çifti duket se kanë marrë këtë vendim për të mos lejuar fansat të hapin adresa fallco pas lindjes së bebit dhe cdo gjë të jetë e kontrolluar nga vetë ata.

Gjithsesi, ne na duket diçka jo fort normale, duke qenë se fëmija ende nuk ka lindur.